به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۱۱:۲۳ --- ۱۴۰۳/۰۴/۲۶

از من بپرس

Ask me

اگر قصد خرید محصولی را دارید و نمیدانید باید چطور آن را تهیه کنید نگران نباشید . از ما بپرسید تا راهنمای خرید همان کالا و تمام مواردی که باید در هنگام خرید آن توجه نمایید را به همراه لیست کاملی از نام ، اطلاعات ، مشخصات ، مزایا و معایب مدل های پرفروش و برتر موجود در بازار را برایتان ارسال کنیم.

برای مثال اگر قصد خرید یک یخچال مناسب و با کیفیت دارید ولی نمیدانید با توجه به بودجه شما کدام مارک و مدل مناسبتان است می توانید از ما بپرسید تا کارشناسان متخصص ما به طور کامل شما را برای خریدی بهتر و ارزان تر راهنمایی نمایند و با توجه به بودجه شما بهترین مدل های موجود در بازار را معرفی کنند.

ضمنا برای راهنمایی و مشاوره نیازی به پرداخت هزینه نیست و تا اطلاع ثانوی تمامی خدمات به صورت کاملا رایگان ارائه می شوند.

ثبت سوال

کافیست بپرسید میخواهید چه محصولی خریداری نمایید تا کارشناسان متخصص ما در همان حوزه آن را بررسی کنند و در اولین فرصت راهنمای خرید کامل و تخصصی همان محصول را برای شما ارسال نمایند . اگر فرم برای شما نشان داده نمی شود می توانید سوال خود را به ایمیل modirlux@gmail.com ارسال نمایید . همچنین می‌توانید سوال خود را در اینستاگرام می‌پرسی با نشانی miporsi نیز مطرح نمایید تا کارشناسانمان پاسخ سوالتان را همانجا برای شما ارسال کنند. 

  • نام محصول را بنویسید و در صورت تمایل حداکثر میزان بودجه و هدف خود از خرید محصول را بنویسید تا کارشناسان ما بتوانند بهتر شما را راهنمایی نمایند . اگر توضیح بیشتری دارید که فکر میکنید ممکن است به راهنمایی شما در این زمینه کمک کند را هم بنویسید . هرچقدر توضیح بیشتری درباره سوال خود بنویسید کارشناسان ما بیشتر نیاز شما را درک میکنند و پیشنهاد بهتری با توجه به شرایط شما خواهند داد و در نتیجه خرید بهتری خواهید داشت.
  • نتیجه بررسی سوال شما به این ایمیل ارسال خواهد شد

سوال دارید ؟

اگر سوالی دارید برای مطالعه سوالات متداول روی دکمه زیر کلیک کنید