به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۱۰:۴۲ --- ۱۴۰۳/۰۴/۲۶

سوالات متداول

Frequently Asked Questions
سوالات متداول و پرتکرار

سوالی دارید ؟ پیشنهاد میکنیم حتما این صفحه را به طور کامل بخوانید ، برای راحتی شما پاسخ سوالات پرتکرار را قرار داده ایم 

هزینه مشاوره و راهنمایی چقدر است؟

مشاوره و ارائه راهنمای خرید محصولات هیچ هزینه ای ندارد و کاملا رایگان است.

کار سایت میپرسی دقیقا چیه؟

وبسایت می‌پُرسی با هدف مشاوره و پاسخگویی به سوالات پیش از خرید و ارائه راهنمای خرید محصولات ارزان و با کیفیت فعالیت می نماید . به عبارت دیگر اگر مثلا قصد خرید یک یخچال مناسب و با کیفیت دارید می توانید از طریق فرم مندرج در صفحه از من بپرس از ما بپرسید تا کارشناسان ما به طور کامل شما را برای خریدی بهتر و ارزان تر راهنمایی نمایند و با توجه به بودجه شما بهترین مدل های موجود در بازار را معرفی کنند . سایت میپرسی فروشگاه اینترنتی نیست (محصولی نمی‌فروشد) و تمامی خدمات به صورت کاملا رایگان ارائه می شوند.

چگونه سوال بپرسم؟

شما می توانید با مراجعه به صفحه از من بپرس سوال خود را مطرح نمایید.

چقدر طول می کشد تا سوال ما پاسخ داده شود؟

کارشناسان میپرسی در تلاشند تا به محض دریافت سوال شروع به تحقیق در این باره نمایند و در اولین فرصت بعد از بررسی کامل و نتیجه قطعی راهنمای خرید برای شما ارسال خواهد شد . معمولا پاسخ ها ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت به دست شما خواهند رسید . البته در موارد خاص اگر محصول مورد نظر شما دارای ویژگی و موارد زیادی جهت بررسی و مقایسه باشد بدیهیست که برای بررسی نیازمند زمان بیشتری خواهد بود و در این صورت نهایتا ظرف مدت ۷۲ ساعت پاسخ برای شما ارسال خواهد شد.

سوال پرسیدم ولی هنوز جوابی به دست من نرسیده

کارشناسان میپرسی در تلاشند تا به محض دریافت سوال در اولین فرصت پس از این که به نتیجه نهایی رسیدند پاسخ سوال را برای شما ارسال نمایند . اما اگر هنوز به دست شما نرسیده احتمالا بنا به یکی از دلایل زیر است:

۱- کارشناسان ما هنوز در حال بررسی سوال شما هستند تا پاسخ بهتر و دقیق تری را برای شما ارسال نمایند که خریدی بهتر داشته باشید

۲- سوال شما مربوط به محصولات ناقض قوانین جاری کشور و قوانین میپرسی است . مشاهده قوانین میپرسی

۳- ایمیلی که در هنگام پر کردن فرم ارسال سوال وارد کردید اشتباه بوده است و پاسخ به همان ایمیلی که وارد کرده اید ارسال شده است 

چرا خدمات سایت رایگان است و چه سودی برای شما دارد؟

در گذشته ما هم مثل شما هنگام خرید محصولات مختلف با مشکلات فراوانی روبرو بودیم و نمی دانستیم که محصولات مورد نظرمان را از کجا و با چه ویژگی هایی بخریم . در نتیجه دور هم جمع شدیم تا هرکدام در زمینه تخصصی که داریم در هنگام خرید به دیگری مشاوره دهیم تا همگی خرید بهتری داشته باشیم . وقتی فهمیدیم هدف همه ی ما یکی است به این نتیجه رسیدیم که می توانیم یک وبسایت با همین هدف ایجاد کنیم و به دیگران هم در این زمینه کمک و راهنمایی نماییم تا خریدی بهتر داشته باشند و میان هزاران محصول و مدل مختلف موجود در بازار سر در گم نشوند و ساعت ها به دنبال بهترین آن نگردند . در نهایت هدف ما کمک به هموطنانمان است تا در کمترین زمان بتوانند از خرید خود بهترین نتیجه را بگیرند. 

سیستم پلاس چیست؟

این سیستم ده ها امکانات دیگر علاوه بر امکانات فعلی سایت را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید با مراجعه به صفحه پلاس به طور کامل از این امکانات مطلع و بهره‌مند شوید.

هنوز سوالی دارید؟

اگر هنوز سوالی دارید که در اینجا پاسخ آن را نیافته اید لطفا از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید تا کارشناسان ما پاسخ شما را بدهند

از همراهی شما سپاسگزاریم

تیم پشتیبانی میپرسی