به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۰۲:۳۶ --- ۱۴۰۱/۰۳/۰۸

راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر های اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

 

 

راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

 

وقتی تنوع چادر ها زیاد باشد شکی نیست که خریداران این کالا هم با مشکل روبرو بشوند . اما داشتن اطلاعات کافی به شما کمک میکند تا یک خرید موفق داشته باشید . اگر شما هم قصد خرید یک چادر باکیفیت و مقرون به صرفه را دارید ، اول از همه باید بدانید کدامیک از انواع چادرها به درد کار شما می خورند . مثلا مشخص کنید چادری را که می خواهید بخرید برای محیط دانشگاه لازم دارید ، یا برای یک مجلس و مهمانی می خواهید ، یا مثلا دلتان می خواهد که پارچه چادر شما مات باشد یا براق ، یا مثلا دوست دارید چادر شما آستین دار باشد یا بدون آستین و مواردی از این قبیل . اگر هنوز جوابی برای این سوال ها پیدا نکرده اید در خرید چادر قطعا به مشکل بر می خورید . چون شما نمی توانید با خرید یک چادر اداری انتظار یک چادر مجلسی را داشته باشید . در واقع نداشتن اطلاعات کافی برابر است با عدم موفقیت شما در خرید که شما هرگز چنین چیزی را نمی خواهید . اما نگران نباشید . ما در این مقاله اطلاعات کاملی را برای شناخت بیشتر شما درباره انواع چادر ها در اختیارتان قرار میدهیم تا شما بتوانید پس از بررسی کامل ، با خیال راحت بهترین چادر دلخواه خودتان را پیدا کنید و بخرید.

 

 

توجه : پاسخ سوال کاربران با عنوان ویژگی پارچه مرغوب چادری در انتهای مقاله قرار گرفته است.

 

 

معرفی لیست انواع چادر ها :
 • چادر نماز
 • چادر ملی
 • چادر عربی
 • چادر لبنانی
 • چادر مصزی
 • چادر زنانه (سنتی)
 • چادر دانشجویی
 • چادر شالدار
 • چادر خبرنگاری
 • چادر کمری (قاجاری)(قجری)
 • چادر عبایی یا چادر جده
 • چادر جلابیب (جلباب)

 

 

در هنگام خرید چادر به چه مواردی باید دقت کرد؟
 • قیمت چادر که بر اساس کیفیت آن ها تعیین میشود
 • طرح چادر که می تواند ساده یا طرح دار باشد
 • جنس پارچه چادر می تواند نازک یا ضخیم باشد
 • رنگ پارچه چادر که می تواند مات یا براق باشد
 • وزن پارچه چادری می تواند سنگین یا سبک باشد
 • مدل چادر با توجه به کاربرد شما تعیین میشود و ممکن است آستین دار یا بی آستین باشد
 • سایز چادر که معمولا از ۱۵۰ سانتیمتر شروع می شود و با توجه به قد افراد متغیر است
 • برای خرید غیر حضوری فقط از فروشگاه های اینترنتی (انلاین) معتبر خریداری کنید

 

 

مشاهده لیست بهترین انواع چادر ساده (سنتی) ، دانشجویی ، نماز ، ملی ، لبنانی ، عربی اصیل ، مصری ، عبایی (جده) ، چادر شالدار ، خبرنگاری ، کمری (قاجاری) (قجری) ، جلابیب (جلباب) و مدل های دیگر + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع چادر سنتی ایرانی مرغوب و با کیفیت + مشخصات و قیمت

یکی از اصیل ترین و در عین حال ساده ترین نوع چادر مشکی ، چادر ساده زنانه است که با توجه به سلیقه و کاربرد شما می تواند مات یا براق باشد ، طرح دار باشد یا بدون طرح و برای اینکه این چادر ها از روی سر شما لیز نخورد و راحتتر بپوشید بهتر است که به دو طرف آن کش بدوزید . مزیت این چادر ها این است که استفاده از آن بسیار راحت است ، هم مصارف روزمره دارند و هم برای مهمانی ها و مجالس می توانید استفاده کنید و به راحتی اتو می خورند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر نماز شیک و با کیفیت + مشخصات و قیمت

این چادر ها معمولا از الیاف نخی هستند و بافت شان بسیار متراکم است . جنس آنها بسیار نرم و سبک میباشد و مزیت این چادر ها تنوع در رنگ و طرح آنهاست که با توجه به سن و سلیقه شما انتخاب میشوند . معمولا برای مصارف روزانه به کار می روند و در سایز های متنوعی عرضه می شوند . اصلا از روی سر شما لیز نمیخورند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع چادر ملی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این نوع چادر مورد علاقه خانم های بچه دار و دانشجو است که آزادی عمل زیادی را نیاز دارند . مانند چادر های ساده هستند ولی آستین دارند . آستین این چادر ها به صورت کلوش یا ساده میباشد . مزیت این چادر ها این است که شما می توانید جلوی چادر را متناسب با سلیقه خود باز بگذارید و یا به کمک زیپ و دکمه مخفی ببندید . به راحتی اتو میخورند و بسیار راحت هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع چادر دانشجویی شیک + مشخصات و قیمت

دقیقا مشابه چادر های ساده هستند فقط با این تفاوت که بدون انکه فرم چادر به هم بخورد شکاف هایی برای بیرون اوردن دست وجود دارد و شخص می تواند کیف خود را در زیر چادر و یا روی چادر استفاده نماید . جلوی این چادر ها باز است و می توانید متناسب با سلیقه تان با دکمه یا زیپ جلوی چادر را ببندید . به راحتی اتو میشوند و درصد نخکش شدن شان صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع چادر کمری (قجری) (قاجاری) جدید و مدرن + مشخصات و قیمت

یکی از قدیمی ترین انواع چادر ها می باشد که چون در دوران قاجار رواج فراوانی داشته است این نام را به خود گرفته است . این چادر از جلو دو تکه و از پشت یک تکه به نظر می رسد که قسمت جلویی و بالای آن با یک کمربندی از پشت گره می خورد و مانند پیراهن آن را از سر می پوشند . بلندی بالای چادر که دسته آن است تقریبا تا روی زانو می آید . این قسمت با کش روی سر ثابت می شود . مزیت این چادر ها این است که برعکس ظاهر پیچیده شان بسیار راحت هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر لبنانی ساده ، اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

چادر های لبنانی از زیبایی ویژه ای برخوردار هستند . اگر کسی این چادر را سر کند و دستش را باز کند برای شما درست مانند یک مانتو کلوش نشان داده میشود . آستین ندارد و روی آن قسمتی که برای بیرون اوردن دست ها است یک مجی ۱۰ سانتیمتری دوخته شده است تا مج دست از آنجا بیرون بیاید . این چادر به کمک کش روی سر ثابت میشود . جلوی چادر بصورت مورب و چپ و راست روی هم قرار می گیرد . معمولا یک دکمه زیر چانه و روی سینه وجود دارد . معمولا از پارچه های سبک و نرم در این چادر ها استفاده میشود و در صد نخکش شدنشان صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر عربی اصیل ، شیک و مجلسی + مشخصات و قیمت

این مدل چادر ها مانند چادر عبایی بوده و آستین دار هستند . این چادر ها معمولا از پارچه های مات ، نرم و سبک هستند . در این مدل چادر ها از پارچه زیادی استفاده شده است و کاملا شما را می پوشاند . معمولا درصد نخ کش شدن شان صفر است و اصلا چروک نمی شوند .

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر جلابیب یا جلباب اصیل + مشخصات و قیمت

چادر جلابیب که با نام جلباب هم شناخته می شود . این چادر مانند چادر ملی تنگ نیست و برای اینکه هنگام وضو گرفتن بانوان راحت باشند به آستین این چادر زیپ دوخته شده است . جلوی این چادر ها را به دلخواه می توانید ببندید یا باز بگذارید . پارچه این چادر ها بسیار نرم و لطیف هستند و چروک نمیشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر جده (عبا) شیک + مشخصات و قیمت

چادر جده یکی از اصیل ترین مدل های چادر عربی می باشد که به آن عبا هم گفته می شود . این چادر به خاطر داشتن پوشش کامل و راحت آن در بین بسیاری از بانوان به خصوص برخی از هموطنان جنوب کشورمان پر طرف دار می باشد . در این چادر ها نسبت به مدل های دیگر پارچه زیادتری به کار می رود و همچنین عرض بیشتری دارند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر مصری شیک + مشخصات و قیمت

این چادر ها شبیه مانتو کلوش هستند و از نظر گشادی مانند چادر عربی اصیل هستند . قسمت بالایی سر به دلیل داشتن نقاب از زیبایی خاصی برخوردار است . معمولا به جای آستین دارای یک مچی به اندازه ۱۰ سانت می باشند . قسمت جلوی چادر با یک کش به سمت چپ دوخته شده است و در شانه دست راست قرار می گیرد و جلوی چادر بسته می شود . برای مصارف گوناگون کاربرد دارد (مناسب مهمانی و روزمره)

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر خبرنگاری شیک + مشخصات و قیمت

این مدل چادرها علاوه بر پرکاربرد بودن و پرطرفدار بودن شان ، ظاهر زیبایی دارند و بسیار شبیه به چادر های ساده هستند ولی با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست ها شکاف هایی در نظر گرفته شده است که بانوان بتوانند به راحتی دست خود را بیرون بیاورند و برای کارهایی مانند برداشتن وسایل و گرفتن دست کودک و مواردی از این قبیل دچار مشکل نگردند . این چادر ها مچ دارند و معمولا از بهترین پارچه های کرپ (حریر اسود) تهیه و تولید میشوند که مزیت شان آن است که چروک نمیشوند . رنگ پس نمیدهند و درصد نخ کش شدن آن ها صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر شالدار شیک + مشخصات و قیمت

این چادر به دلیل داشتن شال بسیار زیباست و در بین بانوان بسیار پرطرفدار است . استفاده از چادرهای شالدار برای بانوان در محیط کار ، هنگام خرید و یا رفت و آمد بسیار راحت است زیرا مانند مانتویی می باشد که به آن شال دوخته شده است . پهنای شال بسیار متناسب و زیپ از داخل مانتو دوخته شده است . جنس پارچه به کار رفته در این مدل ها به گونه ای است که بسیار نرم و لخت می باشند و درصد نخکش شدن آن ها صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده بیشتر با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع چادر با مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید.

 

 

سوال کاربران

 


 

چند نوع پارچه چادری داریم؟ ویژگی پارچه های چادری کدامند؟

معمولا برای چادرها از پارچه های طرح دار ، کن کن ، کرپ کن کن ، تریزا و کرپ حریر اسود استفاده می کنند.

 

پارچه طرح دار :

این پارچه ها دارای انواع گوناگون هستند : طرح دار مات ، طرح دار براق و طرح دار لمه.

 

پارچه کن کن :

پارچه کن کن ، پارچه ای نیمه براق ، سبک و لطیف است که به دلیل ظریف بودنش بیشتر برای مجالس و مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پارچه تریزا :

پارچه تریزا ، وزن بسیار سبکی دارد و همین مزیت این پارچه را از سایر پارچه ها متمایز کرده است و اصلا نازک نیست.

 

پارچه کرپ کن کن :

پارچه کرپ کن کن ، پارچه ای نیمه براق است و به دلیل اینکه پشت پارچه حالت کرپ دارد روی سر بسیار عالی قرار می گیرد.

 

پارچه کرپ حریر اسود :

پارچه حریر اسود ، تار و پودی متراکم دارند و بسیار سبک هستند . مزیت این پارچه ها مقاوم بودنشان است و برای مصارف روزانه بهترین گزینه هستند.

 


 

سخن پایانی:

ما در این مقاله انواع چادر ها را به همراه مشخصات کلی شان توضیح دادیم تا مشکل دوستانی که در هنگام انتخاب چادر دچار سردر گمی میشدند مرتفع بشود . حالا شما می توانید با مقایسه آنها بهترین چادر دلخواه خود را پیدا کنید و بخرید . خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و در صورت مفید بودن مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

با ارزوی موفقیت برای شما

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=2145
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید ۱۵ مورد از بهترین و خوشمزه ترین انواع کنسرو تن ماهی + مشخصات و قیمت

راهنمای خرید بهترین و خوشمزه ترین انواع تن ماهی + مشخصات و قیمت   به راستی چرا تن ماهی همیشه در سبد خانواده ها جای دارد؟ به هزار و یک دلیل . زیرا تن ماهی یکی از خوشمزه ترین انواع ماهی ها است که به دلیل خواص فراوانی که دارد از محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم برخوردار است . تن ماهی سرشار از مواد معدنی و پروتئین است و به عنوان یک غذای کامل و سالم در بین همه شناخته شده است . از آنجایی که تن ماهی نیاز به پخت زیاد ندارد ، پس دلیل بسیار موجهی است که در بیشتر سفر ها و انواع مهمانی ها در

ادامه مطلب »
کد تخفیف رایگان دیجی کالا را از کجا تهیه کنیم؟

معرفی جدیدترین و بهترین راه و روش های گرفتن تخفیف از دیجی کالا (رایگان) ، حتی بدون استفاده از کد و کوپن تخفیف دیجیکالا ! احتمالا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید از تخفیف های ویژه و باور نکردنی سایت دیجی کالا با خبر شوید و بتوانید کالاهای مد نظر خودتان را که به دنبال خرید ارزان آن هستید با تخفیف های بسیار بالا بخرید حتما این مطلب را تا انتها و به طور کامل بخوانید . سعی کنید هر چند وقت یک بار حتما به این مطلب سر بزنید چون مدام به روز می شود و تخفیفات جدید و به روز شگفت انگیز دیجیکالا

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین کیف چرمی مردانه ، زنانه و دخترانه دست دوز ، شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان کیف چرمی مردانه ، زنانه و دخترانه شیک و جدید (مجلسی ، فانتزی ، رودوشی ، اداری ، جیبی ، موبایل ، دیپلمات دست دوز و غیره + مشخصات و قیمت     یکی از زیباترین و شیک ترین اکسسوری هایی که در دنیای مد و هنر در بین همه جایگاه خاصی پیدا کرده اند کیف های چرمی هستند . کیف های چرمی در انواع زنانه ، مردانه ، دخترانه و پسرانه و در دو نوع دست دوز و ماشینی تولید میشوند . دلایل بسیاری باعث شده است که چرم در بین مردم بسیار پر طرفدار باشد که عبارتند از : دوام و ماندگاری بسیار بالا

ادامه مطلب »
کادو و هدیه خاص و جذاب برای روز مرد چی بخریم؟

کادو و هدیه خاص و جذاب مناسب روز مرد چی بخریم ؟ اگر شما هم به دنبال پیدا کردن ایده های جدید برای هدیه روز مرد برای فرزند ، شوهر ، برادر ، همسر ، نامزد ، پدربزرگ یا حتی دوست پسر خود هستید جای درستی آمدید . ما در این مقاله سعی داریم تا ایده هایی را برای خرید یک هدیه جالب و متناسب با سلیقه مرد مورد نظرتان به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای او یک کادوی رویایی و به یاد ماندنی تهیه نمایید . در ادامه مطلب یک لیست کامل از بهترین هدایایی را که می توانید به مرد خود هدیه دهید معرفی کرده ایم و

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (اصل و برند) + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (مارک میبلین ، دوسه ، فلورمار ، بل ، اتود ، ژانومه ، بورژوا ، گابرینی ، اسنس ، بنفیت ، سیگما ، فیشر ، رولینگ و غیره) + مشخصات و قیمت     یکی از مهمترین اعضا صورت که در زیبایی و جذابیت چهره شما نقش به سزایی دارد ابروهای شماست . اما سوال بسیاری از کاربران این است که آیا وسیله ای هست تا با خرید و استفاده آن بتوان زیبایی ابروها را دو چندان کرد و آن ها را یک دست و قرینه در آورد و جلوه ای خاص به ابرو داد؟ امروزه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند و شیک

    راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند شیک ، کفش زنانه طبی ، ویژگی کفش زنانه چرم و کوهنوردی + مشخصات و قیمت   کفش ها ی زنانه یکی از زیباترین کالاهایی هستند که در استایل ظاهری هر خانمی نقش به سزایی دارند . کفش ها دارای کاربرد های مختلفی هستند و هرگز نباید از یک کفش مجلسی پاشنه بلند زنانه انتظار داشته باشید که به صورت روزمره شما را همراهی نماید . درست است که کفش های پاشنه بلند و مجلسی همیشه پای ثابت کمدها هستند اما هر خانمی دوست دارد که چند مدل از کفش اسپرت و راحتی

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، ژله ای ، مویی و مداد چشم + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، خط چشم ژله ای و خط چشم مویی ، مداد چشم ساده و اکلیلی ، مداد چشم روغنی و غیر روغنی ، انواع شابلون و قلم خط چشم + مشخصات و قیمت   چشم ها یکی از حساس ترین اعضا صورت اند و کمترین بی دقتی باعث اسیب رساندن به چشم میشود . بنابر این باید برای زیبا کردن چشم از لوازم استاندارد و با کیفیت استفاده کنیم . یکی از بهترین وسایلی که ما می توانیم چشم ها را زیبا تر نشان بدهیم خط چشم ها هستند که باعث میشوند تا چشم ها برجسته به نظر برسند و بالاترین تاثیر

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی

  راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی تیم می پرسی در این مقاله قصد دارد تا به شما ویژگی زعفران خوب را معرفی نماید تا شما بتوانید زعفران خوب و مرغوبی را تهیه و خریداری کنید و همچنین راه و روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی را توضیح داده ایم تا بتوانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . برای ادامه مطالب با ما همراه باشید. توجه : پاسخ سوالات کاربران درباره نحوه تهیه زعفران دم کرده ، ماندگاری زعفران ، تهیه دمنوش زعفران ، توضیح دو روش دم کردن زعفران ، خواص زعفران ، روش نگهداری زعفران در انتهای مقاله درج

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری ، مایع ، مدادی و کرمی

      راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری و مایع ، سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه ، شاین ، لایت ، سایه چشم قرمز ، نئونی ، فوری و برس سایه چشم + مشخصات و قیمت   شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی سایه چشمتان تمام میشود و از دیگران میشنوید که سایه چشم های جدید در بازار آمده است وسوسه بشوید که یکی از این ها را بخرید . اما وقتی تصمیم به خرید میگیرید به قدری گیج میشوید که دقیقا نمیدانید کدام یک بهتر از دیگری است . مثلا نمی دانید سایه چشم پودری

ادامه مطلب »