راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر های اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

 

 

راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

 

وقتی تنوع چادر ها زیاد باشد شکی نیست که خریداران این کالا هم با مشکل روبرو بشوند . اما داشتن اطلاعات کافی به شما کمک میکند تا یک خرید موفق داشته باشید . اگر شما هم قصد خرید یک چادر باکیفیت و مقرون به صرفه را دارید ، اول از همه باید بدانید کدامیک از انواع چادرها به درد کار شما می خورند . مثلا مشخص کنید چادری را که می خواهید بخرید برای محیط دانشگاه لازم دارید ، یا برای یک مجلس و مهمانی می خواهید ، یا مثلا دلتان می خواهد که پارچه چادر شما مات باشد یا براق ، یا مثلا دوست دارید چادر شما آستین دار باشد یا بدون آستین و مواردی از این قبیل . اگر هنوز جوابی برای این سوال ها پیدا نکرده اید در خرید چادر قطعا به مشکل بر می خورید . چون شما نمی توانید با خرید یک چادر اداری انتظار یک چادر مجلسی را داشته باشید . در واقع نداشتن اطلاعات کافی برابر است با عدم موفقیت شما در خرید که شما هرگز چنین چیزی را نمی خواهید . اما نگران نباشید . ما در این مقاله اطلاعات کاملی را برای شناخت بیشتر شما درباره انواع چادر ها در اختیارتان قرار میدهیم تا شما بتوانید پس از بررسی کامل ، با خیال راحت بهترین چادر دلخواه خودتان را پیدا کنید و بخرید.

 

 

توجه : پاسخ سوال کاربران با عنوان ویژگی پارچه مرغوب چادری در انتهای مقاله قرار گرفته است.

 

 

معرفی لیست انواع چادر ها :
 • چادر نماز
 • چادر ملی
 • چادر عربی
 • چادر لبنانی
 • چادر مصزی
 • چادر زنانه (سنتی)
 • چادر دانشجویی
 • چادر شالدار
 • چادر خبرنگاری
 • چادر کمری (قاجاری)(قجری)
 • چادر عبایی یا چادر جده
 • چادر جلابیب (جلباب)

 

 

در هنگام خرید چادر به چه مواردی باید دقت کرد؟
 • قیمت چادر که بر اساس کیفیت آن ها تعیین میشود
 • طرح چادر که می تواند ساده یا طرح دار باشد
 • جنس پارچه چادر می تواند نازک یا ضخیم باشد
 • رنگ پارچه چادر که می تواند مات یا براق باشد
 • وزن پارچه چادری می تواند سنگین یا سبک باشد
 • مدل چادر با توجه به کاربرد شما تعیین میشود و ممکن است آستین دار یا بی آستین باشد
 • سایز چادر که معمولا از ۱۵۰ سانتیمتر شروع می شود و با توجه به قد افراد متغیر است
 • برای خرید غیر حضوری فقط از فروشگاه های اینترنتی (انلاین) معتبر خریداری کنید

 

 

مشاهده لیست بهترین انواع چادر ساده (سنتی) ، دانشجویی ، نماز ، ملی ، لبنانی ، عربی اصیل ، مصری ، عبایی (جده) ، چادر شالدار ، خبرنگاری ، کمری (قاجاری) (قجری) ، جلابیب (جلباب) و مدل های دیگر + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع چادر سنتی ایرانی مرغوب و با کیفیت + مشخصات و قیمت

یکی از اصیل ترین و در عین حال ساده ترین نوع چادر مشکی ، چادر ساده زنانه است که با توجه به سلیقه و کاربرد شما می تواند مات یا براق باشد ، طرح دار باشد یا بدون طرح و برای اینکه این چادر ها از روی سر شما لیز نخورد و راحتتر بپوشید بهتر است که به دو طرف آن کش بدوزید . مزیت این چادر ها این است که استفاده از آن بسیار راحت است ، هم مصارف روزمره دارند و هم برای مهمانی ها و مجالس می توانید استفاده کنید و به راحتی اتو می خورند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر نماز شیک و با کیفیت + مشخصات و قیمت

این چادر ها معمولا از الیاف نخی هستند و بافت شان بسیار متراکم است . جنس آنها بسیار نرم و سبک میباشد و مزیت این چادر ها تنوع در رنگ و طرح آنهاست که با توجه به سن و سلیقه شما انتخاب میشوند . معمولا برای مصارف روزانه به کار می روند و در سایز های متنوعی عرضه می شوند . اصلا از روی سر شما لیز نمیخورند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع چادر ملی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این نوع چادر مورد علاقه خانم های بچه دار و دانشجو است که آزادی عمل زیادی را نیاز دارند . مانند چادر های ساده هستند ولی آستین دارند . آستین این چادر ها به صورت کلوش یا ساده میباشد . مزیت این چادر ها این است که شما می توانید جلوی چادر را متناسب با سلیقه خود باز بگذارید و یا به کمک زیپ و دکمه مخفی ببندید . به راحتی اتو میخورند و بسیار راحت هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع چادر دانشجویی شیک + مشخصات و قیمت

دقیقا مشابه چادر های ساده هستند فقط با این تفاوت که بدون انکه فرم چادر به هم بخورد شکاف هایی برای بیرون اوردن دست وجود دارد و شخص می تواند کیف خود را در زیر چادر و یا روی چادر استفاده نماید . جلوی این چادر ها باز است و می توانید متناسب با سلیقه تان با دکمه یا زیپ جلوی چادر را ببندید . به راحتی اتو میشوند و درصد نخکش شدن شان صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع چادر کمری (قجری) (قاجاری) جدید و مدرن + مشخصات و قیمت

یکی از قدیمی ترین انواع چادر ها می باشد که چون در دوران قاجار رواج فراوانی داشته است این نام را به خود گرفته است . این چادر از جلو دو تکه و از پشت یک تکه به نظر می رسد که قسمت جلویی و بالای آن با یک کمربندی از پشت گره می خورد و مانند پیراهن آن را از سر می پوشند . بلندی بالای چادر که دسته آن است تقریبا تا روی زانو می آید . این قسمت با کش روی سر ثابت می شود . مزیت این چادر ها این است که برعکس ظاهر پیچیده شان بسیار راحت هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر لبنانی ساده ، اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

چادر های لبنانی از زیبایی ویژه ای برخوردار هستند . اگر کسی این چادر را سر کند و دستش را باز کند برای شما درست مانند یک مانتو کلوش نشان داده میشود . آستین ندارد و روی آن قسمتی که برای بیرون اوردن دست ها است یک مجی ۱۰ سانتیمتری دوخته شده است تا مج دست از آنجا بیرون بیاید . این چادر به کمک کش روی سر ثابت میشود . جلوی چادر بصورت مورب و چپ و راست روی هم قرار می گیرد . معمولا یک دکمه زیر چانه و روی سینه وجود دارد . معمولا از پارچه های سبک و نرم در این چادر ها استفاده میشود و در صد نخکش شدنشان صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر عربی اصیل ، شیک و مجلسی + مشخصات و قیمت

این مدل چادر ها مانند چادر عبایی بوده و آستین دار هستند . این چادر ها معمولا از پارچه های مات ، نرم و سبک هستند . در این مدل چادر ها از پارچه زیادی استفاده شده است و کاملا شما را می پوشاند . معمولا درصد نخ کش شدن شان صفر است و اصلا چروک نمی شوند .

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر جلابیب یا جلباب اصیل + مشخصات و قیمت

چادر جلابیب که با نام جلباب هم شناخته می شود . این چادر مانند چادر ملی تنگ نیست و برای اینکه هنگام وضو گرفتن بانوان راحت باشند به آستین این چادر زیپ دوخته شده است . جلوی این چادر ها را به دلخواه می توانید ببندید یا باز بگذارید . پارچه این چادر ها بسیار نرم و لطیف هستند و چروک نمیشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر جده (عبا) شیک + مشخصات و قیمت

چادر جده یکی از اصیل ترین مدل های چادر عربی می باشد که به آن عبا هم گفته می شود . این چادر به خاطر داشتن پوشش کامل و راحت آن در بین بسیاری از بانوان به خصوص برخی از هموطنان جنوب کشورمان پر طرف دار می باشد . در این چادر ها نسبت به مدل های دیگر پارچه زیادتری به کار می رود و همچنین عرض بیشتری دارند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر مصری شیک + مشخصات و قیمت

این چادر ها شبیه مانتو کلوش هستند و از نظر گشادی مانند چادر عربی اصیل هستند . قسمت بالایی سر به دلیل داشتن نقاب از زیبایی خاصی برخوردار است . معمولا به جای آستین دارای یک مچی به اندازه ۱۰ سانت می باشند . قسمت جلوی چادر با یک کش به سمت چپ دوخته شده است و در شانه دست راست قرار می گیرد و جلوی چادر بسته می شود . برای مصارف گوناگون کاربرد دارد (مناسب مهمانی و روزمره)

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر خبرنگاری شیک + مشخصات و قیمت

این مدل چادرها علاوه بر پرکاربرد بودن و پرطرفدار بودن شان ، ظاهر زیبایی دارند و بسیار شبیه به چادر های ساده هستند ولی با این تفاوت که برای بیرون آوردن دست ها شکاف هایی در نظر گرفته شده است که بانوان بتوانند به راحتی دست خود را بیرون بیاورند و برای کارهایی مانند برداشتن وسایل و گرفتن دست کودک و مواردی از این قبیل دچار مشکل نگردند . این چادر ها مچ دارند و معمولا از بهترین پارچه های کرپ (حریر اسود) تهیه و تولید میشوند که مزیت شان آن است که چروک نمیشوند . رنگ پس نمیدهند و درصد نخ کش شدن آن ها صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع چادر شالدار شیک + مشخصات و قیمت

این چادر به دلیل داشتن شال بسیار زیباست و در بین بانوان بسیار پرطرفدار است . استفاده از چادرهای شالدار برای بانوان در محیط کار ، هنگام خرید و یا رفت و آمد بسیار راحت است زیرا مانند مانتویی می باشد که به آن شال دوخته شده است . پهنای شال بسیار متناسب و زیپ از داخل مانتو دوخته شده است . جنس پارچه به کار رفته در این مدل ها به گونه ای است که بسیار نرم و لخت می باشند و درصد نخکش شدن آن ها صفر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده بیشتر با کیفیت ترین و مرغوب ترین انواع چادر با مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید.

 

 

سوال کاربران

 


 

چند نوع پارچه چادری داریم؟ ویژگی پارچه های چادری کدامند؟

معمولا برای چادرها از پارچه های طرح دار ، کن کن ، کرپ کن کن ، تریزا و کرپ حریر اسود استفاده می کنند.

 

پارچه طرح دار :

این پارچه ها دارای انواع گوناگون هستند : طرح دار مات ، طرح دار براق و طرح دار لمه.

 

پارچه کن کن :

پارچه کن کن ، پارچه ای نیمه براق ، سبک و لطیف است که به دلیل ظریف بودنش بیشتر برای مجالس و مهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد.

 

پارچه تریزا :

پارچه تریزا ، وزن بسیار سبکی دارد و همین مزیت این پارچه را از سایر پارچه ها متمایز کرده است و اصلا نازک نیست.

 

پارچه کرپ کن کن :

پارچه کرپ کن کن ، پارچه ای نیمه براق است و به دلیل اینکه پشت پارچه حالت کرپ دارد روی سر بسیار عالی قرار می گیرد.

 

پارچه کرپ حریر اسود :

پارچه حریر اسود ، تار و پودی متراکم دارند و بسیار سبک هستند . مزیت این پارچه ها مقاوم بودنشان است و برای مصارف روزانه بهترین گزینه هستند.

 


 

سخن پایانی:

ما در این مقاله انواع چادر ها را به همراه مشخصات کلی شان توضیح دادیم تا مشکل دوستانی که در هنگام انتخاب چادر دچار سردر گمی میشدند مرتفع بشود . حالا شما می توانید با مقایسه آنها بهترین چادر دلخواه خود را پیدا کنید و بخرید . خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و در صورت مفید بودن مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

 

با ارزوی موفقیت برای شما

به اشتراک بگذارید
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید ۱۵ مورد از بهترین و خوشمزه ترین انواع کنسرو تن ماهی + مشخصات و قیمت

راهنمای خرید بهترین و خوشمزه ترین انواع تن ماهی + مشخصات و قیمت   به راستی چرا تن ماهی همیشه در سبد خانواده ها جای دارد؟ به هزار و یک دلیل . زیرا تن ماهی یکی از خوشمزه ترین انواع ماهی ها است که به دلیل خواص فراوانی که دارد از محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم برخوردار است . تن ماهی سرشار از مواد معدنی و پروتئین است و به عنوان یک غذای کامل و سالم در بین همه شناخته شده است . از آنجایی که تن ماهی نیاز به پخت زیاد ندارد ، پس دلیل بسیار موجهی است که در بیشتر سفر ها و انواع مهمانی ها در

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و ارزان ترین انواع لوازم کوهنوردی ، کمپینگ و سفر + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تجهیزات کوهنوردی ، کمپینگ ، سفر و پیک نیک + مشخصات و قیمت     آن دسته از کسانی که اهل گشت و گذار و سفرند یا خیلی به طبیعت و کوهنوردی علاقمندند ، هیچ چیزی برای آنان لذتبخش تر از این نیست که با تجهیزات کامل به همراه دوستان خود به دل کوه یا طبیعت بزنند و لحظه های خوش و ماندگاری را در کنار هم خلق کنند . هر قدر داشتن این لوازم و تجهیزات کامل تر باشند باعث میشوند تا برای سفر یا کوهنوردی دلگرم تر باشیم و کارها راحتتر پیش برود و دلمان بخواهد که مجددا به کوه

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۱ مورد از بهترین لباس نوزادی پسرانه شیک و جدید به همراه اکسسوری ها + قیمت

  راهنمای خرید ارزان ۳۱ مورد از بهترین لباس نوزادی پسرانه مجلسی و اسپرت (شیک و جدید) به همراه اکسسوری ها / لباس نوزادی کارترزلند ، آشور ، نیلی ، کوتون ، مانگو ، ال سی وایکیکی ، ارکسترا و غیره + مشخصات و قیمت   بدون شک نوزادان و کودکان دلبندمان شیرین ترین موجودات روی زمین هستند و راحتی آنان از همه چیز برای ما مهمتر است . شاید این پرسش برای بیشتر والدین جوان پیش بیاید که چه لباس هایی را باید برای فرزندشان بخرند که کودک با پوشیدن آن احساس راحتی کند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا ما به شما لیستی از انواع لباس

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع لوازم یدکی موتور سیکلت ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت

    اگر اهل موتور و موتور سواری باشید دیر یا زود دوست دارید که یک سری لوازم تزئینی بگیرید و موتور سیکلت تان را زیبا کنید ، اگر هم موتور سیکلتی که دارید وسیله کارتان باشد ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی موتورتان نیاز به لوازم یدکی داشته باشد ، در هر صورت پیدا کردن تمام این وسایل و تجهیزات (لوازم یدکی موتور سیکلت) کار سختی می باشد ، از این رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله بهترین لوازم یدکی موتور سیکلت (لوازم جانبی و تزئینی ، تجهیزات ایمنی موتور سیکلت ) را به شما معرفی نماییم تا شما پس از بررسی و مقایسه انواع

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، ماندگار و (اصل) اورجینال/ ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد کسی یا جایی یا چیز خاصی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر بانوان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه بر هزینه مناسب و خوشبو بودن از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که برای چیزی نگران هستید یا مرتب استرس دارید و در اینگونه موارد هر یک از دوستان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا استرس ما را کاهش بدهند یا به طور کامل استرس ما را از بین ببرند ؟ ما در این مقاله تعدادی از وسایلی را انتخاب کرده ایم

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع مدل مانتو و شلوار زنانه و دخترانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان بهترین انواع ست مانتو و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی ، رسمی ، ورزشی (اسپرت) ، اداری و روزمره شیک و جدید + مشخصات و قیمت   بی شک یکی از بهترین استایل های بانوان و دختر خانم های خوش سلیقه ، پوشیدن انواع ست مانتو و شلوار های شیک و جدید هست که با توجه به نوع و محل استفاده و یا با توجه به فصل خاصی تغییر می کنند و همین کاربرد فراوان این ست ها باعث شده است تا تولید کنندگان به این فکر بیافتند که این مدل ها را در انوع گوناگون تولید کنند و همین تنوع در مدل ها ، خود

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین کیف چرمی مردانه ، زنانه و دخترانه دست دوز ، شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان کیف چرمی مردانه ، زنانه و دخترانه شیک و جدید (مجلسی ، فانتزی ، رودوشی ، اداری ، جیبی ، موبایل ، دیپلمات دست دوز و غیره + مشخصات و قیمت     یکی از زیباترین و شیک ترین اکسسوری هایی که در دنیای مد و هنر در بین همه جایگاه خاصی پیدا کرده اند کیف های چرمی هستند . کیف های چرمی در انواع زنانه ، مردانه ، دخترانه و پسرانه و در دو نوع دست دوز و ماشینی تولید میشوند . دلایل بسیاری باعث شده است که چرم در بین مردم بسیار پر طرفدار باشد که عبارتند از : دوام و ماندگاری بسیار بالا

ادامه مطلب »
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز دختر چی بخریم؟

هدیه و کادو شیک و جذاب برای روز دختر چی بخریم که خاص و منحصر به فرد باشد ؟ روز دختر جزو آن دسته از روز های مهمی است که تمام دختران بدون استثنا منتظرند تا کادوی محبوبشان را در این روز خاص از دست عزیزانشان بگیرند و همیشه کسانی هم هستند که وقتی می خواهند در این روز هدیه ای دخترانه و شیک بخرند بسیار نگرانند که آیا انتخاب آنان درست بوده یا چگونه گزینه بهتری را پیدا کنند . ما در این مقاله سعی داریم تا به شما کادو و هدایایی را معرفی نماییم که بتوانید با توجه به سن و سلیقه آنان برای دختر خانم های گل

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید ، مجلسی ، لگینگ ، راحتی ، بادی ، جین (لی) ، کرپ مازراتی ، پارچه ای ، سرهمی ، ساپورت ، برمودا ، ورزشی (اسپرت) ، اسکی ، بارداری و غیره + مشخصات و قیمت   شلوار یکی از مهمترین و چشمگیر ترین کالاها در دنیای مد و پوشاک است و کوچکترین بی دقتی در خرید و استفاده از آن استایل هر خانمی را به هم می ریزد . فاکتور های متعددی وجود دارند که در هنگام خرید باید به آن ها توجه داشته باشید ، مثلا باید بدانید که شلوار شما برای چه محیطی مطلوب است چون ممکن

ادامه مطلب »