به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۱۱:۲۱ --- ۱۴۰۳/۰۴/۲۶

معرفی انواع غذاهای توصیه شده مخصوص گیاهخواران ، برای گیاه خوار شدن چه غذایی بخوریم؟

معرفی انواع غذاهای توصیه شده مخصوص گیاهخواران ، برای گیاه خوار شدن چه غذایی بخوریم ؟

در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد گیاه خواران در اطراف خود شده ایم و شاید به همین دلیل کنجکاو شده باشیم که گیاهخواری چیست و چه دلایلی باعث می شود تا مردم به سراغ گیاهخواری بروند . همچنین از خودمان بپرسیم گیاهخواران چه چیزهایی می خورند و خودمان چگونه گیاه خوار شویم . به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا درباره گیاه خواری و انواع گیاهخواران صحبت کنیم و به بررسی غذاهای مناسب برای گیاه خواران بپردازیم . سعی کردیم تا در کاملترین و کوتاه ترین شکل ممکن این مقاله را تهیه کنیم تا هم اطلاعات کاملی به شما بدهیم و هم مطالعه آن زمان زیادی از شما نگیرد.

پس اگر شما هم درباره گیاهخواری کنجکاوید و مایلید بیشتر بدانید ، میخواهید بدانید گیاهخواران معروف و مشهور ایران ، جهان و دنیا چه میخورند و یا به تازگی به جمع گیاهخواران پیوسته اید و مایلید بدانید که گیاهخوارن باید چه بخورند توصیه میکنیم حتما این مقاله را بخوانید . ضمنا به دلیل تقاضای شما کاربران عزیز در انتهای همین مقاله لیست کاملی از غذاهای مناسب گیاهخواران برای شما تهیه کرده ایم که می توانید از آن ها استفاده نمایید و امیدواریم که برای شما مفید واقع شود.

 

گیاه خوار یا وجترین به چه کسی گفته میشود و وجترینیسم یا گیاه خواری چیست ؟

اگر بخواهیم به طور خلاصه بگوییم در زبان انگلیسی وجتبل یا وجتیبل vegetable به معنی گیاه یا سبزیجات است و به همین دلیل به اشخاص گیاهخوار به انگلیسی وجترین Vegetarian گفته می شود . گیاهخواری یا همان وجترینسیم vegetarianism یک طرز فکر درباره نحوه تغذیه و خورد و خوراک است که به کسانی که به اشکال مختلف سبزیجات مصرف می کنند گفته می شود.

 

دلایل گیاهخوار شدن چیست و گیاهخواری چگونه است ؟

گیاهخواری در واقع یک رژیم یا برنامه غذایی متشکل از گیاهان و سبزیجات است و معمولا گیاهخواران بنا به هر دو یا یکی از دلایل زیر گیاه خوارد شده اند:

  • به سلامتی و تناسب اندام خود اهمیت میدهند
  • طرفدار حقوق حیوانات هستند و به طبیعت اهمیت میدهند

 

گیاهخواران چند دسته اند و چه غذاهایی میخورند ؟

گیاهخواری انواع مختلفی دارد و با توجه به نوع غذای گیاهی ای که می خورند رژیم غذایی هرکدام مختص به خود است که در ادامه همین مقاله با جزئیات توضیح داده ایم ولی معمولا تمام آن ها به نوعی حتما از صیفی جات یا سبزیجات و گیاهان در غذایشان بهره می برند.

 

معرفی انواع گیاهخواری و توضیحات کامل درباره غذای گیاه خواران

کاملا گیاه خوار یا وگان (Vegan) : وگان ها (Vegans) یا گیاهخواران محض که با توجه به تفاوت لهجه ها به آن ها وگانز ، ویگنز یا ویگانز نیز گفته میشود ، گروهی از گیاهخواران هستند که هیچ محصول تولید شده از حیوانات مانند عسل ، تخم مرغ ، لبنیات ، گوشت قرمز ، گوشت سفید ، ماهی و حتی سوسیس یا کالباس های درست شده از گوشت را نمی خورند . به وگان هایی که از محصولات اورگانیک Organic و بدون وابستگی به مواد شیمیایی تغذیه می کنند و معتقدند که باید کاملا از غذاهای طبیعی تغذیه کرد وگانیسم Veganism می گویند.

لاکتو گیاهخواران (lacto vegetarian) : لاکتو گیاه خواران دسته ای از گیاه خواران هستند که علاوه بر میوه جات و سبزیجات ، انواع لبنیات و فرآورده های آن را نیز مصرف میکنند . این گروه معتقد هستند که نباید تخم مرغ را نیز مصرف کرد.

اُوُ گیاه خواری (Ovo vegetarian) : اُوُ (اوو) گیاهخواری نوعی از گیاه خواری است که علاوه بر انواع میوه و سبزی ها می توانند تخم مرغ نیز مصرف کنند و از این رو به او وو گیاهخواران ، تخم گیاه خوار نیز می گویند.

اُوُ لاکتو گیاهخوار (Ovo lacto vegetarianism) : این دسته از گیاه خواران علاوه بر مواد غذایی متشکل از گیاهان و سبزیجات ، هم لبنیات و هم تخم مرغ نیز مصرف میکنند و به همین دلیل به آن ها اووو لاکتو گیاهخوار نیز می گویند.

خام گیاه خوار (Raw vegetarianism) : خام گیاه خواران معتقدند که نباید گیاهان را بیشتر از ۴۵ درجه سانتیگراد گرم کرد و تمام غذایی که مصرف میکنند یا کاملا به صورت خام هستند و یا کمتر از این درجه حرارت گرم شده است . برنج ، غلات ، جوانه ، دانه و آجیل از مهمترین غذاهای این دسته از گیاه خواران است.

گیاه خواران HCLF : این دسته از گیاهخواران فقط از محصولات و گیاهان کم ‌چربی و کم کربوهیدرات اسفاده می کنند.

فروگن ها یا فروگنیسم (Fruganism) : این دسته از گیاهخواران بیشتر از میوه ها ، مغز ها ، دانه ها ، آجیل ها و حبوبات استفاده می نمایند .

نیمه گیاه خواران (Semi Vegetarian) : نیمه گیاه خواران به گونه ای از گیاهخواران گفته می شود که فقط برخی از عادت های غذایی گیاه خواری را رعایت می کنند . این گروه از گیاه خواران بزرگ ترین و بیشترین تعداد از گیاه خواران را تشکیل می دهند و شاید بتوان گفت در واقع این گروه هنوز به طور کامل گیاه خوار نشده اند و یا در حال آماده کردن خود برای گیاه خوار شدن هستند و البته از نظر نوع تغذیه تفاوت های بسیار جزئی با هم دارند که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.

  • پستاریانیسم (Pescetarianism) : این گروه از گیاه خواران گوشت نمی خورند اما ماهی و موجودات دریایی را میخورند.
  • پولوتاریانیسم (pollotarianism) : این گروه از گیاهخواران گوشت مرغ و سایر پرندگان را می خورند اما گوشت قرمز و ماهی نمی خورند.
  • پولوپستریانیسم (pollo pescetarianism) : این گروه گوشت قرمز نمی خورند ولی گوشت ماهی و مرغ (پرندگان) می خورند.
  • گیاهخوار پاره وقت (Part time Vegetarian) : این دسته از گیاه خواران مدتی گیاه خواری می کنند و مدتی به خود استراحت می دهند و این چرخه ادامه دارد.

 

چند نمونه از خوبی ها و مزایای گیاه خواری

گیاه خوار شدن منفعت و خاصیت های فراوانی برای حفظ سلامتی و بدن ما دارد که در ادامه به چند مورد از آن خواهیم پرداخت.

حفظ سلامت قلب : قطعا با مصرف انواع سبزیجات باعث می شویم که چربی و مواد مضر کمتری به بدن وارد شوند و به همین دلیل موجب حفظ سلامتی و یا حتی بهبود سلامت قلب خودمان می شویم.

پیشگیری از دیابت در افراد : با مصرف سبزیجات سالم از ورود قند های مضر به بدن جلوگیری می کنیم و با تامین شیرینی و قند های گیاهی برای بدن موجب پیشگیری از بیماری قند یا دیابت خواهیم شد.

گیاه خواری و لاغری (تناسب اندام) و کاهش وزن : این بدیهی است که با مصرف سبزیجات میزان کالری مضر کمتری به بدن وارد می شود و به همین دلیل موجب لاغری و تناسب اندام بهبود سلامت بدن خواهد شد. پس اگر شما هم فقط با هدف تناسب اندام بدنسازی میکنید ، اگر این رژیم گیاهخواری را به درستی انجام دهید میتواند تا حدی به شما کمک کند.

کمک به هضم راحت تر غذا : سبزیجات و صیفیجات به دلیل سبک بودن بسیار سریع تر هضم میشوند و این موجب راحت شدن کار سیستم گوارشی بدن مانند معده و روده ها خواهد شد.

 

چند نمونه از مضرات و معایب گیاهخواری

گیاه خوار شدن در کنار منفعت و خاصیت های فراوانی که برای حفظ سلامتی ما دارد مضرات و مشکلاتی هم همراه خود دارد که در ادامه به چند مورد از آن خواهیم پرداخت.

افزایش ضعف بدن مانند بخش های عضلانی و استخوانی : تحقیقات نشان داده وقتی به سراغ رژیم گیاه خواری برویم به دلیل عدم وجود برخی از ویتامین و مواد غذایی مفید مانند کلسیم ، ویتامین B12 ، ویتامین D و غیره در سبزیجات معمول احتمالا دچار ضعف در اندام و قسمت های مختلف بدنمان خواهیم شد که باید با یک رژیم درست آن را جبران کنیم.

هزینه بالا نسبت به سایر برنامه های غذایی : یکی از مواردی که درباره گیاهخواری کمتر به آن پرداخته شده است هزینه بالای آن نسبت به بسیاری از رژیم های غذایی دیگر است . اگر بخواهیم به درستی این رژیم را رعایت کنیم باید از گیاهانی استفاده کنیم که تمام مواد غذایی مورد نیاز بدنمان تامین شود زیرا در غیر این صورت حتما دچار مشکلات سلامتی در آینده خواهیم شد . برای این که بتوانیم تمام این ویتامین ها ، پروتئین ها ، مواد غذایی و غیره را بدون مصرف گوشت قرمز و سفید و سایر مواد و فقط با سبزیجات برای بدن خودمان تامین کنیم باید موارد مختلف و زیادی را برای خرید انواع سبزیجات در نظر بگیریم که هزینه بالایی دارند.

پوسیدگی و خراب شدن دندان ها : برخی معتقدند به دلیل میزان اسید بالایی که برخی از سبزیجات دارند موجب می شوند تا در صورت استفاده مکرر از سبزیجات به تنهایی و بدون سایر محصولات مانند گوشت و مرغ و ماهی و غیره ، مینای دندان ها زودتر از بین بروند و  در نتیجه دندان ها بیشتر اسیب ببینند.

کاهش میزان باروری : این اثبات شده نیست ولی برخی معتقدند در هنگام گیاهخواری به دلیل دریافت میزان کم کالری مفید موجب کاهش قدرت باروری برای مردان و زنان می شود.

 

بالاخره رژیم گیاه خواری برای سلامتی خوب است یا بد و بهتر است گیاهخوار بشویم یا نه ؟

هنوز جواب این سوال به صورت قطعی مشخص نیست و همواره در میان دانشمندان و پزشکان بحث و نظر های فراوانی است که بسیاری با این روش تغذیه موافق و بسیاری دیگر نیز مخالف هستند . اما افراد بسیاری نتیجه مثبتی از این روش گرفتند و معتقدند با این روش بیماری های خاصی که داشتند را درمان کرده و روش بسیار مفیدی برای حفظ و حتی بهبود سلامتی است . اگر هنوز شک دارید سری به انجمن گیاهخواران ایران (ivegs) بزنید ولی اگر شرایط و وقت کافی برای این کار را ندارید می توانید به صورت آزمایشی این روش را امتحان کنید و ببینید که این روش با توجه به ساختار فیزیکی و سلامتی بدن شما خوب است یا خیر و اگر از نتایج این روش راضی بودید به آن ادامه بدهید.

 


 

لیست چند نمونه از غذا و چاشنی هایی که اکثر گیاهخواران می خورند و قطعا برای بدن و سلامتی مفید هستند

این که گیاهخواران باید چه غذاهایی بخورند و مصرف چه غذاهایی مفید است هنوز به صورت صد در صد مشخص نیست ولی ما در ادامه یک لیست پیشنهادی از غذاهای آماده مناسب برای گیاهخواری تهیه کرده ایم که نه تنها مصرف آن ها برای سلامتی هیچ ضرری ندارند بلکه بسیار مفید نیز هستند و شما می توانید برای شروع یا امتحان کردن گیاه خواری آن ها را تهیه و استفاده نمایید.

 

کنسرو لوبیا چیتی آماده و خوش طعم

یکی از غذاهای مهم و اساسی که دارای مواد غذایی کلیدی است و حتما باید در صورت مصرف نکردن پروتئین های حیوانی از آن استفاده کرد لوبیا و انواع آن است و کنسرو لوبیا چیتی می تواند انتخاب خوب و هوشمندانه ای به عنوان جایگزین آن ها باشد

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو نخود فرنگی (سبز) آماده و خوشمزه

نخود فرنگی یکی دیگر از غذاهای گیاهی ای است که برای هر شخصی مفید است و مواد غذایی مناسب و مفیدی را برای بدن تامین می نماید و می تواند به عنوان یک انتخاب خوب و مناسب در نظر گرفته شود

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو نخود (آبگوشتی) آماده و دلپذیر

نخود آبگوشتی هم مانند اکثر حبوبات میتواند تاثیر مثبتی در سلامتی و جذب مواد مغذی برای بدن ایفا کند و به همین دلیل یک انتخاب مناسب برای گیاهخواران است

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو خوراک بادمجان لذیذ و آماده

بادمجان یکی از انواع سبزیجاتی است که می تواند به عنوان یک محصول گیاهی برای ایجاد تنوع در میان وعده های غذایی دیگر مورد استفاده قرار گیرد و از این نظر انتخاب بسیار عالی ای است

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو سبزیجات مخلوط و مخصوص گیاهخواران

کنسرو های سبزیجات آماده قطعا یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان غذای آماده برای گیاهخواران هستند و چون دقیقا به همین منظور ساخته و تولید شده اند تمام نیاز های مورد نیاز یک شخص گیاه خوار را در آن در نظر گرفته اند و بی شک می تواند انتخاب عالی ای باشد

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو باقلا (باقالا) آماده و خوشطعم

باقالا که در اصطلاح عام به آن باقالی هم گفته می شود یک گزینه بسیار مناسب برای گیاهخواران است و می تواند به عنوان یک مکمل عالی در کنار دیگر محصولات به کار گرفته شود

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو سس ماکارونی گیاهی به همراه ماکارانی

کنسرو های سس ماکارونی که از مواد گیاهی مانند سویا تشکیل شده اند در کنار ماکارونی می توانند یکی از بهترین انتخاب ها برای گیاهخواران باشند

توضیحات بیشتر و خرید

 

ماکارونی به همراه مایه ماکارانی و چاشنی گیاهی

ماکارونی کاملا گیاهی است و می تواند به عنوان یکی از بهترین وعده های اصلی غذایی انتخاب شود . به خصوص اگر به همراه مواد مغذی دیگری سرو شود قطعا بهترین انتخاب خواهد بود

توضیحات بیشتر و خرید

 

لازانیا با مخلفات گیاهی

لازانیا یکی از مواد غذایی است که معمولا همه با خوردن آن به راحتی سیر می شوند و اگر به همراه مخلفات گیاهی سرو شود قطعا انتخاب بسیار مناسبی برای گیاهخواران خواهد بود

توضیحات بیشتر و خرید

 

برنج قهوه ای مغذی مخصوص گیاهخواران

برنج های قهوه ای به دلیل خاصیت غذایی که بیشتر از برنج های معمولی و سفید رنگ دارند دارای مواد غذایی بیشتری نیز هستند و می توان به عنوان یک انتخاب خوب کنار غذاهای گیاهی دیگر در نظر گرفت

توضیحات بیشتر و خرید

 

برنج و غذاهایی که با برنج پخته می شوند

اگر از مصرف برنج قهوه ای لذت نمیبرید پس برنج سفید می تواند جایگزین مناسبی باشد . از برنج در کنار سایر خوراکی های گیاهی دیگر استفاده کنید . زیرا هم باعث می شود زودتر سیر شوید و از پر خوری جلوگیری می کند و به نسبت خیلی از موارد دیگر به صرفه تر است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

انواع حبوبات مغذی و مفید

حبوبات یکی از کلیدی ترین و اصلی ترین وعده های غذایی برای گیاهخواران هستند و قطعا باید جزو انتخاب های آن ها در نظر گرفته شوند . با توجه به این که حبوبات دارای مواد مغذی بسیار زیادی هستند پس انتخاب مناسبی برای گیاهخواری میباشند

توضیحات بیشتر و خرید

 

چاشنی های گیاهی طعم دهنده ترش مانند آبلیمو ، سرکه و رب انار

ایجاد تنوع بسیار برای حفظ روحیه شما برای این که از رژیم گیاهخواری خسته نشوید مهم است و مواد طعم دهنده به خصوص مواد ترش می توانند بهترین گزینه باشند . مثلا ترکیب ابلیمو به همراه سالاد ها یک ترکیب بی نظیر برای گیاهخواری است

توضیحات بیشتر و خرید

 

انواع غلات مفید مانند جو و گندم

غلات می توانند به راحتی ما را سیر کنند و به عنوان یک وعده غذای اصلی در نظر گرفته شوند و همواره برای بدن مفید هستند

توضیحات بیشتر و خرید

 

انواع زعفران و زرشک

میزان خاصیت و مفید بودن زعفران و زرشک بر هیچ کس پوشیده نیست و قطعا خودتان می دانید که مصرف این موارد غذایی می توانند نقشی کیلیدی در تغذیه و دریافت مواد مفید برای بدنتان ایفا کنند. پس حتما از این مواد در غذاهای خود استفاده کنید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

پودر جوانه و انواع سبزیجات خشک

پودر جوانه ها و سبزیجات خشک دارای مواد مغذی بسیاری هستند که باید حتما در رژیم غذایی خود در نظر بگیرید و از آن ها بهره ببرید

توضیحات بیشتر و خرید

 

انواع خیار شور ، ترشی و شور

تنوع یکی مهمترین مواردی است که باید برای گیاهخواری در نظر بگیرید تا به مرور زمان خسته نشوید . خیارشور ، ترشی و سایر طعم دهنده ها در کنار غذاهای اصلی می توانند بهترین گزینه برای ایجاد تنوع باشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 انواع آجیل و خشکبار مانند پسته ، بادام هندی ، فندق و غیره

آجیل و خشکبار دارای بی اندازه مواد مغذی ، مفید و پرخاصیت برای بدن هستند و حتما باید در طول دوران گیاهخواری از وجود آن ها بهره برد . اگر قصد گیاهخوار شدن دارید حتما مصرف آجیل ها را به خاطر داشته باشید و هرگز فراموش نکنید زیرا می توانند بسیاری از مواد غذایی مفیدی که به دلیل عدم مصرف گوشت و پروتئین دیگر به بدن شما نمیرسد را جبران کنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

خرما شیرین مناسب برای گیاهخواران

خرما یکی از مغذی ترین و مفید ترین خوراکی ها برای بدن است و به نوعی می تواند به عنوان یک غذای کامل از هر نظر در نظر گرفته شود . اگر شما هم در هنگام مصرف خرما نگران طبع گرم خرما هستید می توانید به همراه سبزیجات با طبع خنک مصرف کنید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو قارچ آماده و لذیذ

کمتر کسی هست که قارچ را دوست نداشته باشد و با توجه به طعم دلچسب این خوراکی دوست داشتنی می تواند به عنوان یک همراه در کنار سایر غذاها نقش مهمی ایفا کند و باعث ایجاد تنوع در آن ها شود.

توضیحات بیشتر و خرید

 

کنسرو ذرت آماده طبخ

احتمالا همه ی ما با طعم ذرت ها آشنا هستیم و همواره از خوردن آن ها لذت می بریم و باتوجه به مواد مغذی که دارد پس قطعا می تواند یک انتخاب درست و به جا برای شروع گیاه خواری باشد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

انواع سالاد مغذی مخصوص افراد گیاه خوار

این سالاد از انواع سبزیجات و صیفی جات مختلف و کاملا گیاهی درست شده و می تواند انتخاب مناسبی برای شروع خام گیاهخواری باشد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

چاشنی سالاد و انوع سبزیجات

اگر شما هم از طعم ساده و همیشگی سبزیجات خسته شده اید می توانید آن ها را به همراه چاشنی هایی که مخصوص همین کار ساخته شده اند و طعم عالی ای به آن ها می بخشند مصرف کنید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

کلام پایانی و چند نکته مهم

در انتها جا دارد به خاطر وقتی که صرف مطالعه این مطالب کردید و همراه ما بودید از شما تشکر کنیم و امیدواریم که توانسته باشیم راهنمایی های خوبی در این زمینه کرده باشیم تا شما هم به نتیجه مطلوبی دست یابید . اگر شما هم تجربه یا پیشنهادی در این زمینه دارید خوشحال می شویم تا با ما و سایر کاربران میپرسی به اشتراک بگذارید تا همه بتوانند از دانسته ها و تجربیات شما نیز استفاده نمایند و اگر این مطلب را مفید دانستید خوشحال می شویم تا با دیگران و به ویژه دوستان خود به اشتراک بگذارید تا آن ها نیز بتوانند از این مطلب بهره مند شوند . با آرزوی سلامتی و دل خوش برای شما عزیزان

 

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=991
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
لیست معرفی ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (اصل و برند) + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (مارک میبلین ، دوسه ، فلورمار ، بل ، اتود ، ژانومه ، بورژوا ، گابرینی ، اسنس ، بنفیت ، سیگما ، فیشر ، رولینگ و غیره) + مشخصات و قیمت     یکی از مهمترین اعضا صورت که در زیبایی و جذابیت چهره شما نقش به سزایی دارد ابروهای شماست . اما سوال بسیاری از کاربران این است که آیا وسیله ای هست تا با خرید و استفاده آن بتوان زیبایی ابروها را دو چندان کرد و آن ها را یک دست و قرینه در آورد و جلوه ای خاص به ابرو داد؟ امروزه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع چمدان و ساک شیک ، جدید و با کیفیت + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید و ویژگی بهترین و با کیفیت ترین انواع ساک دستی و چمدان ارزان قیمت + مشخصات     ساک ها و چمدان ها یکی از اصلی ترین لوازم و وسایلی هستند که هنگام سفر مورد استفاده قرار میگیرند . برای بردن بعضی وسایل به داخل هواپیما یک ساک دستی ساده و برای قرار دادن وسایل در قسمت بار هم ، چمدان مورد نیاز است . در کنار جادار بودن این لوازم ، جنس چمدان ها ، محکم بودن چمدان و امنیت چمدان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . برای خرید یک ساک یا چمدان هر قدر هم که ساده باشند باید به چند نکته

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین کفش دخترانه اسپرت جدید و کفش دخترانه مجلسی پاشنه بلند و شیک

  راهنمای خرید ارزان بهترین کفش دخترانه مجلسی پاشنه بلند شیک و انواع کفش دخترانه اسپرت جدید ، کفش دخترانه تابستانی ، ویژگی کفش دخترانه تخت و کفش کوهنوردی + مشخصات و قیمت     کفش ها به عنوان یکی از بهترین مکمل های استایل دخترانه هستند که در رنگ و طرح های گوناگون وجود دارند . تقریبا می توان اینطور گفت که هیچ دختر خانمی را پیدا نمی کنید که چند جفت کفش مجلسی و راحتی یا کفش ورزشی و صندل در گوشه کمد خود نداشته باشد . ما در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ بدهیم که کفش های راحتی و کفش های کوهنوردی چه ویژگی

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع مدل مانتو و شلوار زنانه و دخترانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان بهترین انواع ست مانتو و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی ، رسمی ، ورزشی (اسپرت) ، اداری و روزمره شیک و جدید + مشخصات و قیمت   بی شک یکی از بهترین استایل های بانوان و دختر خانم های خوش سلیقه ، پوشیدن انواع ست مانتو و شلوار های شیک و جدید هست که با توجه به نوع و محل استفاده و یا با توجه به فصل خاصی تغییر می کنند و همین کاربرد فراوان این ست ها باعث شده است تا تولید کنندگان به این فکر بیافتند که این مدل ها را در انوع گوناگون تولید کنند و همین تنوع در مدل ها ، خود

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین ، ارزانترین و جدیدترین انواع پاور بانک (شارژر همراه) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید بهترین ، جدید ترین و ارزان ترین انواع مارک های پاور بانک (شارژر همراه) گوشی ، لب تاب ، تبلت ، استارتر خودرو ، چراغ قوه ، مقاوم نسبت به ضربه و آب و غیره / ویژگی و انواع پاور بانک خورشیدی  + مشخصات و قیمت   حتما تا حالا برای شما پیش آمده است که در سفر و یا جایی بودید و یک دفعه باتری گوشی شما تمام شده است و حتی در آن لحظه دسترسی به برق شهری هم نداشته اید و نمی دانستید باید چکار کنید و شاید این اتفاق بارها و بارها برای شما پیش آمده باشد . در آن لحظه شما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید شیک ترین انواع ظروف پذیرایی لاکچری و جدید پیوتر ، کریستال ، چینی و سیلور و غیره

    راهنمای خرید شیک ترین و جدیدترین ظروف لوکس پذیرایی کریستال ، بلور ، چینی ، سیلور و پیوتر نقره ای و طلایی اور جینال / انواع ظروف پذیرایی لاکچری + مشخصات و قیمت   پذیرایی کردن به عنوان یکی از سنت های دیرین ما ایرانی ها بوده است و همیشه هر میزبانی تمام سعی خود را بکار می گیرد تا با شیک ترین ظروفی که در اختیار دارد بتواند یک پذیرایی ایده ال از مهمان خود داشته باشد . سرو و چیدمان در هر یک از این ظروف زیبا علاوه بر این که بیانگر هنر میزبانی و احترام به مهمان به شمار می اید ، باعث زیبا تر

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند و شیک

    راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند شیک ، کفش زنانه طبی ، ویژگی کفش زنانه چرم و کوهنوردی + مشخصات و قیمت   کفش ها ی زنانه یکی از زیباترین کالاهایی هستند که در استایل ظاهری هر خانمی نقش به سزایی دارند . کفش ها دارای کاربرد های مختلفی هستند و هرگز نباید از یک کفش مجلسی پاشنه بلند زنانه انتظار داشته باشید که به صورت روزمره شما را همراهی نماید . درست است که کفش های پاشنه بلند و مجلسی همیشه پای ثابت کمدها هستند اما هر خانمی دوست دارد که چند مدل از کفش اسپرت و راحتی

ادامه مطلب »
کدامیک از انواع طراحی لوگو مناسب تر است و از کجا تهیه کنم؟

کدام یک از انواع طراحی لوگو برای من و کسب و کار (بیزینس) من مناسب تر است و از کجا بخرم ؟ این روز ها اهمیت داشتن یک طرح لوگوی زیبا و مناسب برای کسب و کار (بیزینس) ما بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا برای بیشتر شناخته شدن نیازمند یک لوگو حرفه ای و متفاوت نسبت به دیگران هستیم تا به ما ، محصولات یا حتی شرکت ما کمک کند تا راحت تر در یاد ها بمانیم و در نتیجه میزان فروش و شهرت ما افزایش پیدا کند . لوگو را با نام های دیگری چون نماد ، آرم (ارم) ، نشان ، نشانه تجاری نیز می شناسند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری ، مایع ، مدادی و کرمی

      راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری و مایع ، سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه ، شاین ، لایت ، سایه چشم قرمز ، نئونی ، فوری و برس سایه چشم + مشخصات و قیمت   شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی سایه چشمتان تمام میشود و از دیگران میشنوید که سایه چشم های جدید در بازار آمده است وسوسه بشوید که یکی از این ها را بخرید . اما وقتی تصمیم به خرید میگیرید به قدری گیج میشوید که دقیقا نمیدانید کدام یک بهتر از دیگری است . مثلا نمی دانید سایه چشم پودری

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + تشخیص برنج اصل از تقلبی

راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + راه و روش تشخیص برنج اصل از برنج تقلبی ما در این مقاله قصد داریم تا به شما ویژگی و مشخصات یک برنج خوب را معرفی کنیم تا شما بتوانید برنج خوب و مرغوبی را بخرید . همچنین به بررسی و معرفی انواع برنج ایرانی و خارجی پرداخته ایم و به تفاوت برنج های سفید ، برنج زرد ، برنج های قهوه ای ، برنج دودی ، برنج سیاه پرداخته ایم و حتی به یکی از دغدغه های بیشتر افراد که می پرسند چگونه می توان برنج اصل را از برنج تقلبی تشخیص داد را توضیح داده

ادامه مطلب »