راهنمای خرید انواع لوازم پیشگیری از کرونا + مشخصات و قیمت

 

 

راهنمای خرید انواع وسایل پیشگیری از کرونا ویروس + کاربرد آن ها ، مشخصات و قیمت

 

این روزها کلمه کرونا ، کووید_۱۹ و بعبارتی ویروس کرونا را زیاد شنیده اید و گفته شده است که عامل کرونا همان ویروس کرونا می باشد . اما ما قصد داریم تا در این مقاله جدا از اینکه به راه های پیشگیری از ویروس کرونا می پردازیم ، وسایل و تجهیزاتی را معرفی کنیم که شما بتوانید با اطلاعات کافی و با خیال راحت بهترین آن ها را انتخاب کنید و برای پیشگیری از کرونا به کار ببندید.

 

توجه : پاسخ سوالات کاربران ، علائم ویروس کرونا ، راه های انتقال ویروس کرونا ، افراد مستعد برای کرونا ، کرونا در کودکان ، کرونا در بارداری ، کرونای خفیف و واکسن کرونا در انتهای مقاله قرار گرفته است.

 

 

مهمترین راه های پیشگیری از کرونا :

  • افراد باید در نهایت حوصله و دقت دست هایشان را چند دقیقه بشویند و تمام نکات بهداشتی آن را رعایت کنند . شستشوی دست ها با مواد شوینده ، استفاده از انواع ژل ها و مواد ضد عفونی کننده مانند الکل و پد الکلی ، خشک کردن دست ها پس از شستشو  و استفاده از دستکش می توانند از بهترین راه ها برای مقابله با این ویروس کشنده باشند.
  • باید از تماس با افرادی که ناقل هستند و یا موارد مشکوک از قبیل عطسه و سرفه دارند دوری کنید و از روبوسی با آن ها بپرهیزید . دهان و بینی خود را به هنگام عطسه یا سرفه به کمک ماسک بپوشانید تا ترشحات تنفسی به محیط اطراف منتشر نگردد .
  • دست های شسنه نشده و آلوده خود را هرگز به چشم و صورت خود نزنید تا ویروس انتقال پیدا نکند.
  • پس از هر بار استفاده از دستمال ها و ماسک ها و دستکش ها ، آن ها را درون سطل زباله بیاندازید و در محیط اطراف رها نکنید.
  • معمولا غذاهای پخته فاقد ویروس هستند اما اگر غذاها بصورت نیم پز مورد استفاده قرار بگیرند احتمال خطر و انتقال این ویروس بسیار افزایش پیدا می کند . از مصرف غذاهای نیم پخته بپرهیزید.
  • حداقل فاصله یک متری را در محیط پیرامون خود با دیگران حفظ کنید.

 

 

راهنمای خرید و مشخصات بهترین لوازم پیشگیری از کرونا + کاربرد آن ها و قیمت

 

۱- ماسک و انواع آن :

ماسک ها به عنوان یکی از عوامل موثر در پیشگیری از کروناست . هرگاه فرد مبتلا به ویروس کرونا در حال عطسه ، سرفه و یا صحبت کردن باشد ، ذرات آلوده در هوا را پراکنده می کند و در این مرحله استفاده از ماسک برای دیگران اهمیت پیدا می کند . زیرا وقتی شما از ماسک استفاده کنید ، جلوی بینی و دهان خود را مسدود می نمایید و ذرات معلق الوده نمی توانند این ویروس را از فرد مبتلا به شما انتقال بدهند . ماسک هایی که قابل تنظیم هستند از نوعی که کش در دوطرف گوش می افتد بهتر است اما در بعضی مکان ها مانند سالن آرایشی نوع دوم مناسب تر می باشد.

ماسک ها برای افراد مختلف جامعه متفاوت است . مثلا برای کادر پزشکی و پرستاران که با بیماران در ارتباط هستند باید از چند نوع ماسک استفاده نمایند که مهمترین انها ماسک های جراحی و ماسک های N95  می باشند . ماسک های N95 بصورت کامل صورت را می پوشاند و ذرات را فیلتر می کنند و ماسک های جراحی ، دهان و بینی را می پوشانند و به کادر درمانی کمک می کند تا در برابر بیمارانی که عطسه و سرفه می کنند در امان بمانند .

اما برای سایر اقشار جامعه که جزو کادر درمانی نیستند ماسک های پارچه ای و معمولی مناسب است و می توان آن ها را از فروشگاه های معتبر تهیه کرد و حتی گفته می شود که برای اطمینان بیشتر می توان دو عدد از ان ها را روی هم استفاده کرد . چنانجه از این ماسک ها استفاده می نمایید باید قسمت مفتول فلزی در بالای صورت قرار بگیرد.

به خاطر داشته باشید برای بیمارانی که مشکل تنفسی دارند و کودکان زیر دو سال ماسک توصیه نمی شود . بهتر است ماسک در فضاهای عمومی بکار گرفته بشوند و حتی برای افرادی که از بیماران مبتلا به کرونا مراقبت می کنندامتخاب درستی است . دقت داشته باشید ماسک باید کامل روی بینی و دهان را بپوشاند تا ویروس نتواند از طریق دهان و بینی وارد بدن ما بشود . ماسک ها یکی از بهترین گزینه ها برای پیشگیری از کرونا هستند.

 

 

مشاهده انواع بهترین ماسک های تنفسی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع بهترین ماسک های تنفسی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + توضیحات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۲- ژل های ضد عفونی کننده دست :

یکی از گزینه های بسیار خوب که می توان خود را در برابر ویروس کرونا محافظت کرد استفاده از ژل های ضد عفونی کننده دست می باشند که افراد در صورت عدم دسترسی شان  به آب و مواد شوینده می توانند از این وسیله بسیار کاربردی استفاده کنند . حتی اگر گاهی افراد به شستن دست و بهداشت دست ها مشکوک هستند نیز می توانند از این جایگزین ها کمک بگیرند . گفته ها حاکی از آن است که لایه بیرونی ویروس کرونا نسبت به الکل حساس است و بلا فاصله واکنش نشان میدهد و ویروس را از بین می برد و چون در این ضد عفونی کننده ها در صدی الکل وجود دارد دیگر خیال ما برای هر بار استفاده از این ضد عفونی کننده راحت است . ژل های ضد عفونی کننده دست می توانند به عنوان مکمل در کنار دیگر شوینده ها به کار بروند و برای اینکه از این ژل ها اطمینان حاصل کنید حتما این محلول های ضد عفونی کننده را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

 

 

مشاهده انواع بهترین ژل های ضد عفونی کننده دست جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۳- اسپری الکل:

یکی دیگر از گزینه های پیشگیری از کرونا استفاده از الکل می باشد چرا که جنس و لایه بیرونی ویروس کرونا نسبت به الکل حساس است و بلافاصله آن را از بین می برد . الکل می تواند با قدرت بالایی که دارد دست ها را در برابر این ویروس محافظت نماید . می توان از اسپری الکل کمک گرفت و دست ها را پس از هر بار تماس با وسایل و محیط آلوده ضد عفونی کرد . برای تهیه اسپری الکل حتما از مراکز معتبر اقدام نمایید.

 

 

مشاهده انواع بهترین کیف و اسپری الکل جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۴- دستکش های یکبار مصرف :

دستکش های یکبار مصرف به عنوان یکی دیگر از لوازم پیشگیری از کرونا می باشد که شما می توانید از این وسیله برای محافظت دست ها در برابر سطوح الوده کمک بگیرید و خود را در مقابل ویروس کرونا ایمن کنید . لازم به ذکر است که پس از هر بار استفاده ،  آن ها را در سطل زباله بیاندازید و در محیط اطراف رها نکنید . همچنین شما می توانید برای اطمینان بیشتر از این دستکش ها از دو لایه دستکش روی هم استفاده نمایید.

 

مشاهده انواع بهترین دستکش های یکبار مصرف جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

۵- پد های الکلی :

همانطور که در اسپری های الکل گفته شد ، الکل می تواند ویروس کرونا را به طور کامل از بین ببرد . پدهای الکلی همان تکه های پنبه ای و استریل کوچک هستند که به الکل آغشته اند و در بسته بندی های کوچک قرار گرفته اند که برای هر بار استفاده فقط کافیست تا بسته بندی را باز کرده و آن را برای ضد عفونی کردن دست ها و سطوح آلوده به کار برد.

 

مشاهده انواع بهترین پد الکلی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت
توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

۶- استفاده از برچسب های ایمنی :

یکی دیگر از وسایلی که می تواند در کنار دیگر وسایل پیشگیری از کرونا به ما کمک کند برچسب های ایمنی هستند که می توانیم آنها را بر روی درب یا جایی که قصد داریم ایمنی رعایت بشود بچسبانیم . این علامت ها متنوع هستند و با توجه به کاربردی که دارند به کار می روند . مثلا اگر دوست دارید به دیگران هشدار بدهید تا حتما در این مکان ماسک بزنند می توانید از این برچسب استفاده نمایید یا می توانید از انواع دیگر برچسب ها با توجه به کاربرد های متنوعی که دارند کمک بگیرید.

 

مشاهده انواع بهترین برچسب ایمنی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

ویروس کرونا به عنوان یکی از مهلکترین ویروس ها می باشد و پیشگیری از آن فقط با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی میسر است . شما می توانید با استفاده از تمام وسایل و تجهیزات پیشگیری از کرونا که گفته شد خود را در برابر ویروس کرونا ایمن کنید.

 

 

سوالات کاربران

 


 

راههای انتقال کرونا کدامند؟

۱- انتقال فرد به فرد : ویروس کرونا از راه تماس نزدیک و یا تماس مستقیم با فرد مبتلا انتقال پیدا می کند . مانند دست دادن و روبوسی با دیگران.

۲- تماس با سطح آلوده : از دست زدن به سطوح الوده و یا مشکوک به الودگی خودداری نمایید و ماسک ها را پس از هر بار استفاده در سطل زباله بیاندازید و سپس دست ها را مجددا بشویید.

۳- انتشار از طریق هوا : ویروس کرونا به راحتی از طریق هوای آلوده و عطسه و سرفه فرد آلوده قابل انتقال می باشد.

 


 

چه کسانی مستعد مبتلا شدن به ویروس کرونا هستند؟ کرونا در کودکان چگونه است؟

باید بدانیم که همه افراد در هر سنی که هستند احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا را دارند ، اما می توان به گروه های حساس تر مانند : کودکان ، خانم های باردار ، سالمندان ، بیماران قلبی و عروقی ، بیماران دیابتی ، بیمارانی که مشکلات ریوی دارند اشاره کرد که بیشتر از بقیه افراد در معرض خطر هستند و باید بیشتر مراقبشان باشید.

 


 

چه نکاتی برای پیشگیری کرونا در بارداری ، در محیط کار ، در مدرسه ، در خانه توصیه شده است؟

برای پیشگیری کرونا در بارداری ، در خانه ، در محیط کار ، در مدرسه و همچنین در کودکان هیچ نکته بهداشتی جداگانه ای توصیه نشده است و تمام نکاتی که همین مقاله در بالا گفته شد باید رعایت شوند و حتی سخت گیرانه تر . هر یک از شما در هر سنی که هستید تا آنجا که می توانید در مجامع و مکان های شلوغ حاضر نشوید و از تمام وسایل و راه های پیشگیری از کرونا کمک بگیرید تا به حفظ سلامتی خود و دیگران کمک کنید.

 


 

کرونای خفیف چیست؟

بیشتر موارد کرونا خفیف هستند اما خفیف بودن به این معنا نیست که علامتی ندارد . بیشتر افراد مبتلا به کرونا دچار تب و عطسه و سرفه می شوند ، اما سایر علائم که به شدت بیماری بستگی دارد متغیر است . این افراد تا زمانی که علائم از آن ها برطرف نشده است باید در خانه بمانند چرا که می توانند به شدت ناقل ویروس و بیماری باشند . شاید ویروس کرونا در یک نفر منجر به سرفه خفیف و در یک نفر دیگر به ویژه سالمندان عوارض مرگباری را به همراه داشته باشد . پس در هر سطح و میزان از این بیماری که هستید در خانه بمانید و از شستن دست ها بصورت مرتب غافل نشوید.

 


 

آیا کرونا واکسن دارد یا خیر؟

دسترسی به تولید واکسن کرونا ممکن است ماهها و یا شاید سال ها طول بکشد ، به هر حال دانشمندان تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا با آزمایشات و تحقیقات مستمر و روزانه خود بتوانند به این واکسن دست پیدا کنند . هیچ موسسه و مرکز تحقیقاتی تا به امروز واکسنی تولید نکرده است ولی همچنان دور از انتظار هم نیست و شاید در اینده ای نه چندان دور دانشمندان بتوانند واکسنی برای این ویروس کشنده پیدا کنند . اما تا زمانیکه واکسنی ساخته و تولید نشود باید به وسایل و تجهیزات پیشگیری از کرونا اکتفا کنیم.

 


 

آیا پیشگیری از کرونا با الکل امکان پذیر است؟

خیر . مصرف الکل نه تنها در پیشگیری از کرونا موثر نمی باشد بلکه برای بدن بسیار مضر بوده و سلامت روان افراد را نیز مختل می کنند . اما الکل هایی که از طرف داروخانه ها به منظور ضد عفونی کردن دست ها ارائه می گردند بهترین گزینه برای از بین بردن ویروس دست ها و پیشگیری از کرونا هستند.

 


 

کرونا چیست و علائم ویروس کرونا کدامند؟

کرونا یکی از خطرناکترین ویروسی است که تا به امروز شناخته شده و ویروس کرونا ناقل آن است . می توان مهمترین علائم شایع ویروس کرونا که تا به امروز شناخته شده است : سردرد ، تب ، تنگی نفس ، عطسه و سرفه ، کوفتگی و بدن درد ، در بعضی افراد از دست دادن حس بویایی ، علائم گوارشی و همچنین اسهال را نام برد.

 


 

سخن پایانی:

ما در این مقاله سعی کردیم تا وسایل پیشگیری از کرونا را به همراه کاربرد آن ها معرفی کنیم و کمکی هر چند کوچک به شما عزیزان کرده باشیم . امیدواریم این مطالب مفید بوده باشد و خوشحال می شویم که این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت شما

 

 

به اشتراک بگذارید
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + قیمت

لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین و کاربردی ترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + مشخصات و قیمت   امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که یک گوشی موبایل نداشته باشد و نخواهد از لوازم جانبی گوشی موبایل استفاده کند . ما می توانیم از یک هندزفری استفاده کنیم و بلندترین صداها را در یک مکان بسته و ساکت گوش بدهیم ، بی آنکه کسی برنجد ، می توانیم از گوشی خود با یک کاور یا قاب حفاظت کنیم و مطمئن باشیم که هیچ خط و خشی روی آن نمی افند ، می توانیم با یک پایه مونوپاد بهترین سلفی ها رو بگیریم ،

ادامه مطلب »
راهنمای خرید شیک ترین انواع ظروف پذیرایی لاکچری و جدید پیوتر ، کریستال ، چینی و سیلور و غیره

    راهنمای خرید شیک ترین و جدیدترین ظروف لوکس پذیرایی کریستال ، بلور ، چینی ، سیلور و پیوتر نقره ای و طلایی اور جینال / انواع ظروف پذیرایی لاکچری + مشخصات و قیمت   پذیرایی کردن به عنوان یکی از سنت های دیرین ما ایرانی ها بوده است و همیشه هر میزبانی تمام سعی خود را بکار می گیرد تا با شیک ترین ظروفی که در اختیار دارد بتواند یک پذیرایی ایده ال از مهمان خود داشته باشد . سرو و چیدمان در هر یک از این ظروف زیبا علاوه بر این که بیانگر هنر میزبانی و احترام به مهمان به شمار می اید ، باعث زیبا تر

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، ماندگار و (اصل) اورجینال/ ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد کسی یا جایی یا چیز خاصی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر بانوان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه بر هزینه مناسب و خوشبو بودن از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، ژله ای ، مویی و مداد چشم + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، خط چشم ژله ای و خط چشم مویی ، مداد چشم ساده و اکلیلی ، مداد چشم روغنی و غیر روغنی ، انواع شابلون و قلم خط چشم + مشخصات و قیمت   چشم ها یکی از حساس ترین اعضا صورت اند و کمترین بی دقتی باعث اسیب رساندن به چشم میشود . بنابر این باید برای زیبا کردن چشم از لوازم استاندارد و با کیفیت استفاده کنیم . یکی از بهترین وسایلی که ما می توانیم چشم ها را زیبا تر نشان بدهیم خط چشم ها هستند که باعث میشوند تا چشم ها برجسته به نظر برسند و بالاترین تاثیر

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری ، مایع ، مدادی و کرمی

      راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری و مایع ، سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه ، شاین ، لایت ، سایه چشم قرمز ، نئونی ، فوری و برس سایه چشم + مشخصات و قیمت   شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی سایه چشمتان تمام میشود و از دیگران میشنوید که سایه چشم های جدید در بازار آمده است وسوسه بشوید که یکی از این ها را بخرید . اما وقتی تصمیم به خرید میگیرید به قدری گیج میشوید که دقیقا نمیدانید کدام یک بهتر از دیگری است . مثلا نمی دانید سایه چشم پودری

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (اصل و برند) + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (مارک میبلین ، دوسه ، فلورمار ، بل ، اتود ، ژانومه ، بورژوا ، گابرینی ، اسنس ، بنفیت ، سیگما ، فیشر ، رولینگ و غیره) + مشخصات و قیمت     یکی از مهمترین اعضا صورت که در زیبایی و جذابیت چهره شما نقش به سزایی دارد ابروهای شماست . اما سوال بسیاری از کاربران این است که آیا وسیله ای هست تا با خرید و استفاده آن بتوان زیبایی ابروها را دو چندان کرد و آن ها را یک دست و قرینه در آورد و جلوه ای خاص به ابرو داد؟ امروزه

ادامه مطلب »
معرفی انواع غذاهای توصیه شده مخصوص گیاهخواران ، برای گیاه خوار شدن چه غذایی بخوریم؟

معرفی انواع غذاهای توصیه شده مخصوص گیاهخواران ، برای گیاه خوار شدن چه غذایی بخوریم ؟ در سال های اخیر شاهد افزایش تعداد گیاه خواران در اطراف خود شده ایم و شاید به همین دلیل کنجکاو شده باشیم که گیاهخواری چیست و چه دلایلی باعث می شود تا مردم به سراغ گیاهخواری بروند . همچنین از خودمان بپرسیم گیاهخواران چه چیزهایی می خورند و خودمان چگونه گیاه خوار شویم . به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا درباره گیاه خواری و انواع گیاهخواران صحبت کنیم و به بررسی غذاهای مناسب برای گیاه خواران بپردازیم . سعی کردیم تا در کاملترین و کوتاه ترین شکل ممکن این مقاله را

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع مدل مانتو و شلوار زنانه و دخترانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان بهترین انواع ست مانتو و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی ، رسمی ، ورزشی (اسپرت) ، اداری و روزمره شیک و جدید + مشخصات و قیمت   بی شک یکی از بهترین استایل های بانوان و دختر خانم های خوش سلیقه ، پوشیدن انواع ست مانتو و شلوار های شیک و جدید هست که با توجه به نوع و محل استفاده و یا با توجه به فصل خاصی تغییر می کنند و همین کاربرد فراوان این ست ها باعث شده است تا تولید کنندگان به این فکر بیافتند که این مدل ها را در انوع گوناگون تولید کنند و همین تنوع در مدل ها ، خود

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که حوصله هیچ چیزی یا کسی را نداشته باشید که اصطلاحا به آن افسردگی می گویند و در اینگونه موارد هر یک از دوستان و آشنایان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . یکی از بهترین راهها این است که خود را با کار یا وسیله ای سرگرم کنیم . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا افسردگی ما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین کفش دخترانه اسپرت جدید و کفش دخترانه مجلسی پاشنه بلند و شیک

  راهنمای خرید ارزان بهترین کفش دخترانه مجلسی پاشنه بلند شیک و انواع کفش دخترانه اسپرت جدید ، کفش دخترانه تابستانی ، ویژگی کفش دخترانه تخت و کفش کوهنوردی + مشخصات و قیمت     کفش ها به عنوان یکی از بهترین مکمل های استایل دخترانه هستند که در رنگ و طرح های گوناگون وجود دارند . تقریبا می توان اینطور گفت که هیچ دختر خانمی را پیدا نمی کنید که چند جفت کفش مجلسی و راحتی یا کفش ورزشی و صندل در گوشه کمد خود نداشته باشد . ما در این مقاله قصد داریم به این سوال پاسخ بدهیم که کفش های راحتی و کفش های کوهنوردی چه ویژگی

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ۱۵ مورد از بهترین و خوشمزه ترین انواع کنسرو تن ماهی + مشخصات و قیمت

راهنمای خرید بهترین و خوشمزه ترین انواع تن ماهی + مشخصات و قیمت   به راستی چرا تن ماهی همیشه در سبد خانواده ها جای دارد؟ به هزار و یک دلیل . زیرا تن ماهی یکی از خوشمزه ترین انواع ماهی ها است که به دلیل خواص فراوانی که دارد از محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم برخوردار است . تن ماهی سرشار از مواد معدنی و پروتئین است و به عنوان یک غذای کامل و سالم در بین همه شناخته شده است . از آنجایی که تن ماهی نیاز به پخت زیاد ندارد ، پس دلیل بسیار موجهی است که در بیشتر سفر ها و انواع مهمانی ها در

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره و چرم ، اسپرت ، با مروارید و مهره

  لیست معرفی انواع بهترین دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره ، برنجی ، دستبند شانس (دستبند افسون) ، با مروارید و مهره ، سنگ و چرم ، اسپرت و فانتزی ، کارتیه (کارتیر) ، دستبند شب تاب ، سواروسکی ، پاراکورد ، ریسه ای ، دستبند اسم (پلاکدار) یا (ID) + مشخصات و قیمت   دستبندها از جمله معدود اکسسوری هایی هستند که بیشتر از دیگر وسایل و زیور الات خودی نشان میدهند . ساده ترین نوع دستبند ها می توانند فضای خالی مچ دست ها را پر کنند . این دستبند ها به قدری دارای تنوع طرح و رنگ و جنس هستند که شما می توانید

ادامه مطلب »