به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۱۱:۱۹ --- ۱۴۰۳/۰۴/۲۶

راهنمای خرید انواع لوازم پیشگیری از کرونا + مشخصات و قیمت

 

 

راهنمای خرید انواع وسایل پیشگیری از کرونا ویروس + کاربرد آن ها ، مشخصات و قیمت

 

این روزها کلمه کرونا ، کووید_۱۹ و بعبارتی ویروس کرونا را زیاد شنیده اید و گفته شده است که عامل کرونا همان ویروس کرونا می باشد . اما ما قصد داریم تا در این مقاله جدا از اینکه به راه های پیشگیری از ویروس کرونا می پردازیم ، وسایل و تجهیزاتی را معرفی کنیم که شما بتوانید با اطلاعات کافی و با خیال راحت بهترین آن ها را انتخاب کنید و برای پیشگیری از کرونا به کار ببندید.

 

توجه : پاسخ سوالات کاربران ، علائم ویروس کرونا ، راه های انتقال ویروس کرونا ، افراد مستعد برای کرونا ، کرونا در کودکان ، کرونا در بارداری ، کرونای خفیف و واکسن کرونا در انتهای مقاله قرار گرفته است.

 

 

مهمترین راه های پیشگیری از کرونا :

  • افراد باید در نهایت حوصله و دقت دست هایشان را چند دقیقه بشویند و تمام نکات بهداشتی آن را رعایت کنند . شستشوی دست ها با مواد شوینده ، استفاده از انواع ژل ها و مواد ضد عفونی کننده مانند الکل و پد الکلی ، خشک کردن دست ها پس از شستشو  و استفاده از دستکش می توانند از بهترین راه ها برای مقابله با این ویروس کشنده باشند.
  • باید از تماس با افرادی که ناقل هستند و یا موارد مشکوک از قبیل عطسه و سرفه دارند دوری کنید و از روبوسی با آن ها بپرهیزید . دهان و بینی خود را به هنگام عطسه یا سرفه به کمک ماسک بپوشانید تا ترشحات تنفسی به محیط اطراف منتشر نگردد .
  • دست های شسنه نشده و آلوده خود را هرگز به چشم و صورت خود نزنید تا ویروس انتقال پیدا نکند.
  • پس از هر بار استفاده از دستمال ها و ماسک ها و دستکش ها ، آن ها را درون سطل زباله بیاندازید و در محیط اطراف رها نکنید.
  • معمولا غذاهای پخته فاقد ویروس هستند اما اگر غذاها بصورت نیم پز مورد استفاده قرار بگیرند احتمال خطر و انتقال این ویروس بسیار افزایش پیدا می کند . از مصرف غذاهای نیم پخته بپرهیزید.
  • حداقل فاصله یک متری را در محیط پیرامون خود با دیگران حفظ کنید.

 

 

راهنمای خرید و مشخصات بهترین لوازم پیشگیری از کرونا + کاربرد آن ها و قیمت

 

۱- ماسک و انواع آن :

ماسک ها به عنوان یکی از عوامل موثر در پیشگیری از کروناست . هرگاه فرد مبتلا به ویروس کرونا در حال عطسه ، سرفه و یا صحبت کردن باشد ، ذرات آلوده در هوا را پراکنده می کند و در این مرحله استفاده از ماسک برای دیگران اهمیت پیدا می کند . زیرا وقتی شما از ماسک استفاده کنید ، جلوی بینی و دهان خود را مسدود می نمایید و ذرات معلق الوده نمی توانند این ویروس را از فرد مبتلا به شما انتقال بدهند . ماسک هایی که قابل تنظیم هستند از نوعی که کش در دوطرف گوش می افتد بهتر است اما در بعضی مکان ها مانند سالن آرایشی نوع دوم مناسب تر می باشد.

ماسک ها برای افراد مختلف جامعه متفاوت است . مثلا برای کادر پزشکی و پرستاران که با بیماران در ارتباط هستند باید از چند نوع ماسک استفاده نمایند که مهمترین انها ماسک های جراحی و ماسک های N95  می باشند . ماسک های N95 بصورت کامل صورت را می پوشاند و ذرات را فیلتر می کنند و ماسک های جراحی ، دهان و بینی را می پوشانند و به کادر درمانی کمک می کند تا در برابر بیمارانی که عطسه و سرفه می کنند در امان بمانند .

اما برای سایر اقشار جامعه که جزو کادر درمانی نیستند ماسک های پارچه ای و معمولی مناسب است و می توان آن ها را از فروشگاه های معتبر تهیه کرد و حتی گفته می شود که برای اطمینان بیشتر می توان دو عدد از ان ها را روی هم استفاده کرد . چنانجه از این ماسک ها استفاده می نمایید باید قسمت مفتول فلزی در بالای صورت قرار بگیرد.

به خاطر داشته باشید برای بیمارانی که مشکل تنفسی دارند و کودکان زیر دو سال ماسک توصیه نمی شود . بهتر است ماسک در فضاهای عمومی بکار گرفته بشوند و حتی برای افرادی که از بیماران مبتلا به کرونا مراقبت می کنندامتخاب درستی است . دقت داشته باشید ماسک باید کامل روی بینی و دهان را بپوشاند تا ویروس نتواند از طریق دهان و بینی وارد بدن ما بشود . ماسک ها یکی از بهترین گزینه ها برای پیشگیری از کرونا هستند.

 

 

مشاهده انواع بهترین ماسک های تنفسی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع بهترین ماسک های تنفسی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + توضیحات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۲- ژل های ضد عفونی کننده دست :

یکی از گزینه های بسیار خوب که می توان خود را در برابر ویروس کرونا محافظت کرد استفاده از ژل های ضد عفونی کننده دست می باشند که افراد در صورت عدم دسترسی شان  به آب و مواد شوینده می توانند از این وسیله بسیار کاربردی استفاده کنند . حتی اگر گاهی افراد به شستن دست و بهداشت دست ها مشکوک هستند نیز می توانند از این جایگزین ها کمک بگیرند . گفته ها حاکی از آن است که لایه بیرونی ویروس کرونا نسبت به الکل حساس است و بلا فاصله واکنش نشان میدهد و ویروس را از بین می برد و چون در این ضد عفونی کننده ها در صدی الکل وجود دارد دیگر خیال ما برای هر بار استفاده از این ضد عفونی کننده راحت است . ژل های ضد عفونی کننده دست می توانند به عنوان مکمل در کنار دیگر شوینده ها به کار بروند و برای اینکه از این ژل ها اطمینان حاصل کنید حتما این محلول های ضد عفونی کننده را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

 

 

مشاهده انواع بهترین ژل های ضد عفونی کننده دست جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۳- اسپری الکل:

یکی دیگر از گزینه های پیشگیری از کرونا استفاده از الکل می باشد چرا که جنس و لایه بیرونی ویروس کرونا نسبت به الکل حساس است و بلافاصله آن را از بین می برد . الکل می تواند با قدرت بالایی که دارد دست ها را در برابر این ویروس محافظت نماید . می توان از اسپری الکل کمک گرفت و دست ها را پس از هر بار تماس با وسایل و محیط آلوده ضد عفونی کرد . برای تهیه اسپری الکل حتما از مراکز معتبر اقدام نمایید.

 

 

مشاهده انواع بهترین کیف و اسپری الکل جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۴- دستکش های یکبار مصرف :

دستکش های یکبار مصرف به عنوان یکی دیگر از لوازم پیشگیری از کرونا می باشد که شما می توانید از این وسیله برای محافظت دست ها در برابر سطوح الوده کمک بگیرید و خود را در مقابل ویروس کرونا ایمن کنید . لازم به ذکر است که پس از هر بار استفاده ،  آن ها را در سطل زباله بیاندازید و در محیط اطراف رها نکنید . همچنین شما می توانید برای اطمینان بیشتر از این دستکش ها از دو لایه دستکش روی هم استفاده نمایید.

 

مشاهده انواع بهترین دستکش های یکبار مصرف جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

۵- پد های الکلی :

همانطور که در اسپری های الکل گفته شد ، الکل می تواند ویروس کرونا را به طور کامل از بین ببرد . پدهای الکلی همان تکه های پنبه ای و استریل کوچک هستند که به الکل آغشته اند و در بسته بندی های کوچک قرار گرفته اند که برای هر بار استفاده فقط کافیست تا بسته بندی را باز کرده و آن را برای ضد عفونی کردن دست ها و سطوح آلوده به کار برد.

 

مشاهده انواع بهترین پد الکلی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت
توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

۶- استفاده از برچسب های ایمنی :

یکی دیگر از وسایلی که می تواند در کنار دیگر وسایل پیشگیری از کرونا به ما کمک کند برچسب های ایمنی هستند که می توانیم آنها را بر روی درب یا جایی که قصد داریم ایمنی رعایت بشود بچسبانیم . این علامت ها متنوع هستند و با توجه به کاربردی که دارند به کار می روند . مثلا اگر دوست دارید به دیگران هشدار بدهید تا حتما در این مکان ماسک بزنند می توانید از این برچسب استفاده نمایید یا می توانید از انواع دیگر برچسب ها با توجه به کاربرد های متنوعی که دارند کمک بگیرید.

 

مشاهده انواع بهترین برچسب ایمنی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

ویروس کرونا به عنوان یکی از مهلکترین ویروس ها می باشد و پیشگیری از آن فقط با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی میسر است . شما می توانید با استفاده از تمام وسایل و تجهیزات پیشگیری از کرونا که گفته شد خود را در برابر ویروس کرونا ایمن کنید.

 

 

سوالات کاربران

 


 

راههای انتقال کرونا کدامند؟

۱- انتقال فرد به فرد : ویروس کرونا از راه تماس نزدیک و یا تماس مستقیم با فرد مبتلا انتقال پیدا می کند . مانند دست دادن و روبوسی با دیگران.

۲- تماس با سطح آلوده : از دست زدن به سطوح الوده و یا مشکوک به الودگی خودداری نمایید و ماسک ها را پس از هر بار استفاده در سطل زباله بیاندازید و سپس دست ها را مجددا بشویید.

۳- انتشار از طریق هوا : ویروس کرونا به راحتی از طریق هوای آلوده و عطسه و سرفه فرد آلوده قابل انتقال می باشد.

 


 

چه کسانی مستعد مبتلا شدن به ویروس کرونا هستند؟ کرونا در کودکان چگونه است؟

باید بدانیم که همه افراد در هر سنی که هستند احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا را دارند ، اما می توان به گروه های حساس تر مانند : کودکان ، خانم های باردار ، سالمندان ، بیماران قلبی و عروقی ، بیماران دیابتی ، بیمارانی که مشکلات ریوی دارند اشاره کرد که بیشتر از بقیه افراد در معرض خطر هستند و باید بیشتر مراقبشان باشید.

 


 

چه نکاتی برای پیشگیری کرونا در بارداری ، در محیط کار ، در مدرسه ، در خانه توصیه شده است؟

برای پیشگیری کرونا در بارداری ، در خانه ، در محیط کار ، در مدرسه و همچنین در کودکان هیچ نکته بهداشتی جداگانه ای توصیه نشده است و تمام نکاتی که همین مقاله در بالا گفته شد باید رعایت شوند و حتی سخت گیرانه تر . هر یک از شما در هر سنی که هستید تا آنجا که می توانید در مجامع و مکان های شلوغ حاضر نشوید و از تمام وسایل و راه های پیشگیری از کرونا کمک بگیرید تا به حفظ سلامتی خود و دیگران کمک کنید.

 


 

کرونای خفیف چیست؟

بیشتر موارد کرونا خفیف هستند اما خفیف بودن به این معنا نیست که علامتی ندارد . بیشتر افراد مبتلا به کرونا دچار تب و عطسه و سرفه می شوند ، اما سایر علائم که به شدت بیماری بستگی دارد متغیر است . این افراد تا زمانی که علائم از آن ها برطرف نشده است باید در خانه بمانند چرا که می توانند به شدت ناقل ویروس و بیماری باشند . شاید ویروس کرونا در یک نفر منجر به سرفه خفیف و در یک نفر دیگر به ویژه سالمندان عوارض مرگباری را به همراه داشته باشد . پس در هر سطح و میزان از این بیماری که هستید در خانه بمانید و از شستن دست ها بصورت مرتب غافل نشوید.

 


 

آیا کرونا واکسن دارد یا خیر؟

دسترسی به تولید واکسن کرونا ممکن است ماهها و یا شاید سال ها طول بکشد ، به هر حال دانشمندان تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا با آزمایشات و تحقیقات مستمر و روزانه خود بتوانند به این واکسن دست پیدا کنند . هیچ موسسه و مرکز تحقیقاتی تا به امروز واکسنی تولید نکرده است ولی همچنان دور از انتظار هم نیست و شاید در اینده ای نه چندان دور دانشمندان بتوانند واکسنی برای این ویروس کشنده پیدا کنند . اما تا زمانیکه واکسنی ساخته و تولید نشود باید به وسایل و تجهیزات پیشگیری از کرونا اکتفا کنیم.

 


 

آیا پیشگیری از کرونا با الکل امکان پذیر است؟

خیر . مصرف الکل نه تنها در پیشگیری از کرونا موثر نمی باشد بلکه برای بدن بسیار مضر بوده و سلامت روان افراد را نیز مختل می کنند . اما الکل هایی که از طرف داروخانه ها به منظور ضد عفونی کردن دست ها ارائه می گردند بهترین گزینه برای از بین بردن ویروس دست ها و پیشگیری از کرونا هستند.

 


 

کرونا چیست و علائم ویروس کرونا کدامند؟

کرونا یکی از خطرناکترین ویروسی است که تا به امروز شناخته شده و ویروس کرونا ناقل آن است . می توان مهمترین علائم شایع ویروس کرونا که تا به امروز شناخته شده است : سردرد ، تب ، تنگی نفس ، عطسه و سرفه ، کوفتگی و بدن درد ، در بعضی افراد از دست دادن حس بویایی ، علائم گوارشی و همچنین اسهال را نام برد.

 


 

سخن پایانی:

ما در این مقاله سعی کردیم تا وسایل پیشگیری از کرونا را به همراه کاربرد آن ها معرفی کنیم و کمکی هر چند کوچک به شما عزیزان کرده باشیم . امیدواریم این مطالب مفید بوده باشد و خوشحال می شویم که این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت شما

 

 

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=1751
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
لیست معرفی ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که حوصله هیچ چیزی یا کسی را نداشته باشید که اصطلاحا به آن افسردگی می گویند و در اینگونه موارد هر یک از دوستان و آشنایان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . یکی از بهترین راهها این است که خود را با کار یا وسیله ای سرگرم کنیم . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا افسردگی ما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع چمدان و ساک شیک ، جدید و با کیفیت + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید و ویژگی بهترین و با کیفیت ترین انواع ساک دستی و چمدان ارزان قیمت + مشخصات     ساک ها و چمدان ها یکی از اصلی ترین لوازم و وسایلی هستند که هنگام سفر مورد استفاده قرار میگیرند . برای بردن بعضی وسایل به داخل هواپیما یک ساک دستی ساده و برای قرار دادن وسایل در قسمت بار هم ، چمدان مورد نیاز است . در کنار جادار بودن این لوازم ، جنس چمدان ها ، محکم بودن چمدان و امنیت چمدان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . برای خرید یک ساک یا چمدان هر قدر هم که ساده باشند باید به چند نکته

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین ، ارزانترین و جدیدترین انواع پاور بانک (شارژر همراه) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید بهترین ، جدید ترین و ارزان ترین انواع مارک های پاور بانک (شارژر همراه) گوشی ، لب تاب ، تبلت ، استارتر خودرو ، چراغ قوه ، مقاوم نسبت به ضربه و آب و غیره / ویژگی و انواع پاور بانک خورشیدی  + مشخصات و قیمت   حتما تا حالا برای شما پیش آمده است که در سفر و یا جایی بودید و یک دفعه باتری گوشی شما تمام شده است و حتی در آن لحظه دسترسی به برق شهری هم نداشته اید و نمی دانستید باید چکار کنید و شاید این اتفاق بارها و بارها برای شما پیش آمده باشد . در آن لحظه شما

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (اصل و برند) + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (مارک میبلین ، دوسه ، فلورمار ، بل ، اتود ، ژانومه ، بورژوا ، گابرینی ، اسنس ، بنفیت ، سیگما ، فیشر ، رولینگ و غیره) + مشخصات و قیمت     یکی از مهمترین اعضا صورت که در زیبایی و جذابیت چهره شما نقش به سزایی دارد ابروهای شماست . اما سوال بسیاری از کاربران این است که آیا وسیله ای هست تا با خرید و استفاده آن بتوان زیبایی ابروها را دو چندان کرد و آن ها را یک دست و قرینه در آورد و جلوه ای خاص به ابرو داد؟ امروزه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سس ، معرفی و ویژگی سس خوب و کاربرد آنها

راهنمای خرید ارزان بهترین انواع سس ، معرفی و ویژگی سس خوب و کاربرد آنها   اگر شما هم می خواهید به راز سر آشپزها دست پیدا کنید و علت خوشمزه بودن غذاهای آنان را بدانید ما به شما می گوییم . چاشنی ها به عنوان کلیدی ترین عامل برای خوشمزه کردن غذاها و سالادها به کار می روند . حال آنکه یکی از این چاشنی های مهم همان سس ها هستند که به کمک آشپزهای حرفه ای می آیند و غذای آنان را منحصر به فرد و ماندگار می کنند . پس شما با دانستن این راز و با استفاده از به کارگیری این تکنیک هوشمندانه میتوانید به غذاهای

ادامه مطلب »
هدیه و کادو شیک و جذاب ویژه روز مادر چی بخریم؟

هدیه و کادوی شیک و جذاب ویژه روز مادر چی بخریم تا خاص باشد ؟ اگر نگرانی و دغدغه شما این است که برای روز مادر که از جایگاه ویژه ای برخوردار است چه کادویی تهیه کنید ما تصمیم گرفتیم تا بتوانیم در این مقاله به شما کمک کنیم تا شما کادو یا هدایایی ارزشمند برای مادر ، مادر بزرگ ، خواهر ، همسر ، نوعروس و هر بانوی ایرانی بخرید . ما تمام سعی خود را به کار می گیریم تا در این مقاله بتوانیم کالاهایی را معرفی کنیم که شما شما در این روز به خصوص به مادر عزیز خود هدیه بدهید . شما نیز با در نظر

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع لوازم یدکی موتور سیکلت ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت

    اگر اهل موتور و موتور سواری باشید دیر یا زود دوست دارید که یک سری لوازم تزئینی بگیرید و موتور سیکلت تان را زیبا کنید ، اگر هم موتور سیکلتی که دارید وسیله کارتان باشد ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی موتورتان نیاز به لوازم یدکی داشته باشد ، در هر صورت پیدا کردن تمام این وسایل و تجهیزات (لوازم یدکی موتور سیکلت) کار سختی می باشد ، از این رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله بهترین لوازم یدکی موتور سیکلت (لوازم جانبی و تزئینی ، تجهیزات ایمنی موتور سیکلت ) را به شما معرفی نماییم تا شما پس از بررسی و مقایسه انواع

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
کد تخفیف رایگان دیجی کالا را از کجا تهیه کنیم؟

معرفی جدیدترین و بهترین راه و روش های گرفتن تخفیف از دیجی کالا (رایگان) ، حتی بدون استفاده از کد و کوپن تخفیف دیجیکالا ! احتمالا شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید از تخفیف های ویژه و باور نکردنی سایت دیجی کالا با خبر شوید و بتوانید کالاهای مد نظر خودتان را که به دنبال خرید ارزان آن هستید با تخفیف های بسیار بالا بخرید حتما این مطلب را تا انتها و به طور کامل بخوانید . سعی کنید هر چند وقت یک بار حتما به این مطلب سر بزنید چون مدام به روز می شود و تخفیفات جدید و به روز شگفت انگیز دیجیکالا

ادامه مطلب »
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز دختر چی بخریم؟

هدیه و کادو شیک و جذاب برای روز دختر چی بخریم که خاص و منحصر به فرد باشد ؟ روز دختر جزو آن دسته از روز های مهمی است که تمام دختران بدون استثنا منتظرند تا کادوی محبوبشان را در این روز خاص از دست عزیزانشان بگیرند و همیشه کسانی هم هستند که وقتی می خواهند در این روز هدیه ای دخترانه و شیک بخرند بسیار نگرانند که آیا انتخاب آنان درست بوده یا چگونه گزینه بهتری را پیدا کنند . ما در این مقاله سعی داریم تا به شما کادو و هدایایی را معرفی نماییم که بتوانید با توجه به سن و سلیقه آنان برای دختر خانم های گل

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید ، مجلسی ، لگینگ ، راحتی ، بادی ، جین (لی) ، کرپ مازراتی ، پارچه ای ، سرهمی ، ساپورت ، برمودا ، ورزشی (اسپرت) ، اسکی ، بارداری و غیره + مشخصات و قیمت   شلوار یکی از مهمترین و چشمگیر ترین کالاها در دنیای مد و پوشاک است و کوچکترین بی دقتی در خرید و استفاده از آن استایل هر خانمی را به هم می ریزد . فاکتور های متعددی وجود دارند که در هنگام خرید باید به آن ها توجه داشته باشید ، مثلا باید بدانید که شلوار شما برای چه محیطی مطلوب است چون ممکن

ادامه مطلب »