به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۲۱:۱۶ --- ۱۴۰۱/۰۴/۰۸

راهنمای خرید انواع لوازم پیشگیری از کرونا + مشخصات و قیمت

 

 

راهنمای خرید انواع وسایل پیشگیری از کرونا ویروس + کاربرد آن ها ، مشخصات و قیمت

 

این روزها کلمه کرونا ، کووید_۱۹ و بعبارتی ویروس کرونا را زیاد شنیده اید و گفته شده است که عامل کرونا همان ویروس کرونا می باشد . اما ما قصد داریم تا در این مقاله جدا از اینکه به راه های پیشگیری از ویروس کرونا می پردازیم ، وسایل و تجهیزاتی را معرفی کنیم که شما بتوانید با اطلاعات کافی و با خیال راحت بهترین آن ها را انتخاب کنید و برای پیشگیری از کرونا به کار ببندید.

 

توجه : پاسخ سوالات کاربران ، علائم ویروس کرونا ، راه های انتقال ویروس کرونا ، افراد مستعد برای کرونا ، کرونا در کودکان ، کرونا در بارداری ، کرونای خفیف و واکسن کرونا در انتهای مقاله قرار گرفته است.

 

 

مهمترین راه های پیشگیری از کرونا :

  • افراد باید در نهایت حوصله و دقت دست هایشان را چند دقیقه بشویند و تمام نکات بهداشتی آن را رعایت کنند . شستشوی دست ها با مواد شوینده ، استفاده از انواع ژل ها و مواد ضد عفونی کننده مانند الکل و پد الکلی ، خشک کردن دست ها پس از شستشو  و استفاده از دستکش می توانند از بهترین راه ها برای مقابله با این ویروس کشنده باشند.
  • باید از تماس با افرادی که ناقل هستند و یا موارد مشکوک از قبیل عطسه و سرفه دارند دوری کنید و از روبوسی با آن ها بپرهیزید . دهان و بینی خود را به هنگام عطسه یا سرفه به کمک ماسک بپوشانید تا ترشحات تنفسی به محیط اطراف منتشر نگردد .
  • دست های شسنه نشده و آلوده خود را هرگز به چشم و صورت خود نزنید تا ویروس انتقال پیدا نکند.
  • پس از هر بار استفاده از دستمال ها و ماسک ها و دستکش ها ، آن ها را درون سطل زباله بیاندازید و در محیط اطراف رها نکنید.
  • معمولا غذاهای پخته فاقد ویروس هستند اما اگر غذاها بصورت نیم پز مورد استفاده قرار بگیرند احتمال خطر و انتقال این ویروس بسیار افزایش پیدا می کند . از مصرف غذاهای نیم پخته بپرهیزید.
  • حداقل فاصله یک متری را در محیط پیرامون خود با دیگران حفظ کنید.

 

 

راهنمای خرید و مشخصات بهترین لوازم پیشگیری از کرونا + کاربرد آن ها و قیمت

 

۱- ماسک و انواع آن :

ماسک ها به عنوان یکی از عوامل موثر در پیشگیری از کروناست . هرگاه فرد مبتلا به ویروس کرونا در حال عطسه ، سرفه و یا صحبت کردن باشد ، ذرات آلوده در هوا را پراکنده می کند و در این مرحله استفاده از ماسک برای دیگران اهمیت پیدا می کند . زیرا وقتی شما از ماسک استفاده کنید ، جلوی بینی و دهان خود را مسدود می نمایید و ذرات معلق الوده نمی توانند این ویروس را از فرد مبتلا به شما انتقال بدهند . ماسک هایی که قابل تنظیم هستند از نوعی که کش در دوطرف گوش می افتد بهتر است اما در بعضی مکان ها مانند سالن آرایشی نوع دوم مناسب تر می باشد.

ماسک ها برای افراد مختلف جامعه متفاوت است . مثلا برای کادر پزشکی و پرستاران که با بیماران در ارتباط هستند باید از چند نوع ماسک استفاده نمایند که مهمترین انها ماسک های جراحی و ماسک های N95  می باشند . ماسک های N95 بصورت کامل صورت را می پوشاند و ذرات را فیلتر می کنند و ماسک های جراحی ، دهان و بینی را می پوشانند و به کادر درمانی کمک می کند تا در برابر بیمارانی که عطسه و سرفه می کنند در امان بمانند .

اما برای سایر اقشار جامعه که جزو کادر درمانی نیستند ماسک های پارچه ای و معمولی مناسب است و می توان آن ها را از فروشگاه های معتبر تهیه کرد و حتی گفته می شود که برای اطمینان بیشتر می توان دو عدد از ان ها را روی هم استفاده کرد . چنانجه از این ماسک ها استفاده می نمایید باید قسمت مفتول فلزی در بالای صورت قرار بگیرد.

به خاطر داشته باشید برای بیمارانی که مشکل تنفسی دارند و کودکان زیر دو سال ماسک توصیه نمی شود . بهتر است ماسک در فضاهای عمومی بکار گرفته بشوند و حتی برای افرادی که از بیماران مبتلا به کرونا مراقبت می کنندامتخاب درستی است . دقت داشته باشید ماسک باید کامل روی بینی و دهان را بپوشاند تا ویروس نتواند از طریق دهان و بینی وارد بدن ما بشود . ماسک ها یکی از بهترین گزینه ها برای پیشگیری از کرونا هستند.

 

 

مشاهده انواع بهترین ماسک های تنفسی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع بهترین ماسک های تنفسی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + توضیحات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۲- ژل های ضد عفونی کننده دست :

یکی از گزینه های بسیار خوب که می توان خود را در برابر ویروس کرونا محافظت کرد استفاده از ژل های ضد عفونی کننده دست می باشند که افراد در صورت عدم دسترسی شان  به آب و مواد شوینده می توانند از این وسیله بسیار کاربردی استفاده کنند . حتی اگر گاهی افراد به شستن دست و بهداشت دست ها مشکوک هستند نیز می توانند از این جایگزین ها کمک بگیرند . گفته ها حاکی از آن است که لایه بیرونی ویروس کرونا نسبت به الکل حساس است و بلا فاصله واکنش نشان میدهد و ویروس را از بین می برد و چون در این ضد عفونی کننده ها در صدی الکل وجود دارد دیگر خیال ما برای هر بار استفاده از این ضد عفونی کننده راحت است . ژل های ضد عفونی کننده دست می توانند به عنوان مکمل در کنار دیگر شوینده ها به کار بروند و برای اینکه از این ژل ها اطمینان حاصل کنید حتما این محلول های ضد عفونی کننده را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

 

 

مشاهده انواع بهترین ژل های ضد عفونی کننده دست جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۳- اسپری الکل:

یکی دیگر از گزینه های پیشگیری از کرونا استفاده از الکل می باشد چرا که جنس و لایه بیرونی ویروس کرونا نسبت به الکل حساس است و بلافاصله آن را از بین می برد . الکل می تواند با قدرت بالایی که دارد دست ها را در برابر این ویروس محافظت نماید . می توان از اسپری الکل کمک گرفت و دست ها را پس از هر بار تماس با وسایل و محیط آلوده ضد عفونی کرد . برای تهیه اسپری الکل حتما از مراکز معتبر اقدام نمایید.

 

 

مشاهده انواع بهترین کیف و اسپری الکل جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

 

۴- دستکش های یکبار مصرف :

دستکش های یکبار مصرف به عنوان یکی دیگر از لوازم پیشگیری از کرونا می باشد که شما می توانید از این وسیله برای محافظت دست ها در برابر سطوح الوده کمک بگیرید و خود را در مقابل ویروس کرونا ایمن کنید . لازم به ذکر است که پس از هر بار استفاده ،  آن ها را در سطل زباله بیاندازید و در محیط اطراف رها نکنید . همچنین شما می توانید برای اطمینان بیشتر از این دستکش ها از دو لایه دستکش روی هم استفاده نمایید.

 

مشاهده انواع بهترین دستکش های یکبار مصرف جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

۵- پد های الکلی :

همانطور که در اسپری های الکل گفته شد ، الکل می تواند ویروس کرونا را به طور کامل از بین ببرد . پدهای الکلی همان تکه های پنبه ای و استریل کوچک هستند که به الکل آغشته اند و در بسته بندی های کوچک قرار گرفته اند که برای هر بار استفاده فقط کافیست تا بسته بندی را باز کرده و آن را برای ضد عفونی کردن دست ها و سطوح آلوده به کار برد.

 

مشاهده انواع بهترین پد الکلی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت
توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 

۶- استفاده از برچسب های ایمنی :

یکی دیگر از وسایلی که می تواند در کنار دیگر وسایل پیشگیری از کرونا به ما کمک کند برچسب های ایمنی هستند که می توانیم آنها را بر روی درب یا جایی که قصد داریم ایمنی رعایت بشود بچسبانیم . این علامت ها متنوع هستند و با توجه به کاربردی که دارند به کار می روند . مثلا اگر دوست دارید به دیگران هشدار بدهید تا حتما در این مکان ماسک بزنند می توانید از این برچسب استفاده نمایید یا می توانید از انواع دیگر برچسب ها با توجه به کاربرد های متنوعی که دارند کمک بگیرید.

 

مشاهده انواع بهترین برچسب ایمنی جهت پیشگیری از ویروس کرونا + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

ویروس کرونا به عنوان یکی از مهلکترین ویروس ها می باشد و پیشگیری از آن فقط با رعایت اصول بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی میسر است . شما می توانید با استفاده از تمام وسایل و تجهیزات پیشگیری از کرونا که گفته شد خود را در برابر ویروس کرونا ایمن کنید.

 

 

سوالات کاربران

 


 

راههای انتقال کرونا کدامند؟

۱- انتقال فرد به فرد : ویروس کرونا از راه تماس نزدیک و یا تماس مستقیم با فرد مبتلا انتقال پیدا می کند . مانند دست دادن و روبوسی با دیگران.

۲- تماس با سطح آلوده : از دست زدن به سطوح الوده و یا مشکوک به الودگی خودداری نمایید و ماسک ها را پس از هر بار استفاده در سطل زباله بیاندازید و سپس دست ها را مجددا بشویید.

۳- انتشار از طریق هوا : ویروس کرونا به راحتی از طریق هوای آلوده و عطسه و سرفه فرد آلوده قابل انتقال می باشد.

 


 

چه کسانی مستعد مبتلا شدن به ویروس کرونا هستند؟ کرونا در کودکان چگونه است؟

باید بدانیم که همه افراد در هر سنی که هستند احتمال مبتلا شدن به ویروس کرونا را دارند ، اما می توان به گروه های حساس تر مانند : کودکان ، خانم های باردار ، سالمندان ، بیماران قلبی و عروقی ، بیماران دیابتی ، بیمارانی که مشکلات ریوی دارند اشاره کرد که بیشتر از بقیه افراد در معرض خطر هستند و باید بیشتر مراقبشان باشید.

 


 

چه نکاتی برای پیشگیری کرونا در بارداری ، در محیط کار ، در مدرسه ، در خانه توصیه شده است؟

برای پیشگیری کرونا در بارداری ، در خانه ، در محیط کار ، در مدرسه و همچنین در کودکان هیچ نکته بهداشتی جداگانه ای توصیه نشده است و تمام نکاتی که همین مقاله در بالا گفته شد باید رعایت شوند و حتی سخت گیرانه تر . هر یک از شما در هر سنی که هستید تا آنجا که می توانید در مجامع و مکان های شلوغ حاضر نشوید و از تمام وسایل و راه های پیشگیری از کرونا کمک بگیرید تا به حفظ سلامتی خود و دیگران کمک کنید.

 


 

کرونای خفیف چیست؟

بیشتر موارد کرونا خفیف هستند اما خفیف بودن به این معنا نیست که علامتی ندارد . بیشتر افراد مبتلا به کرونا دچار تب و عطسه و سرفه می شوند ، اما سایر علائم که به شدت بیماری بستگی دارد متغیر است . این افراد تا زمانی که علائم از آن ها برطرف نشده است باید در خانه بمانند چرا که می توانند به شدت ناقل ویروس و بیماری باشند . شاید ویروس کرونا در یک نفر منجر به سرفه خفیف و در یک نفر دیگر به ویژه سالمندان عوارض مرگباری را به همراه داشته باشد . پس در هر سطح و میزان از این بیماری که هستید در خانه بمانید و از شستن دست ها بصورت مرتب غافل نشوید.

 


 

آیا کرونا واکسن دارد یا خیر؟

دسترسی به تولید واکسن کرونا ممکن است ماهها و یا شاید سال ها طول بکشد ، به هر حال دانشمندان تمام تلاش خود را بکار گرفته اند تا با آزمایشات و تحقیقات مستمر و روزانه خود بتوانند به این واکسن دست پیدا کنند . هیچ موسسه و مرکز تحقیقاتی تا به امروز واکسنی تولید نکرده است ولی همچنان دور از انتظار هم نیست و شاید در اینده ای نه چندان دور دانشمندان بتوانند واکسنی برای این ویروس کشنده پیدا کنند . اما تا زمانیکه واکسنی ساخته و تولید نشود باید به وسایل و تجهیزات پیشگیری از کرونا اکتفا کنیم.

 


 

آیا پیشگیری از کرونا با الکل امکان پذیر است؟

خیر . مصرف الکل نه تنها در پیشگیری از کرونا موثر نمی باشد بلکه برای بدن بسیار مضر بوده و سلامت روان افراد را نیز مختل می کنند . اما الکل هایی که از طرف داروخانه ها به منظور ضد عفونی کردن دست ها ارائه می گردند بهترین گزینه برای از بین بردن ویروس دست ها و پیشگیری از کرونا هستند.

 


 

کرونا چیست و علائم ویروس کرونا کدامند؟

کرونا یکی از خطرناکترین ویروسی است که تا به امروز شناخته شده و ویروس کرونا ناقل آن است . می توان مهمترین علائم شایع ویروس کرونا که تا به امروز شناخته شده است : سردرد ، تب ، تنگی نفس ، عطسه و سرفه ، کوفتگی و بدن درد ، در بعضی افراد از دست دادن حس بویایی ، علائم گوارشی و همچنین اسهال را نام برد.

 


 

سخن پایانی:

ما در این مقاله سعی کردیم تا وسایل پیشگیری از کرونا را به همراه کاربرد آن ها معرفی کنیم و کمکی هر چند کوچک به شما عزیزان کرده باشیم . امیدواریم این مطالب مفید بوده باشد و خوشحال می شویم که این مطالب را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت شما

 

 

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=1751
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند و شیک

    راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند شیک ، کفش زنانه طبی ، ویژگی کفش زنانه چرم و کوهنوردی + مشخصات و قیمت   کفش ها ی زنانه یکی از زیباترین کالاهایی هستند که در استایل ظاهری هر خانمی نقش به سزایی دارند . کفش ها دارای کاربرد های مختلفی هستند و هرگز نباید از یک کفش مجلسی پاشنه بلند زنانه انتظار داشته باشید که به صورت روزمره شما را همراهی نماید . درست است که کفش های پاشنه بلند و مجلسی همیشه پای ثابت کمدها هستند اما هر خانمی دوست دارد که چند مدل از کفش اسپرت و راحتی

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + تشخیص برنج اصل از تقلبی

راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + راه و روش تشخیص برنج اصل از برنج تقلبی ما در این مقاله قصد داریم تا به شما ویژگی و مشخصات یک برنج خوب را معرفی کنیم تا شما بتوانید برنج خوب و مرغوبی را بخرید . همچنین به بررسی و معرفی انواع برنج ایرانی و خارجی پرداخته ایم و به تفاوت برنج های سفید ، برنج زرد ، برنج های قهوه ای ، برنج دودی ، برنج سیاه پرداخته ایم و حتی به یکی از دغدغه های بیشتر افراد که می پرسند چگونه می توان برنج اصل را از برنج تقلبی تشخیص داد را توضیح داده

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع مدل مانتو و شلوار زنانه و دخترانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان بهترین انواع ست مانتو و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی ، رسمی ، ورزشی (اسپرت) ، اداری و روزمره شیک و جدید + مشخصات و قیمت   بی شک یکی از بهترین استایل های بانوان و دختر خانم های خوش سلیقه ، پوشیدن انواع ست مانتو و شلوار های شیک و جدید هست که با توجه به نوع و محل استفاده و یا با توجه به فصل خاصی تغییر می کنند و همین کاربرد فراوان این ست ها باعث شده است تا تولید کنندگان به این فکر بیافتند که این مدل ها را در انوع گوناگون تولید کنند و همین تنوع در مدل ها ، خود

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
کدامیک از انواع طراحی لوگو مناسب تر است و از کجا تهیه کنم؟

کدام یک از انواع طراحی لوگو برای من و کسب و کار (بیزینس) من مناسب تر است و از کجا بخرم ؟ این روز ها اهمیت داشتن یک طرح لوگوی زیبا و مناسب برای کسب و کار (بیزینس) ما بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا برای بیشتر شناخته شدن نیازمند یک لوگو حرفه ای و متفاوت نسبت به دیگران هستیم تا به ما ، محصولات یا حتی شرکت ما کمک کند تا راحت تر در یاد ها بمانیم و در نتیجه میزان فروش و شهرت ما افزایش پیدا کند . لوگو را با نام های دیگری چون نماد ، آرم (ارم) ، نشان ، نشانه تجاری نیز می شناسند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی

  راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی تیم می پرسی در این مقاله قصد دارد تا به شما ویژگی زعفران خوب را معرفی نماید تا شما بتوانید زعفران خوب و مرغوبی را تهیه و خریداری کنید و همچنین راه و روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی را توضیح داده ایم تا بتوانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . برای ادامه مطالب با ما همراه باشید. توجه : پاسخ سوالات کاربران درباره نحوه تهیه زعفران دم کرده ، ماندگاری زعفران ، تهیه دمنوش زعفران ، توضیح دو روش دم کردن زعفران ، خواص زعفران ، روش نگهداری زعفران در انتهای مقاله درج

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + قیمت

لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین و کاربردی ترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + مشخصات و قیمت   امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که یک گوشی موبایل نداشته باشد و نخواهد از لوازم جانبی گوشی موبایل استفاده کند . ما می توانیم از یک هندزفری استفاده کنیم و بلندترین صداها را در یک مکان بسته و ساکت گوش بدهیم ، بی آنکه کسی برنجد ، می توانیم از گوشی خود با یک کاور یا قاب حفاظت کنیم و مطمئن باشیم که هیچ خط و خشی روی آن نمی افند ، می توانیم با یک پایه مونوپاد بهترین سلفی ها رو بگیریم ،

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین ، ارزانترین و جدیدترین انواع پاور بانک (شارژر همراه) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید بهترین ، جدید ترین و ارزان ترین انواع مارک های پاور بانک (شارژر همراه) گوشی ، لب تاب ، تبلت ، استارتر خودرو ، چراغ قوه ، مقاوم نسبت به ضربه و آب و غیره / ویژگی و انواع پاور بانک خورشیدی  + مشخصات و قیمت   حتما تا حالا برای شما پیش آمده است که در سفر و یا جایی بودید و یک دفعه باتری گوشی شما تمام شده است و حتی در آن لحظه دسترسی به برق شهری هم نداشته اید و نمی دانستید باید چکار کنید و شاید این اتفاق بارها و بارها برای شما پیش آمده باشد . در آن لحظه شما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع ریمل چشم ، ریمل ابرو ، فرمژه ، ریمل چشم رنگی و حساس

      خرید بهترین نوع ریمل حجم دهنده ، حالت دهنده و بلند کننده مژه ، ریمل چشم رنگی و حساس ، ساخت ریمل ابروی خانگی ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، پرایمر مژه ، انواع فرمژه و پد یدک فرمژه ، موچین ، قیچی ابرو  ، ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت   یادتان باشد هر چیزی که مربوط به چشم شما میشود را همیشه از بهترین مارک ها بخرید چرا که نه تنها باید برای سلامت چشم های خود ارزش قائل باشید بلکه باید محصولی که می خواهید برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده کنید نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۲ مورد از بهترین لباس نوزادی دخترانه شیک و جدید و اکسسوری های فانتزی + قیمت

  راهنمای خرید ارزان ۳۲ مورد از بهترین لباس نوزادی دخترانه مجلسی و اسپرت (شیک و جدید) به همراه اکسسوری های فانتزی / لباس نوزادی کارترزلند ، آشور ، نیلی ، کوتون ، مانگو ، ال سی وایکیکی ، ارکسترا و غیره + مشخصات و قیمت     بی شک نوزادان شیرین ترین موجودات روی زمین هستند و خرید لباس های نوزادی جزو اولین خرید ها برای نوزادان است و با آنکه خرید این لباس ها بسیار لذتبخش است اما نیاز به توجه زیادی هم دارد ، چرا که راحتی و آسایش نوزادان اولین شرط برای خرید این لباس ها می باشد . برای پوست نرم و لطیف این نوزادان

ادامه مطلب »