راهنمای خرید بهترین انواع دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره و چرم ، اسپرت ، با مروارید و مهره

 

لیست معرفی انواع بهترین دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره ، برنجی ، دستبند شانس (دستبند افسون) ، با مروارید و مهره ، سنگ و چرم ، اسپرت و فانتزی ، کارتیه (کارتیر) ، دستبند شب تاب ، سواروسکی ، پاراکورد ، ریسه ای ، دستبند اسم (پلاکدار) یا (ID) + مشخصات و قیمت

 

دستبندها از جمله معدود اکسسوری هایی هستند که بیشتر از دیگر وسایل و زیور الات خودی نشان میدهند . ساده ترین نوع دستبند ها می توانند فضای خالی مچ دست ها را پر کنند . این دستبند ها به قدری دارای تنوع طرح و رنگ و جنس هستند که شما می توانید آن ها را با هر اکسسوری دیگر مانند ساعت ، انگشتر و دستبند های دیگر ست کنید ولی چون معمولا افراد در هنگام خرید هر دستبندی دچار مشکل و سر درگمی میشوند و دقیقا نمی دانند کدام فاکتور ها را باید در نظر بگیرند ما تصمیم گرفتیم اسامی دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح بدهیم که اگر شناخت کافی نداشته باشید در خرید حتی ساده ترین دستبند ها به مشکل بر می خورید.

 

 

معرفی انواع دستبند دخترانه :

دستبند ها با نام های متعددی در بازار شناخته میشوند که ما به برخی از این دستبند ها اشاره میکنیم.

 

 • دستبند طلا
 • دستبند کاف
 • دستبند چرم
 • دستبند نقره
 • دستبند سنگ
 • دستبند بندی
 • دستبند ریسه ای
 • دستبند برنجی
 • دستبند مهره ای
 • دستبند سواروسکی
 • دستبند سیلیکونی
 • دستبند بافت
 • دستبند دوستی
 • دستبند پاراکورد
 • دستبند دست ساز
 • دستبند مهره ای
 • دستبند زنجیری
 • دستبند های پلاک دار (دستبند ID)
 • دستبند شب تاب (ویژه مهمانی ها)
 • دستبند چارم (دستبند افسون) ، دستبند شانس

 

 

معرفی ویژگی انواع بهترین دستبند دخترانه طلا ، نقره ، برنجی ، مسی ، چرم ، اسپرت ، دستبند شانس (چارم) ، سواروسکی ، اسپرت ، مهره ای ، تسمه ای ، شبرنگ ، پاراکورد ، سیلیکونی و النگویی + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه افسون (چارم) یا دستبند شانس شیک و جدید + مشخصات و قیمت

نوعی از دستبند می باشد که تعدادی مهره و زنجیر در کنار هم قرار می گیرند و از گذشته تا امروز از این دستبند ها برای خوش شانسی و محافظت از خطر استفاده میشده است که به همین دلیل در بین دختران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه چرم شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند های چرمی یکی از پر مصرف ترین دستبند ها هستند و بیشتر آن ها به کمک یک بست یا گیره به هم محکم میشوند . معمولا این دستبند ها از چرم خالص هستند که در آن ها یا بافت بکار میرود و یا تزئین . از ویژگی دستبند های چرمی این است که بسیار سبک و ارزان هستند . می توانید برای براق کردن دستبندتان از روغن زیتون کمک بگیرید و با دستمال روی دستبندتان بکشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی با سنگ سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها بر روی برنج ، روکش خاصی آبکاری شده است که همین امر باعث میشود تا دستبند تغییر رنگ ندهد . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و میتوان انها را به عنوان بهترین گزینه برای کادو دادن انتخاب کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه زنجیری کارتیه (کارتیر) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعداد قطعات فلزی که تشکیل یک زنجیر را میدهند درست شده است و به کمک قفل به هم وصل می شوند . می توانید با برداشتن یک دانه یا چند عدد از آنها سایزشان را تغییر بدهید . شما می توانید از چند عدد دستبند زنجیری را در کنار هم استفاده کنید و مدلی بسیار شیک و جذاب به استایل خود بدهید . این دستبند ها را از رطوبت به دور نگهدارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ سواروسکی بکار رفته است که دارای رنگ ثابت بوده و ضد حساسیت می باشند . به خاطر درخشندگی خاصی که دارند برای مهمانی ها و جشن های شبانه بیستر استفاده میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی سنتی و مدرن + مشخصات و قیمت

این دستبندها از ترکیب طرح سنتی و مدرن با هم درست شده اند و به دلیل تنوع رنگ و مدل هایی که دارند با انواع لباس های شما به راحتی ست میشوند . دشمن سر سخت این دستبند های مسی رطوبت می باشد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه ریسه ای زیبا و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ ، هسته خرما و یا مهره به کار می رود که همه به یک اندازه هستند و به کمک رشته ای نخ که از داخل آنها رد میشود و یک قفل کشویی به هم محکم میشوند . می توان با گره ای که دارند در صورت نیاز سایز آنها را تغییر داد . از دلایل پر مصرف بودن و پر فروش بودن این دستبند ها ، تنوع در طرح های اصیل و رنگ های طبیعی شان است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره و کش شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که با تعدادی مهره و کش به هم محکم شده اند و شما هیچ نگرانی برای سایز آنها نخواهید داشت . اگر از سنگ درست شده باشند معمولا بدون خش هستند و برای سال ها می توان آن ها را با خود داشت . شاید زیبایی شان در تنوع طرح و سادگی شان باعث شده است که یکی از انتخاب های اول دختران باشند.

 

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها هم برای کسانی که علاقمند به استایل اسپرت هستند بسیار مناسب است و هم برای آن کسانیکه دوست دارند تیپی متفاوت داشته باشند . مزیت خاص این دستبند ها این است که دارای طرح و رنگ بسیار زیادی هستند و با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس مس هستند و زیبایی شان همیشه به روز و جدید است . برای هدیه دادن نیز انتخاب مناسبی می باشند و راز پرمصرف بودن این دستبند ها دوام و ماندگاری آنهاست که سالها میتوانند همراهتان باشند . یادتان باشد که این دستبند ها را در مجاورت رطوبت و آب قرار ندهید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه اسپرت (دستبند دخترانه بندی) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبندها برای دختر خانم هایی که دوست دارند تیپی متفاوت و استایل اسپرت و ورزشی داشته باشند و همچنین برای تیپ های روزانه بسیار مناسب هستند . سایز آنها به راحتی به کمک گره تنظیم میشوند و علاوه بر سادگی خاصی که دارند ، متناسب با هر سن و سلیقه ای نیز میباشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سنگ شیک و جدید + مشخصات و قیمت

یکی از بادوام ترین دستبند ها ، دستبندهای سنگی هستند که ضد خش و ضد آب هستند و به دلیل تنوع در رنگشان شیکی منحصر به فردی دارند . گزینه بسیار جالب و متفاوتی برای هدیه دادن هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پلاکدار یا ID شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها زنجیر به همراه یک پلاک است و اغلب روی پلاک نام کسی حک میشود که معمولا عشاق به هم هدیه می دهند . معمولا برای کسانی توصیه می شود که دوست دارند عشق خود را با این هدیه ابراز کنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سیلیکونی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس سیلیکون هستند و روی آن ها یک پیغام یا نشان تجاری (لوگو) حک شده است . بسیاری از شرکت ها و موسسات از این دستبند ها برای اطلاع رسانی استفاده میکنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره  شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعدادی مهره و نخ در کنار هم درست میشود که می تواند به کمک قفل و یا بدون قفل توسط کش و نخ به هم وصل بشوند . در بعضی از آن ها به جای گیره از روبان استفاده میشود که زیبایی خاص خودش را دارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه رشته ای (دستبند آرزو) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها از یک یا چند رشته درست شده اند و به دستبند آرزو معروف هستند . گفته میشود هنگامی که پاره بشود و از دستتان بیافتد ، زمان تحقق ارزو هاست . دختران خیلی خوشحال میشوند که یکی از این دستبند ها داشته باشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه النگویی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

به شکل دایره ای هستند و غیر قابل انعطاف . هیچ گیره و بستی ندارند . از جنس های متنوعی مانند طلا ، نقره ، شیشه و پلاستیک ساخته می شود . برای مهمانی های رسمی بیشتر استفاده میشوند و به دلیل شیک بودن و قیمت مناسبی که دارند انتخاب بسیار هوشمندانه ای هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها معمولا با نخ هایی از جنس مکرومه یا الیاف های نخی درست میشوند و با یک قفل به هم محکم می گردند . مزیت دستبند های پاراکورد وزن بسیار سبک آنهاست و اسپرت و فانتزی بودن آن ها باعث شده است که طرفداران خود را داشته باشد . در ضمن به دلیل رنگ های متنوع با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه کاف شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که معمولا از جنس فلز یا چرم ساخته میشوند . دختران ترجیح میدهند از دستبند های کاف طلا یا نقره استفاده نمایند . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و به راحتی می توان آن ها را کوچک و بزرگ کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی و سنگ های سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها الیاژ برنج بکار رفته است که با روکش خاصی آبکاری شده اند و همین امر باعث میشود تا دستبندها تغییر رنگ ندهند . این دستبند ها را میتوان در انواع مدل ها به همراه سنگ های قیمتی تهیه کرد و برای هدیه انتخاب مناسبی است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه طلا شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

طلا یکی از کالاهای لوکس در دنیای مد و پوشاک است که اگر کسی مشکلی در هزینه اش نداشته باشد برای هدیه دادن بسیار مناسب است و دختران از داشتن این هدیه بسیار استقبال میکنند . یکی از موارد شناخت اصل بودن دستبند طلا همان درجه خلوص یا عیار آنهاست . معمولا اعداد ۷۰۵ ، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ و یا اعداد ۱۸ ، ۲۰ و ۲۲ بروی کالا حک میشوند و در ایران معمولا عیار ۱۸ استفاده میشود . رطوبت ، سرما و گرمای محیط بر روی این دستبند ها کوچکترین تاثیری نمی گذارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه نقره شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

نقره هم مانند طلا یکی از کالاهای لوکس است که به دلیل تنوع در رنگ و مدل و قیمت کمتری که نسبت به طلا دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است . معمولا اعداد ۸۰۰ ، ۹۰۰ و یا ۹۲۵ نشان دهنده عیار نقره می باشند که بر روی دستبند ها حک میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه شبرنگ (شب تاب) شیک و جدید ویژه مهمانی ها + مشخصات و قیمت

دستبند های شب تاب یکی از پر مصرف ترین اکسسوری ها می باشند که برای تم تولد و جشن ها به کار می روند . این دستبند ها از لوله های پلاستیکی تو خالی درست شده اند که داخل آن ها بلور و مایعی است که پس از تا کردن دستبند ها رنگ شبرنگ تولید میشود . می توانید آنها را پس از اتمام نور دهی دوباره در فریزر بگذارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده انواع دستبند های دخترانه در مدل و رنگ های گوناگون + مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید.

 

 

ما در این مقاله انواع دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح دادیم و حالا شما با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اید می توانید دستبند دلخواهتان را راحتتر انتخاب کنید . خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و اگر مطالب مفید بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

به اشتراک بگذارید
جدیدترین نوشته‌ها
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید شیک ترین مدل عینک آفتابی زنانه جدید و اصل (مارک دار) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید بهترین مدل عینک آفتابی زنانه شیک ، جدید و اصل مارک های ریبن (Ray Ban) ، مانگو (Mango) ، گوچی  (Gucci) ، چوپارد (شوپارد) (Chopard) ، دیور (Dior) ، جیمی چو (jimmy choo) و غیره + مشخصات و قیمت   از عینک های آفتابی زنانه به عنوان یکی از اکسسوری های دنیای مد و استایل می توان استفاده کرد و هیچ فرقی نمی کند که استایل شما تابستانی باشد یا زمستانی ، مجلسی باشد یا اسپرت . عینک های آفتابی ضروری هستند ، چرا که از عضو مهمی که همان چشمان شماست محافظت می کنند و نمی گذارند که پوست و دور چشم شما چروک بشود

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان جدیدترین انواع شال و روسری و دستمال گردن مجلسی زنانه و دخترانه + قیمت

    راهنمای خرید جدیدترین انواع شال و روسری مجلسی شیک ، انواع دستمال گردن های اسپرت دخترانه و زنانه مارکدار + مشخصات و قیمت   درست است که شال و روسری ها علاوه بر اینکه به عنوان حجاب به کار می روند اما می توان از آنها به عنوان مکمل استایل نیز استفاده کرد . اما همین کالای به ظاهر در دسترس ، دغدغه های بسیاری را برای بعضی افراد ایجاد کرده است ، به نحوی که در خرید و تهیه آن دچار مشکل می شوند . همین مسئله ما را بر آن داشت تا در این مقاله به عوامل مهمی بپردازیم تا شما بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + قیمت

لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین و کاربردی ترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + مشخصات و قیمت   امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که یک گوشی موبایل نداشته باشد و نخواهد از لوازم جانبی گوشی موبایل استفاده کند . ما می توانیم از یک هندزفری استفاده کنیم و بلندترین صداها را در یک مکان بسته و ساکت گوش بدهیم ، بی آنکه کسی برنجد ، می توانیم از گوشی خود با یک کاور یا قاب حفاظت کنیم و مطمئن باشیم که هیچ خط و خشی روی آن نمی افند ، می توانیم با یک پایه مونوپاد بهترین سلفی ها رو بگیریم ،

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع ریمل چشم ، ریمل ابرو ، فرمژه ، ریمل چشم رنگی و حساس

      خرید بهترین نوع ریمل حجم دهنده ، حالت دهنده و بلند کننده مژه ، ریمل چشم رنگی و حساس ، ساخت ریمل ابروی خانگی ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، پرایمر مژه ، انواع فرمژه و پد یدک فرمژه ، موچین ، قیچی ابرو  ، ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت   یادتان باشد هر چیزی که مربوط به چشم شما میشود را همیشه از بهترین مارک ها بخرید چرا که نه تنها باید برای سلامت چشم های خود ارزش قائل باشید بلکه باید محصولی که می خواهید برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده کنید نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع چمدان و ساک شیک ، جدید و با کیفیت + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید و ویژگی بهترین و با کیفیت ترین انواع ساک دستی و چمدان ارزان قیمت + مشخصات     ساک ها و چمدان ها یکی از اصلی ترین لوازم و وسایلی هستند که هنگام سفر مورد استفاده قرار میگیرند . برای بردن بعضی وسایل به داخل هواپیما یک ساک دستی ساده و برای قرار دادن وسایل در قسمت بار هم ، چمدان مورد نیاز است . در کنار جادار بودن این لوازم ، جنس چمدان ها ، محکم بودن چمدان و امنیت چمدان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . برای خرید یک ساک یا چمدان هر قدر هم که ساده باشند باید به چند نکته

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که برای چیزی نگران هستید یا مرتب استرس دارید و در اینگونه موارد هر یک از دوستان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا استرس ما را کاهش بدهند یا به طور کامل استرس ما را از بین ببرند ؟ ما در این مقاله تعدادی از وسایلی را انتخاب کرده ایم

ادامه مطلب »
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز دختر چی بخریم؟

هدیه و کادو شیک و جذاب برای روز دختر چی بخریم که خاص و منحصر به فرد باشد ؟ روز دختر جزو آن دسته از روز های مهمی است که تمام دختران بدون استثنا منتظرند تا کادوی محبوبشان را در این روز خاص از دست عزیزانشان بگیرند و همیشه کسانی هم هستند که وقتی می خواهند در این روز هدیه ای دخترانه و شیک بخرند بسیار نگرانند که آیا انتخاب آنان درست بوده یا چگونه گزینه بهتری را پیدا کنند . ما در این مقاله سعی داریم تا به شما کادو و هدایایی را معرفی نماییم که بتوانید با توجه به سن و سلیقه آنان برای دختر خانم های گل

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند و شیک

    راهنمای خرید ارزان بهترین کفش زنانه اسپرت جدید و انواع کفش زنانه مجلسی پاشنه بلند شیک ، کفش زنانه طبی ، ویژگی کفش زنانه چرم و کوهنوردی + مشخصات و قیمت   کفش ها ی زنانه یکی از زیباترین کالاهایی هستند که در استایل ظاهری هر خانمی نقش به سزایی دارند . کفش ها دارای کاربرد های مختلفی هستند و هرگز نباید از یک کفش مجلسی پاشنه بلند زنانه انتظار داشته باشید که به صورت روزمره شما را همراهی نماید . درست است که کفش های پاشنه بلند و مجلسی همیشه پای ثابت کمدها هستند اما هر خانمی دوست دارد که چند مدل از کفش اسپرت و راحتی

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ۱۵ مورد از بهترین و خوشمزه ترین انواع کنسرو تن ماهی + مشخصات و قیمت

راهنمای خرید بهترین و خوشمزه ترین انواع تن ماهی + مشخصات و قیمت   به راستی چرا تن ماهی همیشه در سبد خانواده ها جای دارد؟ به هزار و یک دلیل . زیرا تن ماهی یکی از خوشمزه ترین انواع ماهی ها است که به دلیل خواص فراوانی که دارد از محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم برخوردار است . تن ماهی سرشار از مواد معدنی و پروتئین است و به عنوان یک غذای کامل و سالم در بین همه شناخته شده است . از آنجایی که تن ماهی نیاز به پخت زیاد ندارد ، پس دلیل بسیار موجهی است که در بیشتر سفر ها و انواع مهمانی ها در

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، ماندگار و (اصل) اورجینال/ ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد کسی یا جایی یا چیز خاصی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر بانوان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه بر هزینه مناسب و خوشبو بودن از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد .

ادامه مطلب »