راهنمای خرید بهترین انواع دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره و چرم ، اسپرت ، با مروارید و مهره

 

لیست معرفی انواع بهترین دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره ، برنجی ، دستبند شانس (دستبند افسون) ، با مروارید و مهره ، سنگ و چرم ، اسپرت و فانتزی ، کارتیه (کارتیر) ، دستبند شب تاب ، سواروسکی ، پاراکورد ، ریسه ای ، دستبند اسم (پلاکدار) یا (ID) + مشخصات و قیمت

 

دستبندها از جمله معدود اکسسوری هایی هستند که بیشتر از دیگر وسایل و زیور الات خودی نشان میدهند . ساده ترین نوع دستبند ها می توانند فضای خالی مچ دست ها را پر کنند . این دستبند ها به قدری دارای تنوع طرح و رنگ و جنس هستند که شما می توانید آن ها را با هر اکسسوری دیگر مانند ساعت ، انگشتر و دستبند های دیگر ست کنید ولی چون معمولا افراد در هنگام خرید هر دستبندی دچار مشکل و سر درگمی میشوند و دقیقا نمی دانند کدام فاکتور ها را باید در نظر بگیرند ما تصمیم گرفتیم اسامی دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح بدهیم که اگر شناخت کافی نداشته باشید در خرید حتی ساده ترین دستبند ها به مشکل بر می خورید.

 

 

معرفی انواع دستبند دخترانه :

دستبند ها با نام های متعددی در بازار شناخته میشوند که ما به برخی از این دستبند ها اشاره میکنیم.

 

 • دستبند طلا
 • دستبند کاف
 • دستبند چرم
 • دستبند نقره
 • دستبند سنگ
 • دستبند بندی
 • دستبند ریسه ای
 • دستبند برنجی
 • دستبند مهره ای
 • دستبند سواروسکی
 • دستبند سیلیکونی
 • دستبند بافت
 • دستبند دوستی
 • دستبند پاراکورد
 • دستبند دست ساز
 • دستبند مهره ای
 • دستبند زنجیری
 • دستبند های پلاک دار (دستبند ID)
 • دستبند شب تاب (ویژه مهمانی ها)
 • دستبند چارم (دستبند افسون) ، دستبند شانس

 

 

معرفی ویژگی انواع بهترین دستبند دخترانه طلا ، نقره ، برنجی ، مسی ، چرم ، اسپرت ، دستبند شانس (چارم) ، سواروسکی ، اسپرت ، مهره ای ، تسمه ای ، شبرنگ ، پاراکورد ، سیلیکونی و النگویی + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه افسون (چارم) یا دستبند شانس شیک و جدید + مشخصات و قیمت

نوعی از دستبند می باشد که تعدادی مهره و زنجیر در کنار هم قرار می گیرند و از گذشته تا امروز از این دستبند ها برای خوش شانسی و محافظت از خطر استفاده میشده است که به همین دلیل در بین دختران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه چرم شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند های چرمی یکی از پر مصرف ترین دستبند ها هستند و بیشتر آن ها به کمک یک بست یا گیره به هم محکم میشوند . معمولا این دستبند ها از چرم خالص هستند که در آن ها یا بافت بکار میرود و یا تزئین . از ویژگی دستبند های چرمی این است که بسیار سبک و ارزان هستند . می توانید برای براق کردن دستبندتان از روغن زیتون کمک بگیرید و با دستمال روی دستبندتان بکشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی با سنگ سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها بر روی برنج ، روکش خاصی آبکاری شده است که همین امر باعث میشود تا دستبند تغییر رنگ ندهد . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و میتوان انها را به عنوان بهترین گزینه برای کادو دادن انتخاب کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه زنجیری کارتیه (کارتیر) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعداد قطعات فلزی که تشکیل یک زنجیر را میدهند درست شده است و به کمک قفل به هم وصل می شوند . می توانید با برداشتن یک دانه یا چند عدد از آنها سایزشان را تغییر بدهید . شما می توانید از چند عدد دستبند زنجیری را در کنار هم استفاده کنید و مدلی بسیار شیک و جذاب به استایل خود بدهید . این دستبند ها را از رطوبت به دور نگهدارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ سواروسکی بکار رفته است که دارای رنگ ثابت بوده و ضد حساسیت می باشند . به خاطر درخشندگی خاصی که دارند برای مهمانی ها و جشن های شبانه بیستر استفاده میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی سنتی و مدرن + مشخصات و قیمت

این دستبندها از ترکیب طرح سنتی و مدرن با هم درست شده اند و به دلیل تنوع رنگ و مدل هایی که دارند با انواع لباس های شما به راحتی ست میشوند . دشمن سر سخت این دستبند های مسی رطوبت می باشد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه ریسه ای زیبا و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ ، هسته خرما و یا مهره به کار می رود که همه به یک اندازه هستند و به کمک رشته ای نخ که از داخل آنها رد میشود و یک قفل کشویی به هم محکم میشوند . می توان با گره ای که دارند در صورت نیاز سایز آنها را تغییر داد . از دلایل پر مصرف بودن و پر فروش بودن این دستبند ها ، تنوع در طرح های اصیل و رنگ های طبیعی شان است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره و کش شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که با تعدادی مهره و کش به هم محکم شده اند و شما هیچ نگرانی برای سایز آنها نخواهید داشت . اگر از سنگ درست شده باشند معمولا بدون خش هستند و برای سال ها می توان آن ها را با خود داشت . شاید زیبایی شان در تنوع طرح و سادگی شان باعث شده است که یکی از انتخاب های اول دختران باشند.

 

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها هم برای کسانی که علاقمند به استایل اسپرت هستند بسیار مناسب است و هم برای آن کسانیکه دوست دارند تیپی متفاوت داشته باشند . مزیت خاص این دستبند ها این است که دارای طرح و رنگ بسیار زیادی هستند و با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس مس هستند و زیبایی شان همیشه به روز و جدید است . برای هدیه دادن نیز انتخاب مناسبی می باشند و راز پرمصرف بودن این دستبند ها دوام و ماندگاری آنهاست که سالها میتوانند همراهتان باشند . یادتان باشد که این دستبند ها را در مجاورت رطوبت و آب قرار ندهید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه اسپرت (دستبند دخترانه بندی) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبندها برای دختر خانم هایی که دوست دارند تیپی متفاوت و استایل اسپرت و ورزشی داشته باشند و همچنین برای تیپ های روزانه بسیار مناسب هستند . سایز آنها به راحتی به کمک گره تنظیم میشوند و علاوه بر سادگی خاصی که دارند ، متناسب با هر سن و سلیقه ای نیز میباشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سنگ شیک و جدید + مشخصات و قیمت

یکی از بادوام ترین دستبند ها ، دستبندهای سنگی هستند که ضد خش و ضد آب هستند و به دلیل تنوع در رنگشان شیکی منحصر به فردی دارند . گزینه بسیار جالب و متفاوتی برای هدیه دادن هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پلاکدار یا ID شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها زنجیر به همراه یک پلاک است و اغلب روی پلاک نام کسی حک میشود که معمولا عشاق به هم هدیه می دهند . معمولا برای کسانی توصیه می شود که دوست دارند عشق خود را با این هدیه ابراز کنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سیلیکونی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس سیلیکون هستند و روی آن ها یک پیغام یا نشان تجاری (لوگو) حک شده است . بسیاری از شرکت ها و موسسات از این دستبند ها برای اطلاع رسانی استفاده میکنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره  شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعدادی مهره و نخ در کنار هم درست میشود که می تواند به کمک قفل و یا بدون قفل توسط کش و نخ به هم وصل بشوند . در بعضی از آن ها به جای گیره از روبان استفاده میشود که زیبایی خاص خودش را دارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه رشته ای (دستبند آرزو) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها از یک یا چند رشته درست شده اند و به دستبند آرزو معروف هستند . گفته میشود هنگامی که پاره بشود و از دستتان بیافتد ، زمان تحقق ارزو هاست . دختران خیلی خوشحال میشوند که یکی از این دستبند ها داشته باشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه النگویی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

به شکل دایره ای هستند و غیر قابل انعطاف . هیچ گیره و بستی ندارند . از جنس های متنوعی مانند طلا ، نقره ، شیشه و پلاستیک ساخته می شود . برای مهمانی های رسمی بیشتر استفاده میشوند و به دلیل شیک بودن و قیمت مناسبی که دارند انتخاب بسیار هوشمندانه ای هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها معمولا با نخ هایی از جنس مکرومه یا الیاف های نخی درست میشوند و با یک قفل به هم محکم می گردند . مزیت دستبند های پاراکورد وزن بسیار سبک آنهاست و اسپرت و فانتزی بودن آن ها باعث شده است که طرفداران خود را داشته باشد . در ضمن به دلیل رنگ های متنوع با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه کاف شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که معمولا از جنس فلز یا چرم ساخته میشوند . دختران ترجیح میدهند از دستبند های کاف طلا یا نقره استفاده نمایند . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و به راحتی می توان آن ها را کوچک و بزرگ کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی و سنگ های سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها الیاژ برنج بکار رفته است که با روکش خاصی آبکاری شده اند و همین امر باعث میشود تا دستبندها تغییر رنگ ندهند . این دستبند ها را میتوان در انواع مدل ها به همراه سنگ های قیمتی تهیه کرد و برای هدیه انتخاب مناسبی است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه طلا شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

طلا یکی از کالاهای لوکس در دنیای مد و پوشاک است که اگر کسی مشکلی در هزینه اش نداشته باشد برای هدیه دادن بسیار مناسب است و دختران از داشتن این هدیه بسیار استقبال میکنند . یکی از موارد شناخت اصل بودن دستبند طلا همان درجه خلوص یا عیار آنهاست . معمولا اعداد ۷۰۵ ، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ و یا اعداد ۱۸ ، ۲۰ و ۲۲ بروی کالا حک میشوند و در ایران معمولا عیار ۱۸ استفاده میشود . رطوبت ، سرما و گرمای محیط بر روی این دستبند ها کوچکترین تاثیری نمی گذارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه نقره شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

نقره هم مانند طلا یکی از کالاهای لوکس است که به دلیل تنوع در رنگ و مدل و قیمت کمتری که نسبت به طلا دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است . معمولا اعداد ۸۰۰ ، ۹۰۰ و یا ۹۲۵ نشان دهنده عیار نقره می باشند که بر روی دستبند ها حک میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه شبرنگ (شب تاب) شیک و جدید ویژه مهمانی ها + مشخصات و قیمت

دستبند های شب تاب یکی از پر مصرف ترین اکسسوری ها می باشند که برای تم تولد و جشن ها به کار می روند . این دستبند ها از لوله های پلاستیکی تو خالی درست شده اند که داخل آن ها بلور و مایعی است که پس از تا کردن دستبند ها رنگ شبرنگ تولید میشود . می توانید آنها را پس از اتمام نور دهی دوباره در فریزر بگذارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده انواع دستبند های دخترانه در مدل و رنگ های گوناگون + مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید.

 

 

ما در این مقاله انواع دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح دادیم و حالا شما با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اید می توانید دستبند دلخواهتان را راحتتر انتخاب کنید . خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و اگر مطالب مفید بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

به اشتراک بگذارید
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
کادو و هدیه خاص و جذاب برای روز مرد چی بخریم؟

کادو و هدیه خاص و جذاب مناسب روز مرد چی بخریم ؟ اگر شما هم به دنبال پیدا کردن ایده های جدید برای هدیه روز مرد برای فرزند ، شوهر ، برادر ، همسر ، نامزد ، پدربزرگ یا حتی دوست پسر خود هستید جای درستی آمدید . ما در این مقاله سعی داریم تا ایده هایی را برای خرید یک هدیه جالب و متناسب با سلیقه مرد مورد نظرتان به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای او یک کادوی رویایی و به یاد ماندنی تهیه نمایید . در ادامه مطلب یک لیست کامل از بهترین هدایایی را که می توانید به مرد خود هدیه دهید معرفی کرده ایم و

ادامه مطلب »
کدامیک از انواع طراحی لوگو مناسب تر است و از کجا تهیه کنم؟

کدام یک از انواع طراحی لوگو برای من و کسب و کار (بیزینس) من مناسب تر است و از کجا بخرم ؟ این روز ها اهمیت داشتن یک طرح لوگوی زیبا و مناسب برای کسب و کار (بیزینس) ما بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا برای بیشتر شناخته شدن نیازمند یک لوگو حرفه ای و متفاوت نسبت به دیگران هستیم تا به ما ، محصولات یا حتی شرکت ما کمک کند تا راحت تر در یاد ها بمانیم و در نتیجه میزان فروش و شهرت ما افزایش پیدا کند . لوگو را با نام های دیگری چون نماد ، آرم (ارم) ، نشان ، نشانه تجاری نیز می شناسند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و ارزان ترین انواع لوازم کوهنوردی ، کمپینگ و سفر + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تجهیزات کوهنوردی ، کمپینگ ، سفر و پیک نیک + مشخصات و قیمت     آن دسته از کسانی که اهل گشت و گذار و سفرند یا خیلی به طبیعت و کوهنوردی علاقمندند ، هیچ چیزی برای آنان لذتبخش تر از این نیست که با تجهیزات کامل به همراه دوستان خود به دل کوه یا طبیعت بزنند و لحظه های خوش و ماندگاری را در کنار هم خلق کنند . هر قدر داشتن این لوازم و تجهیزات کامل تر باشند باعث میشوند تا برای سفر یا کوهنوردی دلگرم تر باشیم و کارها راحتتر پیش برود و دلمان بخواهد که مجددا به کوه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی

  راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی تیم می پرسی در این مقاله قصد دارد تا به شما ویژگی زعفران خوب را معرفی نماید تا شما بتوانید زعفران خوب و مرغوبی را تهیه و خریداری کنید و همچنین راه و روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی را توضیح داده ایم تا بتوانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . برای ادامه مطالب با ما همراه باشید. توجه : پاسخ سوالات کاربران درباره نحوه تهیه زعفران دم کرده ، ماندگاری زعفران ، تهیه دمنوش زعفران ، توضیح دو روش دم کردن زعفران ، خواص زعفران ، روش نگهداری زعفران در انتهای مقاله درج

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که حوصله هیچ چیزی یا کسی را نداشته باشید که اصطلاحا به آن افسردگی می گویند و در اینگونه موارد هر یک از دوستان و آشنایان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . یکی از بهترین راهها این است که خود را با کار یا وسیله ای سرگرم کنیم . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا افسردگی ما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع لوازم یدکی موتور سیکلت ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت

    اگر اهل موتور و موتور سواری باشید دیر یا زود دوست دارید که یک سری لوازم تزئینی بگیرید و موتور سیکلت تان را زیبا کنید ، اگر هم موتور سیکلتی که دارید وسیله کارتان باشد ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی موتورتان نیاز به لوازم یدکی داشته باشد ، در هر صورت پیدا کردن تمام این وسایل و تجهیزات (لوازم یدکی موتور سیکلت) کار سختی می باشد ، از این رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله بهترین لوازم یدکی موتور سیکلت (لوازم جانبی و تزئینی ، تجهیزات ایمنی موتور سیکلت ) را به شما معرفی نماییم تا شما پس از بررسی و مقایسه انواع

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (اصل و برند) + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (مارک میبلین ، دوسه ، فلورمار ، بل ، اتود ، ژانومه ، بورژوا ، گابرینی ، اسنس ، بنفیت ، سیگما ، فیشر ، رولینگ و غیره) + مشخصات و قیمت     یکی از مهمترین اعضا صورت که در زیبایی و جذابیت چهره شما نقش به سزایی دارد ابروهای شماست . اما سوال بسیاری از کاربران این است که آیا وسیله ای هست تا با خرید و استفاده آن بتوان زیبایی ابروها را دو چندان کرد و آن ها را یک دست و قرینه در آورد و جلوه ای خاص به ابرو داد؟ امروزه

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۱ مورد از بهترین لباس نوزادی پسرانه شیک و جدید به همراه اکسسوری ها + قیمت

  راهنمای خرید ارزان ۳۱ مورد از بهترین لباس نوزادی پسرانه مجلسی و اسپرت (شیک و جدید) به همراه اکسسوری ها / لباس نوزادی کارترزلند ، آشور ، نیلی ، کوتون ، مانگو ، ال سی وایکیکی ، ارکسترا و غیره + مشخصات و قیمت   بدون شک نوزادان و کودکان دلبندمان شیرین ترین موجودات روی زمین هستند و راحتی آنان از همه چیز برای ما مهمتر است . شاید این پرسش برای بیشتر والدین جوان پیش بیاید که چه لباس هایی را باید برای فرزندشان بخرند که کودک با پوشیدن آن احساس راحتی کند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا ما به شما لیستی از انواع لباس

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید و بررسی مشخصات انواع فندک + معرفی مدل های خاص و پرکاربرد

راهنمای خرید و بررسی مشخصات انواع فندک اتمی ، کبریتی ، آشپزخانه ، بنزینی و غیره به همراه معرفی مدل های خاص و پرکاربرد فندک ها یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین وسایلی هستند که معمولا زیاد به چشم نمی آیند ولی در زندگی همه ما نقش بسیار مهمی دارند . ما در این مقاله قصد داریم درباره انواع فندک ها صحبت کنیم و به ویژگی های یک فندک مناسب و خوب بپردازیم و ببینیم که یک فندک خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند تمام انتظارات ما را برآورده کنند . در نهایت لیستی از ده ها مدل مختلف فندک را برای شما قرار دادیم تا

ادامه مطلب »
راهنمای خرید انواع لوازم پیشگیری از کرونا + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید انواع وسایل پیشگیری از کرونا ویروس + کاربرد آن ها ، مشخصات و قیمت   این روزها کلمه کرونا ، کووید_۱۹ و بعبارتی ویروس کرونا را زیاد شنیده اید و گفته شده است که عامل کرونا همان ویروس کرونا می باشد . اما ما قصد داریم تا در این مقاله جدا از اینکه به راه های پیشگیری از ویروس کرونا می پردازیم ، وسایل و تجهیزاتی را معرفی کنیم که شما بتوانید با اطلاعات کافی و با خیال راحت بهترین آن ها را انتخاب کنید و برای پیشگیری از کرونا به کار ببندید.   توجه : پاسخ سوالات کاربران ، علائم ویروس کرونا ، راه های

ادامه مطلب »