راهنمای خرید بهترین انواع دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره و چرم ، اسپرت ، با مروارید و مهره

 

لیست معرفی انواع بهترین دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره ، برنجی ، دستبند شانس (دستبند افسون) ، با مروارید و مهره ، سنگ و چرم ، اسپرت و فانتزی ، کارتیه (کارتیر) ، دستبند شب تاب ، سواروسکی ، پاراکورد ، ریسه ای ، دستبند اسم (پلاکدار) یا (ID) + مشخصات و قیمت

 

دستبندها از جمله معدود اکسسوری هایی هستند که بیشتر از دیگر وسایل و زیور الات خودی نشان میدهند . ساده ترین نوع دستبند ها می توانند فضای خالی مچ دست ها را پر کنند . این دستبند ها به قدری دارای تنوع طرح و رنگ و جنس هستند که شما می توانید آن ها را با هر اکسسوری دیگر مانند ساعت ، انگشتر و دستبند های دیگر ست کنید ولی چون معمولا افراد در هنگام خرید هر دستبندی دچار مشکل و سر درگمی میشوند و دقیقا نمی دانند کدام فاکتور ها را باید در نظر بگیرند ما تصمیم گرفتیم اسامی دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح بدهیم که اگر شناخت کافی نداشته باشید در خرید حتی ساده ترین دستبند ها به مشکل بر می خورید.

 

 

معرفی انواع دستبند دخترانه :

دستبند ها با نام های متعددی در بازار شناخته میشوند که ما به برخی از این دستبند ها اشاره میکنیم.

 

 • دستبند طلا
 • دستبند کاف
 • دستبند چرم
 • دستبند نقره
 • دستبند سنگ
 • دستبند بندی
 • دستبند ریسه ای
 • دستبند برنجی
 • دستبند مهره ای
 • دستبند سواروسکی
 • دستبند سیلیکونی
 • دستبند بافت
 • دستبند دوستی
 • دستبند پاراکورد
 • دستبند دست ساز
 • دستبند مهره ای
 • دستبند زنجیری
 • دستبند های پلاک دار (دستبند ID)
 • دستبند شب تاب (ویژه مهمانی ها)
 • دستبند چارم (دستبند افسون) ، دستبند شانس

 

 

معرفی ویژگی انواع بهترین دستبند دخترانه طلا ، نقره ، برنجی ، مسی ، چرم ، اسپرت ، دستبند شانس (چارم) ، سواروسکی ، اسپرت ، مهره ای ، تسمه ای ، شبرنگ ، پاراکورد ، سیلیکونی و النگویی + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه افسون (چارم) یا دستبند شانس شیک و جدید + مشخصات و قیمت

نوعی از دستبند می باشد که تعدادی مهره و زنجیر در کنار هم قرار می گیرند و از گذشته تا امروز از این دستبند ها برای خوش شانسی و محافظت از خطر استفاده میشده است که به همین دلیل در بین دختران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه چرم شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند های چرمی یکی از پر مصرف ترین دستبند ها هستند و بیشتر آن ها به کمک یک بست یا گیره به هم محکم میشوند . معمولا این دستبند ها از چرم خالص هستند که در آن ها یا بافت بکار میرود و یا تزئین . از ویژگی دستبند های چرمی این است که بسیار سبک و ارزان هستند . می توانید برای براق کردن دستبندتان از روغن زیتون کمک بگیرید و با دستمال روی دستبندتان بکشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی با سنگ سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها بر روی برنج ، روکش خاصی آبکاری شده است که همین امر باعث میشود تا دستبند تغییر رنگ ندهد . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و میتوان انها را به عنوان بهترین گزینه برای کادو دادن انتخاب کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه زنجیری کارتیه (کارتیر) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعداد قطعات فلزی که تشکیل یک زنجیر را میدهند درست شده است و به کمک قفل به هم وصل می شوند . می توانید با برداشتن یک دانه یا چند عدد از آنها سایزشان را تغییر بدهید . شما می توانید از چند عدد دستبند زنجیری را در کنار هم استفاده کنید و مدلی بسیار شیک و جذاب به استایل خود بدهید . این دستبند ها را از رطوبت به دور نگهدارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ سواروسکی بکار رفته است که دارای رنگ ثابت بوده و ضد حساسیت می باشند . به خاطر درخشندگی خاصی که دارند برای مهمانی ها و جشن های شبانه بیستر استفاده میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی سنتی و مدرن + مشخصات و قیمت

این دستبندها از ترکیب طرح سنتی و مدرن با هم درست شده اند و به دلیل تنوع رنگ و مدل هایی که دارند با انواع لباس های شما به راحتی ست میشوند . دشمن سر سخت این دستبند های مسی رطوبت می باشد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه ریسه ای زیبا و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ ، هسته خرما و یا مهره به کار می رود که همه به یک اندازه هستند و به کمک رشته ای نخ که از داخل آنها رد میشود و یک قفل کشویی به هم محکم میشوند . می توان با گره ای که دارند در صورت نیاز سایز آنها را تغییر داد . از دلایل پر مصرف بودن و پر فروش بودن این دستبند ها ، تنوع در طرح های اصیل و رنگ های طبیعی شان است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره و کش شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که با تعدادی مهره و کش به هم محکم شده اند و شما هیچ نگرانی برای سایز آنها نخواهید داشت . اگر از سنگ درست شده باشند معمولا بدون خش هستند و برای سال ها می توان آن ها را با خود داشت . شاید زیبایی شان در تنوع طرح و سادگی شان باعث شده است که یکی از انتخاب های اول دختران باشند.

 

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها هم برای کسانی که علاقمند به استایل اسپرت هستند بسیار مناسب است و هم برای آن کسانیکه دوست دارند تیپی متفاوت داشته باشند . مزیت خاص این دستبند ها این است که دارای طرح و رنگ بسیار زیادی هستند و با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس مس هستند و زیبایی شان همیشه به روز و جدید است . برای هدیه دادن نیز انتخاب مناسبی می باشند و راز پرمصرف بودن این دستبند ها دوام و ماندگاری آنهاست که سالها میتوانند همراهتان باشند . یادتان باشد که این دستبند ها را در مجاورت رطوبت و آب قرار ندهید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه اسپرت (دستبند دخترانه بندی) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبندها برای دختر خانم هایی که دوست دارند تیپی متفاوت و استایل اسپرت و ورزشی داشته باشند و همچنین برای تیپ های روزانه بسیار مناسب هستند . سایز آنها به راحتی به کمک گره تنظیم میشوند و علاوه بر سادگی خاصی که دارند ، متناسب با هر سن و سلیقه ای نیز میباشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سنگ شیک و جدید + مشخصات و قیمت

یکی از بادوام ترین دستبند ها ، دستبندهای سنگی هستند که ضد خش و ضد آب هستند و به دلیل تنوع در رنگشان شیکی منحصر به فردی دارند . گزینه بسیار جالب و متفاوتی برای هدیه دادن هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پلاکدار یا ID شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها زنجیر به همراه یک پلاک است و اغلب روی پلاک نام کسی حک میشود که معمولا عشاق به هم هدیه می دهند . معمولا برای کسانی توصیه می شود که دوست دارند عشق خود را با این هدیه ابراز کنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سیلیکونی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس سیلیکون هستند و روی آن ها یک پیغام یا نشان تجاری (لوگو) حک شده است . بسیاری از شرکت ها و موسسات از این دستبند ها برای اطلاع رسانی استفاده میکنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره  شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعدادی مهره و نخ در کنار هم درست میشود که می تواند به کمک قفل و یا بدون قفل توسط کش و نخ به هم وصل بشوند . در بعضی از آن ها به جای گیره از روبان استفاده میشود که زیبایی خاص خودش را دارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه رشته ای (دستبند آرزو) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها از یک یا چند رشته درست شده اند و به دستبند آرزو معروف هستند . گفته میشود هنگامی که پاره بشود و از دستتان بیافتد ، زمان تحقق ارزو هاست . دختران خیلی خوشحال میشوند که یکی از این دستبند ها داشته باشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه النگویی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

به شکل دایره ای هستند و غیر قابل انعطاف . هیچ گیره و بستی ندارند . از جنس های متنوعی مانند طلا ، نقره ، شیشه و پلاستیک ساخته می شود . برای مهمانی های رسمی بیشتر استفاده میشوند و به دلیل شیک بودن و قیمت مناسبی که دارند انتخاب بسیار هوشمندانه ای هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها معمولا با نخ هایی از جنس مکرومه یا الیاف های نخی درست میشوند و با یک قفل به هم محکم می گردند . مزیت دستبند های پاراکورد وزن بسیار سبک آنهاست و اسپرت و فانتزی بودن آن ها باعث شده است که طرفداران خود را داشته باشد . در ضمن به دلیل رنگ های متنوع با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه کاف شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که معمولا از جنس فلز یا چرم ساخته میشوند . دختران ترجیح میدهند از دستبند های کاف طلا یا نقره استفاده نمایند . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و به راحتی می توان آن ها را کوچک و بزرگ کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی و سنگ های سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها الیاژ برنج بکار رفته است که با روکش خاصی آبکاری شده اند و همین امر باعث میشود تا دستبندها تغییر رنگ ندهند . این دستبند ها را میتوان در انواع مدل ها به همراه سنگ های قیمتی تهیه کرد و برای هدیه انتخاب مناسبی است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه طلا شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

طلا یکی از کالاهای لوکس در دنیای مد و پوشاک است که اگر کسی مشکلی در هزینه اش نداشته باشد برای هدیه دادن بسیار مناسب است و دختران از داشتن این هدیه بسیار استقبال میکنند . یکی از موارد شناخت اصل بودن دستبند طلا همان درجه خلوص یا عیار آنهاست . معمولا اعداد ۷۰۵ ، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ و یا اعداد ۱۸ ، ۲۰ و ۲۲ بروی کالا حک میشوند و در ایران معمولا عیار ۱۸ استفاده میشود . رطوبت ، سرما و گرمای محیط بر روی این دستبند ها کوچکترین تاثیری نمی گذارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه نقره شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

نقره هم مانند طلا یکی از کالاهای لوکس است که به دلیل تنوع در رنگ و مدل و قیمت کمتری که نسبت به طلا دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است . معمولا اعداد ۸۰۰ ، ۹۰۰ و یا ۹۲۵ نشان دهنده عیار نقره می باشند که بر روی دستبند ها حک میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه شبرنگ (شب تاب) شیک و جدید ویژه مهمانی ها + مشخصات و قیمت

دستبند های شب تاب یکی از پر مصرف ترین اکسسوری ها می باشند که برای تم تولد و جشن ها به کار می روند . این دستبند ها از لوله های پلاستیکی تو خالی درست شده اند که داخل آن ها بلور و مایعی است که پس از تا کردن دستبند ها رنگ شبرنگ تولید میشود . می توانید آنها را پس از اتمام نور دهی دوباره در فریزر بگذارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده انواع دستبند های دخترانه در مدل و رنگ های گوناگون + مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید.

 

 

ما در این مقاله انواع دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح دادیم و حالا شما با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اید می توانید دستبند دلخواهتان را راحتتر انتخاب کنید . خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و اگر مطالب مفید بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

به اشتراک بگذارید
جدیدترین نوشته‌ها
مطالب پیشنهادی
کدامیک از انواع طراحی لوگو مناسب تر است و از کجا تهیه کنم؟

کدام یک از انواع طراحی لوگو برای من و کسب و کار (بیزینس) من مناسب تر است و از کجا بخرم ؟ این روز ها اهمیت داشتن یک طرح لوگوی زیبا و مناسب برای کسب و کار (بیزینس) ما بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا برای بیشتر شناخته شدن نیازمند یک لوگو حرفه ای و متفاوت نسبت به دیگران هستیم تا به ما ، محصولات یا حتی شرکت ما کمک کند تا راحت تر در یاد ها بمانیم و در نتیجه میزان فروش و شهرت ما افزایش پیدا کند . لوگو را با نام های دیگری چون نماد ، آرم (ارم) ، نشان ، نشانه تجاری نیز می شناسند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + تشخیص برنج اصل از تقلبی

راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + راه و روش تشخیص برنج اصل از برنج تقلبی ما در این مقاله قصد داریم تا به شما ویژگی و مشخصات یک برنج خوب را معرفی کنیم تا شما بتوانید برنج خوب و مرغوبی را بخرید . همچنین به بررسی و معرفی انواع برنج ایرانی و خارجی پرداخته ایم و به تفاوت برنج های سفید ، برنج زرد ، برنج های قهوه ای ، برنج دودی ، برنج سیاه پرداخته ایم و حتی به یکی از دغدغه های بیشتر افراد که می پرسند چگونه می توان برنج اصل را از برنج تقلبی تشخیص داد را توضیح داده

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و ارزان ترین انواع لوازم کوهنوردی ، کمپینگ و سفر + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تجهیزات کوهنوردی ، کمپینگ ، سفر و پیک نیک + مشخصات و قیمت     آن دسته از کسانی که اهل گشت و گذار و سفرند یا خیلی به طبیعت و کوهنوردی علاقمندند ، هیچ چیزی برای آنان لذتبخش تر از این نیست که با تجهیزات کامل به همراه دوستان خود به دل کوه یا طبیعت بزنند و لحظه های خوش و ماندگاری را در کنار هم خلق کنند . هر قدر داشتن این لوازم و تجهیزات کامل تر باشند باعث میشوند تا برای سفر یا کوهنوردی دلگرم تر باشیم و کارها راحتتر پیش برود و دلمان بخواهد که مجددا به کوه

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۰ مورد از جدیدترین و بهترین مارک ابزار برقی و شارژی (صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی) + قیمت

    لیست معرفی ۳۰ مورد از جدید ترین و بهترین مارک ابزار برقی و شارژی (صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی) + مشخصات و قیمت     همه ما می دانیم که ابزار های برقی به عنوان یکی از مهمترین دسته بندی های ابزار آلات هستند و به دلیل پر کاربرد بودن شان از محبوبیت زیادی برخوردارند . ابزار ها به قدری کار ما را راحت می کنند که هر از چند وقت یک بار مجبور می شویم تا یکی از این ابزار ها را بخریم . از آنجا که ابزار ها در دو گروه (ابزار برقی صنعتی ، نیمه صنعتی) و (ابزار برقی خانگی) در بین عموم شناخته

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید ، مجلسی ، لگینگ ، راحتی ، بادی ، جین (لی) ، کرپ مازراتی ، پارچه ای ، سرهمی ، ساپورت ، برمودا ، ورزشی (اسپرت) ، اسکی ، بارداری و غیره + مشخصات و قیمت   شلوار یکی از مهمترین و چشمگیر ترین کالاها در دنیای مد و پوشاک است و کوچکترین بی دقتی در خرید و استفاده از آن استایل هر خانمی را به هم می ریزد . فاکتور های متعددی وجود دارند که در هنگام خرید باید به آن ها توجه داشته باشید ، مثلا باید بدانید که شلوار شما برای چه محیطی مطلوب است چون ممکن

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، ژله ای ، مویی و مداد چشم + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، خط چشم ژله ای و خط چشم مویی ، مداد چشم ساده و اکلیلی ، مداد چشم روغنی و غیر روغنی ، انواع شابلون و قلم خط چشم + مشخصات و قیمت   چشم ها یکی از حساس ترین اعضا صورت اند و کمترین بی دقتی باعث اسیب رساندن به چشم میشود . بنابر این باید برای زیبا کردن چشم از لوازم استاندارد و با کیفیت استفاده کنیم . یکی از بهترین وسایلی که ما می توانیم چشم ها را زیبا تر نشان بدهیم خط چشم ها هستند که باعث میشوند تا چشم ها برجسته به نظر برسند و بالاترین تاثیر

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع مدل مانتو و شلوار زنانه و دخترانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان بهترین انواع ست مانتو و شلوار زنانه و دخترانه مجلسی ، رسمی ، ورزشی (اسپرت) ، اداری و روزمره شیک و جدید + مشخصات و قیمت   بی شک یکی از بهترین استایل های بانوان و دختر خانم های خوش سلیقه ، پوشیدن انواع ست مانتو و شلوار های شیک و جدید هست که با توجه به نوع و محل استفاده و یا با توجه به فصل خاصی تغییر می کنند و همین کاربرد فراوان این ست ها باعث شده است تا تولید کنندگان به این فکر بیافتند که این مدل ها را در انوع گوناگون تولید کنند و همین تنوع در مدل ها ، خود

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که برای چیزی نگران هستید یا مرتب استرس دارید و در اینگونه موارد هر یک از دوستان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا استرس ما را کاهش بدهند یا به طور کامل استرس ما را از بین ببرند ؟ ما در این مقاله تعدادی از وسایلی را انتخاب کرده ایم

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سس ، معرفی و ویژگی سس خوب و کاربرد آنها

راهنمای خرید ارزان بهترین انواع سس ، معرفی و ویژگی سس خوب و کاربرد آنها   اگر شما هم می خواهید به راز سر آشپزها دست پیدا کنید و علت خوشمزه بودن غذاهای آنان را بدانید ما به شما می گوییم . چاشنی ها به عنوان کلیدی ترین عامل برای خوشمزه کردن غذاها و سالادها به کار می روند . حال آنکه یکی از این چاشنی های مهم همان سس ها هستند که به کمک آشپزهای حرفه ای می آیند و غذای آنان را منحصر به فرد و ماندگار می کنند . پس شما با دانستن این راز و با استفاده از به کارگیری این تکنیک هوشمندانه میتوانید به غذاهای

ادامه مطلب »
راهنمای خرید شیک ترین انواع ظروف پذیرایی لاکچری و جدید پیوتر ، کریستال ، چینی و سیلور و غیره

    راهنمای خرید شیک ترین و جدیدترین ظروف لوکس پذیرایی کریستال ، بلور ، چینی ، سیلور و پیوتر نقره ای و طلایی اور جینال / انواع ظروف پذیرایی لاکچری + مشخصات و قیمت   پذیرایی کردن به عنوان یکی از سنت های دیرین ما ایرانی ها بوده است و همیشه هر میزبانی تمام سعی خود را بکار می گیرد تا با شیک ترین ظروفی که در اختیار دارد بتواند یک پذیرایی ایده ال از مهمان خود داشته باشد . سرو و چیدمان در هر یک از این ظروف زیبا علاوه بر این که بیانگر هنر میزبانی و احترام به مهمان به شمار می اید ، باعث زیبا تر

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۲ مورد از بهترین لباس نوزادی دخترانه شیک و جدید و اکسسوری های فانتزی + قیمت

  راهنمای خرید ارزان ۳۲ مورد از بهترین لباس نوزادی دخترانه مجلسی و اسپرت (شیک و جدید) به همراه اکسسوری های فانتزی / لباس نوزادی کارترزلند ، آشور ، نیلی ، کوتون ، مانگو ، ال سی وایکیکی ، ارکسترا و غیره + مشخصات و قیمت     بی شک نوزادان شیرین ترین موجودات روی زمین هستند و خرید لباس های نوزادی جزو اولین خرید ها برای نوزادان است و با آنکه خرید این لباس ها بسیار لذتبخش است اما نیاز به توجه زیادی هم دارد ، چرا که راحتی و آسایش نوزادان اولین شرط برای خرید این لباس ها می باشد . برای پوست نرم و لطیف این نوزادان

ادامه مطلب »