به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۰۴:۰۷ --- ۱۴۰۱/۰۵/۲۰

راهنمای خرید بهترین انواع دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره و چرم ، اسپرت ، با مروارید و مهره

 

لیست معرفی انواع بهترین دستبند دخترانه جدید و شیک طلا ، نقره ، برنجی ، دستبند شانس (دستبند افسون) ، با مروارید و مهره ، سنگ و چرم ، اسپرت و فانتزی ، کارتیه (کارتیر) ، دستبند شب تاب ، سواروسکی ، پاراکورد ، ریسه ای ، دستبند اسم (پلاکدار) یا (ID) + مشخصات و قیمت

 

دستبندها از جمله معدود اکسسوری هایی هستند که بیشتر از دیگر وسایل و زیور الات خودی نشان میدهند . ساده ترین نوع دستبند ها می توانند فضای خالی مچ دست ها را پر کنند . این دستبند ها به قدری دارای تنوع طرح و رنگ و جنس هستند که شما می توانید آن ها را با هر اکسسوری دیگر مانند ساعت ، انگشتر و دستبند های دیگر ست کنید ولی چون معمولا افراد در هنگام خرید هر دستبندی دچار مشکل و سر درگمی میشوند و دقیقا نمی دانند کدام فاکتور ها را باید در نظر بگیرند ما تصمیم گرفتیم اسامی دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح بدهیم که اگر شناخت کافی نداشته باشید در خرید حتی ساده ترین دستبند ها به مشکل بر می خورید.

 

 

معرفی انواع دستبند دخترانه :

دستبند ها با نام های متعددی در بازار شناخته میشوند که ما به برخی از این دستبند ها اشاره میکنیم.

 

 • دستبند طلا
 • دستبند کاف
 • دستبند چرم
 • دستبند نقره
 • دستبند سنگ
 • دستبند بندی
 • دستبند ریسه ای
 • دستبند برنجی
 • دستبند مهره ای
 • دستبند سواروسکی
 • دستبند سیلیکونی
 • دستبند بافت
 • دستبند دوستی
 • دستبند پاراکورد
 • دستبند دست ساز
 • دستبند مهره ای
 • دستبند زنجیری
 • دستبند های پلاک دار (دستبند ID)
 • دستبند شب تاب (ویژه مهمانی ها)
 • دستبند چارم (دستبند افسون) ، دستبند شانس

 

 

معرفی ویژگی انواع بهترین دستبند دخترانه طلا ، نقره ، برنجی ، مسی ، چرم ، اسپرت ، دستبند شانس (چارم) ، سواروسکی ، اسپرت ، مهره ای ، تسمه ای ، شبرنگ ، پاراکورد ، سیلیکونی و النگویی + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه افسون (چارم) یا دستبند شانس شیک و جدید + مشخصات و قیمت

نوعی از دستبند می باشد که تعدادی مهره و زنجیر در کنار هم قرار می گیرند و از گذشته تا امروز از این دستبند ها برای خوش شانسی و محافظت از خطر استفاده میشده است که به همین دلیل در بین دختران از محبوبیت زیادی برخوردار است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه چرم شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند های چرمی یکی از پر مصرف ترین دستبند ها هستند و بیشتر آن ها به کمک یک بست یا گیره به هم محکم میشوند . معمولا این دستبند ها از چرم خالص هستند که در آن ها یا بافت بکار میرود و یا تزئین . از ویژگی دستبند های چرمی این است که بسیار سبک و ارزان هستند . می توانید برای براق کردن دستبندتان از روغن زیتون کمک بگیرید و با دستمال روی دستبندتان بکشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی با سنگ سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها بر روی برنج ، روکش خاصی آبکاری شده است که همین امر باعث میشود تا دستبند تغییر رنگ ندهد . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و میتوان انها را به عنوان بهترین گزینه برای کادو دادن انتخاب کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه زنجیری کارتیه (کارتیر) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعداد قطعات فلزی که تشکیل یک زنجیر را میدهند درست شده است و به کمک قفل به هم وصل می شوند . می توانید با برداشتن یک دانه یا چند عدد از آنها سایزشان را تغییر بدهید . شما می توانید از چند عدد دستبند زنجیری را در کنار هم استفاده کنید و مدلی بسیار شیک و جذاب به استایل خود بدهید . این دستبند ها را از رطوبت به دور نگهدارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ سواروسکی بکار رفته است که دارای رنگ ثابت بوده و ضد حساسیت می باشند . به خاطر درخشندگی خاصی که دارند برای مهمانی ها و جشن های شبانه بیستر استفاده میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی سنتی و مدرن + مشخصات و قیمت

این دستبندها از ترکیب طرح سنتی و مدرن با هم درست شده اند و به دلیل تنوع رنگ و مدل هایی که دارند با انواع لباس های شما به راحتی ست میشوند . دشمن سر سخت این دستبند های مسی رطوبت می باشد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه ریسه ای زیبا و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها سنگ ، هسته خرما و یا مهره به کار می رود که همه به یک اندازه هستند و به کمک رشته ای نخ که از داخل آنها رد میشود و یک قفل کشویی به هم محکم میشوند . می توان با گره ای که دارند در صورت نیاز سایز آنها را تغییر داد . از دلایل پر مصرف بودن و پر فروش بودن این دستبند ها ، تنوع در طرح های اصیل و رنگ های طبیعی شان است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره و کش شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که با تعدادی مهره و کش به هم محکم شده اند و شما هیچ نگرانی برای سایز آنها نخواهید داشت . اگر از سنگ درست شده باشند معمولا بدون خش هستند و برای سال ها می توان آن ها را با خود داشت . شاید زیبایی شان در تنوع طرح و سادگی شان باعث شده است که یکی از انتخاب های اول دختران باشند.

 

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها هم برای کسانی که علاقمند به استایل اسپرت هستند بسیار مناسب است و هم برای آن کسانیکه دوست دارند تیپی متفاوت داشته باشند . مزیت خاص این دستبند ها این است که دارای طرح و رنگ بسیار زیادی هستند و با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه مسی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس مس هستند و زیبایی شان همیشه به روز و جدید است . برای هدیه دادن نیز انتخاب مناسبی می باشند و راز پرمصرف بودن این دستبند ها دوام و ماندگاری آنهاست که سالها میتوانند همراهتان باشند . یادتان باشد که این دستبند ها را در مجاورت رطوبت و آب قرار ندهید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه اسپرت (دستبند دخترانه بندی) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبندها برای دختر خانم هایی که دوست دارند تیپی متفاوت و استایل اسپرت و ورزشی داشته باشند و همچنین برای تیپ های روزانه بسیار مناسب هستند . سایز آنها به راحتی به کمک گره تنظیم میشوند و علاوه بر سادگی خاصی که دارند ، متناسب با هر سن و سلیقه ای نیز میباشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سنگ شیک و جدید + مشخصات و قیمت

یکی از بادوام ترین دستبند ها ، دستبندهای سنگی هستند که ضد خش و ضد آب هستند و به دلیل تنوع در رنگشان شیکی منحصر به فردی دارند . گزینه بسیار جالب و متفاوتی برای هدیه دادن هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پلاکدار یا ID شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها زنجیر به همراه یک پلاک است و اغلب روی پلاک نام کسی حک میشود که معمولا عشاق به هم هدیه می دهند . معمولا برای کسانی توصیه می شود که دوست دارند عشق خود را با این هدیه ابراز کنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

 
مشاهده انواع دستبند دخترانه سیلیکونی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که از جنس سیلیکون هستند و روی آن ها یک پیغام یا نشان تجاری (لوگو) حک شده است . بسیاری از شرکت ها و موسسات از این دستبند ها برای اطلاع رسانی استفاده میکنند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه با مهره  شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند از تعدادی مهره و نخ در کنار هم درست میشود که می تواند به کمک قفل و یا بدون قفل توسط کش و نخ به هم وصل بشوند . در بعضی از آن ها به جای گیره از روبان استفاده میشود که زیبایی خاص خودش را دارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه رشته ای (دستبند آرزو) شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها از یک یا چند رشته درست شده اند و به دستبند آرزو معروف هستند . گفته میشود هنگامی که پاره بشود و از دستتان بیافتد ، زمان تحقق ارزو هاست . دختران خیلی خوشحال میشوند که یکی از این دستبند ها داشته باشند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه النگویی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

به شکل دایره ای هستند و غیر قابل انعطاف . هیچ گیره و بستی ندارند . از جنس های متنوعی مانند طلا ، نقره ، شیشه و پلاستیک ساخته می شود . برای مهمانی های رسمی بیشتر استفاده میشوند و به دلیل شیک بودن و قیمت مناسبی که دارند انتخاب بسیار هوشمندانه ای هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه پاراکورد شیک و جدید + مشخصات و قیمت

این دستبند ها معمولا با نخ هایی از جنس مکرومه یا الیاف های نخی درست میشوند و با یک قفل به هم محکم می گردند . مزیت دستبند های پاراکورد وزن بسیار سبک آنهاست و اسپرت و فانتزی بودن آن ها باعث شده است که طرفداران خود را داشته باشد . در ضمن به دلیل رنگ های متنوع با هر لباسی به راحتی ست میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه کاف شیک و جدید + مشخصات و قیمت

دستبند هایی که معمولا از جنس فلز یا چرم ساخته میشوند . دختران ترجیح میدهند از دستبند های کاف طلا یا نقره استفاده نمایند . این دستبند ها قابلیت تغییر سایز را دارند و به راحتی می توان آن ها را کوچک و بزرگ کرد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه برنجی و سنگ های سواروسکی شیک و جدید + مشخصات و قیمت

در این دستبند ها الیاژ برنج بکار رفته است که با روکش خاصی آبکاری شده اند و همین امر باعث میشود تا دستبندها تغییر رنگ ندهند . این دستبند ها را میتوان در انواع مدل ها به همراه سنگ های قیمتی تهیه کرد و برای هدیه انتخاب مناسبی است.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه طلا شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

طلا یکی از کالاهای لوکس در دنیای مد و پوشاک است که اگر کسی مشکلی در هزینه اش نداشته باشد برای هدیه دادن بسیار مناسب است و دختران از داشتن این هدیه بسیار استقبال میکنند . یکی از موارد شناخت اصل بودن دستبند طلا همان درجه خلوص یا عیار آنهاست . معمولا اعداد ۷۰۵ ، ۷۵۰ و ۱۰۰۰ و یا اعداد ۱۸ ، ۲۰ و ۲۲ بروی کالا حک میشوند و در ایران معمولا عیار ۱۸ استفاده میشود . رطوبت ، سرما و گرمای محیط بر روی این دستبند ها کوچکترین تاثیری نمی گذارد.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه نقره شیک و لاکچری + مشخصات و قیمت

نقره هم مانند طلا یکی از کالاهای لوکس است که به دلیل تنوع در رنگ و مدل و قیمت کمتری که نسبت به طلا دارد از محبوبیت زیادی برخوردار است . معمولا اعداد ۸۰۰ ، ۹۰۰ و یا ۹۲۵ نشان دهنده عیار نقره می باشند که بر روی دستبند ها حک میشوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع دستبند دخترانه شبرنگ (شب تاب) شیک و جدید ویژه مهمانی ها + مشخصات و قیمت

دستبند های شب تاب یکی از پر مصرف ترین اکسسوری ها می باشند که برای تم تولد و جشن ها به کار می روند . این دستبند ها از لوله های پلاستیکی تو خالی درست شده اند که داخل آن ها بلور و مایعی است که پس از تا کردن دستبند ها رنگ شبرنگ تولید میشود . می توانید آنها را پس از اتمام نور دهی دوباره در فریزر بگذارید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده انواع دستبند های دخترانه در مدل و رنگ های گوناگون + مشخصات و قیمت اینجا کلیک کنید.

 

 

ما در این مقاله انواع دستبند های دخترانه را به همراه ویژگی شان توضیح دادیم و حالا شما با توجه به اطلاعاتی که به دست آورده اید می توانید دستبند دلخواهتان را راحتتر انتخاب کنید . خوشحال می شویم که نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال نمایید و اگر مطالب مفید بود آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با آرزوی موفقیت برای شما

 

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=2090
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز دختر چی بخریم؟

هدیه و کادو شیک و جذاب برای روز دختر چی بخریم که خاص و منحصر به فرد باشد ؟ روز دختر جزو آن دسته از روز های مهمی است که تمام دختران بدون استثنا منتظرند تا کادوی محبوبشان را در این روز خاص از دست عزیزانشان بگیرند و همیشه کسانی هم هستند که وقتی می خواهند در این روز هدیه ای دخترانه و شیک بخرند بسیار نگرانند که آیا انتخاب آنان درست بوده یا چگونه گزینه بهتری را پیدا کنند . ما در این مقاله سعی داریم تا به شما کادو و هدایایی را معرفی نماییم که بتوانید با توجه به سن و سلیقه آنان برای دختر خانم های گل

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تنقلات خوشمزه و سالم ، مقوی و مغذی + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع تنقلات خوشمزه و سالم ، مقوی و مغذی ، تنقلات تولد ، تنقلات کم کالری ، تنقلات پیک نیک ، تنقلات رژیمی ، تنقلات لاغر کننده و تنقلات ضد استرس + مشخصات و قیمت   تنقلات و هله هوله ها یکی از خوشمزه ترین و دوست داشتنی ترین خوردنی ها در بین افراد شناخته شده اند و تقریبا پای ثابت تمام پیک نیک ها ، سفر ها ، پذیرایی ها و میان وعده ها و حتی مهم تر از همه درون کیف بچه ها جای گرفتند . اما اگر همین تنقلات بسیار خوشمزه و دوست داشتنی از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه نشوند برای

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین ، ارزانترین و جدیدترین انواع پاور بانک (شارژر همراه) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید بهترین ، جدید ترین و ارزان ترین انواع مارک های پاور بانک (شارژر همراه) گوشی ، لب تاب ، تبلت ، استارتر خودرو ، چراغ قوه ، مقاوم نسبت به ضربه و آب و غیره / ویژگی و انواع پاور بانک خورشیدی  + مشخصات و قیمت   حتما تا حالا برای شما پیش آمده است که در سفر و یا جایی بودید و یک دفعه باتری گوشی شما تمام شده است و حتی در آن لحظه دسترسی به برق شهری هم نداشته اید و نمی دانستید باید چکار کنید و شاید این اتفاق بارها و بارها برای شما پیش آمده باشد . در آن لحظه شما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید شیک ترین انواع ظروف پذیرایی لاکچری و جدید پیوتر ، کریستال ، چینی و سیلور و غیره

    راهنمای خرید شیک ترین و جدیدترین ظروف لوکس پذیرایی کریستال ، بلور ، چینی ، سیلور و پیوتر نقره ای و طلایی اور جینال / انواع ظروف پذیرایی لاکچری + مشخصات و قیمت   پذیرایی کردن به عنوان یکی از سنت های دیرین ما ایرانی ها بوده است و همیشه هر میزبانی تمام سعی خود را بکار می گیرد تا با شیک ترین ظروفی که در اختیار دارد بتواند یک پذیرایی ایده ال از مهمان خود داشته باشد . سرو و چیدمان در هر یک از این ظروف زیبا علاوه بر این که بیانگر هنر میزبانی و احترام به مهمان به شمار می اید ، باعث زیبا تر

ادامه مطلب »
کدامیک از انواع طراحی لوگو مناسب تر است و از کجا تهیه کنم؟

کدام یک از انواع طراحی لوگو برای من و کسب و کار (بیزینس) من مناسب تر است و از کجا بخرم ؟ این روز ها اهمیت داشتن یک طرح لوگوی زیبا و مناسب برای کسب و کار (بیزینس) ما بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا برای بیشتر شناخته شدن نیازمند یک لوگو حرفه ای و متفاوت نسبت به دیگران هستیم تا به ما ، محصولات یا حتی شرکت ما کمک کند تا راحت تر در یاد ها بمانیم و در نتیجه میزان فروش و شهرت ما افزایش پیدا کند . لوگو را با نام های دیگری چون نماد ، آرم (ارم) ، نشان ، نشانه تجاری نیز می شناسند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۱ مورد از بهترین لباس نوزادی پسرانه شیک و جدید به همراه اکسسوری ها + قیمت

  راهنمای خرید ارزان ۳۱ مورد از بهترین لباس نوزادی پسرانه مجلسی و اسپرت (شیک و جدید) به همراه اکسسوری ها / لباس نوزادی کارترزلند ، آشور ، نیلی ، کوتون ، مانگو ، ال سی وایکیکی ، ارکسترا و غیره + مشخصات و قیمت   بدون شک نوزادان و کودکان دلبندمان شیرین ترین موجودات روی زمین هستند و راحتی آنان از همه چیز برای ما مهمتر است . شاید این پرسش برای بیشتر والدین جوان پیش بیاید که چه لباس هایی را باید برای فرزندشان بخرند که کودک با پوشیدن آن احساس راحتی کند؟ در این مقاله با ما همراه باشید تا ما به شما لیستی از انواع لباس

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری ، مایع ، مدادی و کرمی

      راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری و مایع ، سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه ، شاین ، لایت ، سایه چشم قرمز ، نئونی ، فوری و برس سایه چشم + مشخصات و قیمت   شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی سایه چشمتان تمام میشود و از دیگران میشنوید که سایه چشم های جدید در بازار آمده است وسوسه بشوید که یکی از این ها را بخرید . اما وقتی تصمیم به خرید میگیرید به قدری گیج میشوید که دقیقا نمیدانید کدام یک بهتر از دیگری است . مثلا نمی دانید سایه چشم پودری

ادامه مطلب »
راهنمای خرید و بررسی مشخصات انواع فندک + معرفی مدل های خاص و پرکاربرد

راهنمای خرید و بررسی مشخصات انواع فندک اتمی ، کبریتی ، آشپزخانه ، بنزینی و غیره به همراه معرفی مدل های خاص و پرکاربرد فندک ها یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین وسایلی هستند که معمولا زیاد به چشم نمی آیند ولی در زندگی همه ما نقش بسیار مهمی دارند . ما در این مقاله قصد داریم درباره انواع فندک ها صحبت کنیم و به ویژگی های یک فندک مناسب و خوب بپردازیم و ببینیم که یک فندک خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند تمام انتظارات ما را برآورده کنند . در نهایت لیستی از ده ها مدل مختلف فندک را برای شما قرار دادیم تا

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، ماندگار و (اصل) اورجینال/ ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد کسی یا جایی یا چیز خاصی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر بانوان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه بر هزینه مناسب و خوشبو بودن از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و ارزان ترین انواع لوازم کوهنوردی ، کمپینگ و سفر + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تجهیزات کوهنوردی ، کمپینگ ، سفر و پیک نیک + مشخصات و قیمت     آن دسته از کسانی که اهل گشت و گذار و سفرند یا خیلی به طبیعت و کوهنوردی علاقمندند ، هیچ چیزی برای آنان لذتبخش تر از این نیست که با تجهیزات کامل به همراه دوستان خود به دل کوه یا طبیعت بزنند و لحظه های خوش و ماندگاری را در کنار هم خلق کنند . هر قدر داشتن این لوازم و تجهیزات کامل تر باشند باعث میشوند تا برای سفر یا کوهنوردی دلگرم تر باشیم و کارها راحتتر پیش برود و دلمان بخواهد که مجددا به کوه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، ژله ای ، مویی و مداد چشم + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع خط چشم ماژیکی ، خط چشم ژله ای و خط چشم مویی ، مداد چشم ساده و اکلیلی ، مداد چشم روغنی و غیر روغنی ، انواع شابلون و قلم خط چشم + مشخصات و قیمت   چشم ها یکی از حساس ترین اعضا صورت اند و کمترین بی دقتی باعث اسیب رساندن به چشم میشود . بنابر این باید برای زیبا کردن چشم از لوازم استاندارد و با کیفیت استفاده کنیم . یکی از بهترین وسایلی که ما می توانیم چشم ها را زیبا تر نشان بدهیم خط چشم ها هستند که باعث میشوند تا چشم ها برجسته به نظر برسند و بالاترین تاثیر

ادامه مطلب »