به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۰۵:۵۷ --- ۱۴۰۳/۰۱/۲۷

راهنمای خرید بهترین انواع ریمل چشم ، ریمل ابرو ، فرمژه ، ریمل چشم رنگی و حساس

 

 

 

خرید بهترین نوع ریمل حجم دهنده ، حالت دهنده و بلند کننده مژه ، ریمل چشم رنگی و حساس ، ساخت ریمل ابروی خانگی ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، پرایمر مژه ، انواع فرمژه و پد یدک فرمژه ، موچین ، قیچی ابرو  ، ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت

 

یادتان باشد هر چیزی که مربوط به چشم شما میشود را همیشه از بهترین مارک ها بخرید چرا که نه تنها باید برای سلامت چشم های خود ارزش قائل باشید بلکه باید محصولی که می خواهید برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده کنید نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد . چشم ها به عنوان یکی از مهمترین اعضا صورت اند که می توانند احساسات ما را بیان کنند . همیشه چشم های زیبا نافذتر و گیراتر هستند . امروزه می توان به کمک بعضی از لوازم آرایشی ، چشم ها را دو چندان زیبا کرد . مثلا می توان به کمک ریمل های حجم دهنده ، مژه ها را پر تر و زیباتر نشان داد و یا به کمک فر مژه به مژه ها حالت زیباتری داد . هر خانمی باید بداند که از ریمل چه توقعی دارد . مثلا شما می خواهید ریمل حجم دهنده مژه داشته باشید یا ریمل بلند کننده مژه؟ یا مثلا یک ریمل ضد اب لازم دارید که برای استخر مناسب است یا یک ریمل رنگی و فانتزی می خواهید که برای بعضی شب ها کمی متفاوت باشید ؟

ما در این مقاله به معرفی انواع ریمل ها ، فرمژه ها ، ریمل ابرو و پرایمر مژه می پردازیم تا با این لوازم و نحوه کارایی شان بیشتر آشنا بشوید و برای شما در هنگام خرید مشکلی پیش نیاد.

 

توجه : در انتهای مقاله در بخش سوالات کاربران دستور تهیه ریمل ابروی خانگی را قرار داده ایم.

 

معرفی انواع ریمل چشم :
 • ریمل های حجم دهنده مژه
 • ریمل حالت دهنده مزه
 • ریمل های بلند کننده
 • ریمل های رنگی و فانتزی که برای تنوع در ارایش و یا برای برخی مهمانی ها و جشن ها استفاده میشوند
 • ریمل های ضد آب برای مواقعی مناسب هستند که چشم در محیطی مرطوب مانند استخر قرار بگیرد و نگران ریزش مایه ریمل باشیم
 • ریمل های چند کاره ( ریمل دو کاره یا ریمل سه کاره) که می توان به کمک یک ریمل ، مژه ها را هم حالت داد و هم حجیم و بلندتر نشان داد

 

 

باید ها و نباید های استفاده از ریمل :
 • قبل از ریمل زدن از فرمژه و پرایمر مژه استفاده نمایید تا نتیجه بهتری بگیرید
 • برای پاک کردن ریمل ها فقط از پاک کننده های مخصوص ارایش (شیر پاک کن)استفاده نمایید
 • ریمل ها را نباید بیشتر از شش ماه نگه داشت ، زیرا باعث می شود تا سلامتی چشم شما به خطر بیافتد
 • از حرکت دادن برس ریمل (براش ریمل) بصورت بالا و پایین خودداری کنید و فقط براش ریمل را بصورت چرخشی در داخل مخزن حرکت دهید

 

 

ریمل چشم حساس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هر کسی برای اینکه سلامتی اش به خطر نیافتد باید برای آن هزینه ای بپردازد . حال آنکه این سلامتی برای چشم که یکی از مهمترین اعضا صورت باشد که دیگر جای خود دارد . قرار است شما از ریملی استفاده کنید که مواد آن با مژه های شما کاملا در تماس است ، بنابر این باید مواد پرشده داخل ریمل از مواد با کیفیت باشند . و کیفیت بالای ریمل شما به این معنی است که ریمل انتخابی شما علاوه بر داشتن رنگ قوی ، دارای ویتامین های مفید و مواد آبرسان و فاقد مواد شیمیایی است . تمام ریمل های با کیفیت و استاندارد ، برس یا براش مویی یک دست و صاف دارند و مجموع این موارد در کنار هم به این معناست که چشم شما دچار حساسیت نگردد.

 

 

چه ریملی برای چشم های رنگی توصیه می کنید؟

گرچه تمام ریمل ها به عنوان کمک کننده در زیباتر شدن چشم های ما به کار می آیند اما برای کسانی که چشم رنگی دارند ریمل های فانتزی و رنگی از قبیل : رنگ آبی و سبز و قهوه ای و غیره گزینه مناسبی نیستند و بهتر است که از ریمل های مشکی استفاده بشود ، زیرا رنگ مشکی چشمان شما را نافذتر و تاثیر گذارتر و چهره شما را جذابتر میکنند.

 

 

پرایمر مژه یا ریمل پرایمر چه کاری انجام می دهد؟

پرایمر ها نقش زیر سازی ارایش را دارند . پرایمر ها کمک می کنند تا منافذ پوست بصورت کنترل شده برای مدتی بسته بماند تا شما بتوانید موادی مانند کرم پودر و غیره را روی پوست بزنید تا ارایش صورت شما ثابت بماند . مثلا وقتی شما از پرایمر مژه استفاده می کنید در واقع شما قبل از ریمل زدن ، مراحل زیر سازی ریمل را انجام می دهید که این کار باعث می شود تا ریمل بهتر روی چشم شما بماند . پرایمر مژه باعث می شود تا علاوه بر حجم دادن و تقویت مژه ، مژه ها مرتب تر بشوند . استفاده از پرایمر مژه نه تنها مژه ها را سنگین نمی کنند بلکه باعث ماندگاری و دوام ریمل هم می شوند.

 

 

مشاهده لیست انواع ریمل های حجم دهنده ، حالت دهنده ، بلند کننده مژه ، برس ریمل ، ریمل ضد آب ، انواع فرمژه ها و پد یدک فرمژه ، پرایمر مژه ، ژل حالت دهنده ابرو ، قیچی ابرو + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع ریمل حجم دهنده + مشخصات و قیمت

ریمل های حجم دهنده به گونه ای هستند که پس از مصرف مژه ها بسیار پر پشت تر از قبل به نظر می رسند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل حالت دهنده + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع ریمل بلند کننده + مشخصات و قیمت

به دلیل خورده مژه داخل مخزن ریمل ، با هر بار استفاده از ریمل ، مژه ها بلندتر میشوند

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل سه کاره + مشخصات و قیمت

سه کار هم زمان را با یک ریمل تجربه نمایید : حالت دادن ، حجم دادن و بلند کردن مژه

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل ضد آب + مشخصات و قیمت

ریمل های ضد آب برای زمانی است که شما می خواهید به استخر بروید و یا مواردی مشابه و نگران هستید تا مایه ریمل شما زیر چشم تان چکه نکند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع پرایمر مژه + مشخصات و قیمت

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد ، پرایمر های مژه قبل از ریمل زدن و برای تثبیت ریمل و ماندگاری بیشتر ریمل استفاده می شوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع برس ریمل + مشخصات و قیمت

شاید شما هم پس از استفاده از ریمل مژه هایتان دچار چسبندگی بشوند . از این رو می توانید به جای استفاده از وسایل نوک تیز و پر خطر ، از برس ریمل کمک بگیرید و مژه هایتان را به راحتی از هم جدا کنید . حتی می توانید از این برس برای مرتب کردن ابروهایتان نیز استفاده کنید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع فرمژه و لوازم جانبی آن+ مشخصات و قیمت

فرمژه ها برای حالت دادن و فر دادن به مژه ها به کار می روند و قبل از  ریمل زدن بیشتر استفاده می شوند . زمانی می توان از فرمژه به تنهایی استفاده کرد که مژه ها را حتما کمی چرب کرده باشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع پد یدک فرمژه + مشخصات و قیمت

پد های فرمژه ها پس از مدت زمانی که شما استفاده می کنید فرسوده می شوند و کارایی اولیه خود را از دست می دهند و حتی باعث آسیب رساندن به مژهها میشوند. به همین منظور پدهای یدک فرمژه بهترین گزینه برای تازه و نو شدن فرمژه های قدیمی شما هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع موچین ابرو + مشخصات و قیمت

موچین ابرو در کنار قیچی و برس ابرو در مدل های متنوع وجود دارند و برای مرتب کردن و اصلاح ابرو به کار می روند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع قیچی ابرو + مشخصات و قیمت

قیچی ابرو به عنوان یکی ازملزومات کیف های ارایشی خانم ها هستند و به همراه برس ابرو برای مرتب کردن و اصلاح ابرو به کار می روند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت

بافتی ژله ای و بی رنگ دارند و به خاطر فرمول خاص شان ، شما می توانید به راحتی ابروها را با آن حالت دهید . به دلیل بی رنگ بودن آن آرایش شما طبیعی تر جلوه می کند و در هنگام شستشو به راحتی با اب و صابون و مایع های پاک کننده آرایش (شیر پاک کن) پاک می شوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع برس و شانه ابرو + مشخصات و قیمت

برس و شانه ابرو ، هم برای حالت دادن و صاف کردن ابرو به کار میروند و هم مرتب کردن برای اصلاح ابرو

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده لیست انواع ریمل های حجم دهنده ، حالت دهنده ، بلند کننده مژه ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، برس ابرو ، قیچی ابرو ، ژل حالت دهنده ابرو ، پرایمر مژه و انواع فرمزه ها + مشخصات و قیمت اینجا کلیک نمایید.

 

سوالات کاربران

 


 

ریمل ابرو چیست و نحوه ساخت ریمل ابروی خانگی چگونه است؟

ریمل ابرو در واقع یک روش ساده و سریع برای حالت دادن ، پر پشت کردن و زیبا کردن ابرو هاست که بیشتر برای ابروهای نازک و کم حجم مناسب است . همیشه در مرحله اخر میکاپ باید از ریمل ابرو استفاده کرد.

شما هم می توانید برای خودتان یک ریمل ابرو خیلی عالی درست کنید و خیلی راحت است ، فقط یادتان باشد که از مواد درجه یک در ساخت آن استفاده نمایید.

 

مواد لازم برای ساخت ریمل ابرو :
 • سرنگ تمیز
 • ژل آلوورا ۲ قاشق مرباخوری که به عنوان تقویت کننده و پرپشت کننده مژه به کار می رود
 • سایه ابرو که متناسب با سلیقه خود مشکی یا قهوه ای می تواند انتخاب بشود
 • مخزن که شما مواد ریمل ابرو را داخل آن بریزید (می توانید از ریمل های خالی شده یا بلا استفاده کمک بگیرید)
دستور تهیه ریمل ابروی خانگی :

ژل آلوورا را با سایه ابرو که داشتید خوب مخلوط کنید . سپس با سرنگ آن را داخل مخزن مورد نظرتان بریزید و برای ابروهایتان استفاده نمایید . به همین راحتی.

 


 

سخن پایانی :

مادر این مقاله سعی کردیم تا لستی از انواع ریمل ها و وسایل جانبی آن را معرفی کنیم . همچنین به وسایل ارایشی مرتبط با زیبایی ابرو پرداختیم تا اگر شما هم قصد خرید هر یک از این محصولات را داشتید بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و  بهترین آن ها را انتخاب نمایید . اگر این مطالب مفید بود خوشحال می شویم که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با ارزوی موفقیت برای شما

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=1992
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر های اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر اصیل و شیک + مشخصات و قیمت   وقتی تنوع چادر ها زیاد باشد شکی نیست که خریداران این کالا هم با مشکل روبرو بشوند . اما داشتن اطلاعات کافی به شما کمک میکند تا یک خرید موفق داشته باشید . اگر شما هم قصد خرید یک چادر باکیفیت و مقرون به صرفه را دارید ، اول از همه باید بدانید کدامیک از انواع چادرها به درد کار شما می خورند . مثلا مشخص کنید چادری را که می خواهید بخرید برای محیط دانشگاه لازم دارید ، یا برای یک مجلس و مهمانی می خواهید ، یا مثلا دلتان

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین مارک عطر زنانه معروف ، خوشبو ، ماندگار و (اصل) اورجینال/ ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد کسی یا جایی یا چیز خاصی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر بانوان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه بر هزینه مناسب و خوشبو بودن از ماندگاری بالایی نیز برخوردار باشد .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + تشخیص برنج اصل از تقلبی

راهنمای خرید بهترین برنج و معرفی ویژگی برنج خوب و انواع آن + راه و روش تشخیص برنج اصل از برنج تقلبی ما در این مقاله قصد داریم تا به شما ویژگی و مشخصات یک برنج خوب را معرفی کنیم تا شما بتوانید برنج خوب و مرغوبی را بخرید . همچنین به بررسی و معرفی انواع برنج ایرانی و خارجی پرداخته ایم و به تفاوت برنج های سفید ، برنج زرد ، برنج های قهوه ای ، برنج دودی ، برنج سیاه پرداخته ایم و حتی به یکی از دغدغه های بیشتر افراد که می پرسند چگونه می توان برنج اصل را از برنج تقلبی تشخیص داد را توضیح داده

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع لوازم یدکی موتور سیکلت ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت

    اگر اهل موتور و موتور سواری باشید دیر یا زود دوست دارید که یک سری لوازم تزئینی بگیرید و موتور سیکلت تان را زیبا کنید ، اگر هم موتور سیکلتی که دارید وسیله کارتان باشد ممکن است پس از گذشت مدت زمان کوتاهی موتورتان نیاز به لوازم یدکی داشته باشد ، در هر صورت پیدا کردن تمام این وسایل و تجهیزات (لوازم یدکی موتور سیکلت) کار سختی می باشد ، از این رو ما تصمیم گرفتیم تا در این مقاله بهترین لوازم یدکی موتور سیکلت (لوازم جانبی و تزئینی ، تجهیزات ایمنی موتور سیکلت ) را به شما معرفی نماییم تا شما پس از بررسی و مقایسه انواع

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۰ مورد از جدیدترین و بهترین مارک ابزار برقی و شارژی (صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی) + قیمت

    لیست معرفی ۳۰ مورد از جدید ترین و بهترین مارک ابزار برقی و شارژی (صنعتی ، نیمه صنعتی و خانگی) + مشخصات و قیمت     همه ما می دانیم که ابزار های برقی به عنوان یکی از مهمترین دسته بندی های ابزار آلات هستند و به دلیل پر کاربرد بودن شان از محبوبیت زیادی برخوردارند . ابزار ها به قدری کار ما را راحت می کنند که هر از چند وقت یک بار مجبور می شویم تا یکی از این ابزار ها را بخریم . از آنجا که ابزار ها در دو گروه (ابزار برقی صنعتی ، نیمه صنعتی) و (ابزار برقی خانگی) در بین عموم شناخته

ادامه مطلب »
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز زن چی بخریم؟

هدیه و کادو روز زن شیک و جذاب و ویژه چی بخریم تا چشمگیر باشد ؟ معمولا بیشتر افراد این دغدغه و نگرانی را دارند که برای مناسبت این روز خاص چه کادویی را بگیرند که در شان و منزلت یک بانوی ایرانی باشد . از این رو تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به شما کمک کنیم تا بتوانید هدایایی ارزنده ویژه همسر ، مادر ، مادر بزرگ ، نوعروس  و غیره را انتخاب کنید . ما در این مقاله تلاش می کنیم تا بهترین هدایایی که می توانید برای روز زن هدیه بدهید را به شما معرفی نماییم تا انتخابی بهتر و دقیقتر با توجه به سلایق و

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع چمدان و ساک شیک ، جدید و با کیفیت + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید و ویژگی بهترین و با کیفیت ترین انواع ساک دستی و چمدان ارزان قیمت + مشخصات     ساک ها و چمدان ها یکی از اصلی ترین لوازم و وسایلی هستند که هنگام سفر مورد استفاده قرار میگیرند . برای بردن بعضی وسایل به داخل هواپیما یک ساک دستی ساده و برای قرار دادن وسایل در قسمت بار هم ، چمدان مورد نیاز است . در کنار جادار بودن این لوازم ، جنس چمدان ها ، محکم بودن چمدان و امنیت چمدان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . برای خرید یک ساک یا چمدان هر قدر هم که ساده باشند باید به چند نکته

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری ، مایع ، مدادی و کرمی

      راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری و مایع ، سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه ، شاین ، لایت ، سایه چشم قرمز ، نئونی ، فوری و برس سایه چشم + مشخصات و قیمت   شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی سایه چشمتان تمام میشود و از دیگران میشنوید که سایه چشم های جدید در بازار آمده است وسوسه بشوید که یکی از این ها را بخرید . اما وقتی تصمیم به خرید میگیرید به قدری گیج میشوید که دقیقا نمیدانید کدام یک بهتر از دیگری است . مثلا نمی دانید سایه چشم پودری

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که برای چیزی نگران هستید یا مرتب استرس دارید و در اینگونه موارد هر یک از دوستان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا استرس ما را کاهش بدهند یا به طور کامل استرس ما را از بین ببرند ؟ ما در این مقاله تعدادی از وسایلی را انتخاب کرده ایم

ادامه مطلب »
کدامیک از انواع طراحی لوگو مناسب تر است و از کجا تهیه کنم؟

کدام یک از انواع طراحی لوگو برای من و کسب و کار (بیزینس) من مناسب تر است و از کجا بخرم ؟ این روز ها اهمیت داشتن یک طرح لوگوی زیبا و مناسب برای کسب و کار (بیزینس) ما بر هیچکس پوشیده نیست و قطعا برای بیشتر شناخته شدن نیازمند یک لوگو حرفه ای و متفاوت نسبت به دیگران هستیم تا به ما ، محصولات یا حتی شرکت ما کمک کند تا راحت تر در یاد ها بمانیم و در نتیجه میزان فروش و شهرت ما افزایش پیدا کند . لوگو را با نام های دیگری چون نماد ، آرم (ارم) ، نشان ، نشانه تجاری نیز می شناسند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین کیف چرمی مردانه ، زنانه و دخترانه دست دوز ، شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ارزان کیف چرمی مردانه ، زنانه و دخترانه شیک و جدید (مجلسی ، فانتزی ، رودوشی ، اداری ، جیبی ، موبایل ، دیپلمات دست دوز و غیره + مشخصات و قیمت     یکی از زیباترین و شیک ترین اکسسوری هایی که در دنیای مد و هنر در بین همه جایگاه خاصی پیدا کرده اند کیف های چرمی هستند . کیف های چرمی در انواع زنانه ، مردانه ، دخترانه و پسرانه و در دو نوع دست دوز و ماشینی تولید میشوند . دلایل بسیاری باعث شده است که چرم در بین مردم بسیار پر طرفدار باشد که عبارتند از : دوام و ماندگاری بسیار بالا

ادامه مطلب »