راهنمای خرید بهترین انواع ریمل چشم ، ریمل ابرو ، فرمژه ، ریمل چشم رنگی و حساس

 

 

 

خرید بهترین نوع ریمل حجم دهنده ، حالت دهنده و بلند کننده مژه ، ریمل چشم رنگی و حساس ، ساخت ریمل ابروی خانگی ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، پرایمر مژه ، انواع فرمژه و پد یدک فرمژه ، موچین ، قیچی ابرو  ، ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت

 

یادتان باشد هر چیزی که مربوط به چشم شما میشود را همیشه از بهترین مارک ها بخرید چرا که نه تنها باید برای سلامت چشم های خود ارزش قائل باشید بلکه باید محصولی که می خواهید برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده کنید نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد . چشم ها به عنوان یکی از مهمترین اعضا صورت اند که می توانند احساسات ما را بیان کنند . همیشه چشم های زیبا نافذتر و گیراتر هستند . امروزه می توان به کمک بعضی از لوازم آرایشی ، چشم ها را دو چندان زیبا کرد . مثلا می توان به کمک ریمل های حجم دهنده ، مژه ها را پر تر و زیباتر نشان داد و یا به کمک فر مژه به مژه ها حالت زیباتری داد . هر خانمی باید بداند که از ریمل چه توقعی دارد . مثلا شما می خواهید ریمل حجم دهنده مژه داشته باشید یا ریمل بلند کننده مژه؟ یا مثلا یک ریمل ضد اب لازم دارید که برای استخر مناسب است یا یک ریمل رنگی و فانتزی می خواهید که برای بعضی شب ها کمی متفاوت باشید ؟

ما در این مقاله به معرفی انواع ریمل ها ، فرمژه ها ، ریمل ابرو و پرایمر مژه می پردازیم تا با این لوازم و نحوه کارایی شان بیشتر آشنا بشوید و برای شما در هنگام خرید مشکلی پیش نیاد.

 

توجه : در انتهای مقاله در بخش سوالات کاربران دستور تهیه ریمل ابروی خانگی را قرار داده ایم.

 

معرفی انواع ریمل چشم :
 • ریمل های حجم دهنده مژه
 • ریمل حالت دهنده مزه
 • ریمل های بلند کننده
 • ریمل های رنگی و فانتزی که برای تنوع در ارایش و یا برای برخی مهمانی ها و جشن ها استفاده میشوند
 • ریمل های ضد آب برای مواقعی مناسب هستند که چشم در محیطی مرطوب مانند استخر قرار بگیرد و نگران ریزش مایه ریمل باشیم
 • ریمل های چند کاره ( ریمل دو کاره یا ریمل سه کاره) که می توان به کمک یک ریمل ، مژه ها را هم حالت داد و هم حجیم و بلندتر نشان داد

 

 

باید ها و نباید های استفاده از ریمل :
 • قبل از ریمل زدن از فرمژه و پرایمر مژه استفاده نمایید تا نتیجه بهتری بگیرید
 • برای پاک کردن ریمل ها فقط از پاک کننده های مخصوص ارایش (شیر پاک کن)استفاده نمایید
 • ریمل ها را نباید بیشتر از شش ماه نگه داشت ، زیرا باعث می شود تا سلامتی چشم شما به خطر بیافتد
 • از حرکت دادن برس ریمل (براش ریمل) بصورت بالا و پایین خودداری کنید و فقط براش ریمل را بصورت چرخشی در داخل مخزن حرکت دهید

 

 

ریمل چشم حساس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هر کسی برای اینکه سلامتی اش به خطر نیافتد باید برای آن هزینه ای بپردازد . حال آنکه این سلامتی برای چشم که یکی از مهمترین اعضا صورت باشد که دیگر جای خود دارد . قرار است شما از ریملی استفاده کنید که مواد آن با مژه های شما کاملا در تماس است ، بنابر این باید مواد پرشده داخل ریمل از مواد با کیفیت باشند . و کیفیت بالای ریمل شما به این معنی است که ریمل انتخابی شما علاوه بر داشتن رنگ قوی ، دارای ویتامین های مفید و مواد آبرسان و فاقد مواد شیمیایی است . تمام ریمل های با کیفیت و استاندارد ، برس یا براش مویی یک دست و صاف دارند و مجموع این موارد در کنار هم به این معناست که چشم شما دچار حساسیت نگردد.

 

 

چه ریملی برای چشم های رنگی توصیه می کنید؟

گرچه تمام ریمل ها به عنوان کمک کننده در زیباتر شدن چشم های ما به کار می آیند اما برای کسانی که چشم رنگی دارند ریمل های فانتزی و رنگی از قبیل : رنگ آبی و سبز و قهوه ای و غیره گزینه مناسبی نیستند و بهتر است که از ریمل های مشکی استفاده بشود ، زیرا رنگ مشکی چشمان شما را نافذتر و تاثیر گذارتر و چهره شما را جذابتر میکنند.

 

 

پرایمر مژه یا ریمل پرایمر چه کاری انجام می دهد؟

پرایمر ها نقش زیر سازی ارایش را دارند . پرایمر ها کمک می کنند تا منافذ پوست بصورت کنترل شده برای مدتی بسته بماند تا شما بتوانید موادی مانند کرم پودر و غیره را روی پوست بزنید تا ارایش صورت شما ثابت بماند . مثلا وقتی شما از پرایمر مژه استفاده می کنید در واقع شما قبل از ریمل زدن ، مراحل زیر سازی ریمل را انجام می دهید که این کار باعث می شود تا ریمل بهتر روی چشم شما بماند . پرایمر مژه باعث می شود تا علاوه بر حجم دادن و تقویت مژه ، مژه ها مرتب تر بشوند . استفاده از پرایمر مژه نه تنها مژه ها را سنگین نمی کنند بلکه باعث ماندگاری و دوام ریمل هم می شوند.

 

 

مشاهده لیست انواع ریمل های حجم دهنده ، حالت دهنده ، بلند کننده مژه ، برس ریمل ، ریمل ضد آب ، انواع فرمژه ها و پد یدک فرمژه ، پرایمر مژه ، ژل حالت دهنده ابرو ، قیچی ابرو + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع ریمل حجم دهنده + مشخصات و قیمت

ریمل های حجم دهنده به گونه ای هستند که پس از مصرف مژه ها بسیار پر پشت تر از قبل به نظر می رسند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل حالت دهنده + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع ریمل بلند کننده + مشخصات و قیمت

به دلیل خورده مژه داخل مخزن ریمل ، با هر بار استفاده از ریمل ، مژه ها بلندتر میشوند

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل سه کاره + مشخصات و قیمت

سه کار هم زمان را با یک ریمل تجربه نمایید : حالت دادن ، حجم دادن و بلند کردن مژه

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل ضد آب + مشخصات و قیمت

ریمل های ضد آب برای زمانی است که شما می خواهید به استخر بروید و یا مواردی مشابه و نگران هستید تا مایه ریمل شما زیر چشم تان چکه نکند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع پرایمر مژه + مشخصات و قیمت

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد ، پرایمر های مژه قبل از ریمل زدن و برای تثبیت ریمل و ماندگاری بیشتر ریمل استفاده می شوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع برس ریمل + مشخصات و قیمت

شاید شما هم پس از استفاده از ریمل مژه هایتان دچار چسبندگی بشوند . از این رو می توانید به جای استفاده از وسایل نوک تیز و پر خطر ، از برس ریمل کمک بگیرید و مژه هایتان را به راحتی از هم جدا کنید . حتی می توانید از این برس برای مرتب کردن ابروهایتان نیز استفاده کنید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع فرمژه و لوازم جانبی آن+ مشخصات و قیمت

فرمژه ها برای حالت دادن و فر دادن به مژه ها به کار می روند و قبل از  ریمل زدن بیشتر استفاده می شوند . زمانی می توان از فرمژه به تنهایی استفاده کرد که مژه ها را حتما کمی چرب کرده باشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع پد یدک فرمژه + مشخصات و قیمت

پد های فرمژه ها پس از مدت زمانی که شما استفاده می کنید فرسوده می شوند و کارایی اولیه خود را از دست می دهند و حتی باعث آسیب رساندن به مژهها میشوند. به همین منظور پدهای یدک فرمژه بهترین گزینه برای تازه و نو شدن فرمژه های قدیمی شما هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع موچین ابرو + مشخصات و قیمت

موچین ابرو در کنار قیچی و برس ابرو در مدل های متنوع وجود دارند و برای مرتب کردن و اصلاح ابرو به کار می روند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع قیچی ابرو + مشخصات و قیمت

قیچی ابرو به عنوان یکی ازملزومات کیف های ارایشی خانم ها هستند و به همراه برس ابرو برای مرتب کردن و اصلاح ابرو به کار می روند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت

بافتی ژله ای و بی رنگ دارند و به خاطر فرمول خاص شان ، شما می توانید به راحتی ابروها را با آن حالت دهید . به دلیل بی رنگ بودن آن آرایش شما طبیعی تر جلوه می کند و در هنگام شستشو به راحتی با اب و صابون و مایع های پاک کننده آرایش (شیر پاک کن) پاک می شوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع برس و شانه ابرو + مشخصات و قیمت

برس و شانه ابرو ، هم برای حالت دادن و صاف کردن ابرو به کار میروند و هم مرتب کردن برای اصلاح ابرو

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده لیست انواع ریمل های حجم دهنده ، حالت دهنده ، بلند کننده مژه ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، برس ابرو ، قیچی ابرو ، ژل حالت دهنده ابرو ، پرایمر مژه و انواع فرمزه ها + مشخصات و قیمت اینجا کلیک نمایید.

 

سوالات کاربران

 


 

ریمل ابرو چیست و نحوه ساخت ریمل ابروی خانگی چگونه است؟

ریمل ابرو در واقع یک روش ساده و سریع برای حالت دادن ، پر پشت کردن و زیبا کردن ابرو هاست که بیشتر برای ابروهای نازک و کم حجم مناسب است . همیشه در مرحله اخر میکاپ باید از ریمل ابرو استفاده کرد.

شما هم می توانید برای خودتان یک ریمل ابرو خیلی عالی درست کنید و خیلی راحت است ، فقط یادتان باشد که از مواد درجه یک در ساخت آن استفاده نمایید.

 

مواد لازم برای ساخت ریمل ابرو :
 • سرنگ تمیز
 • ژل آلوورا ۲ قاشق مرباخوری که به عنوان تقویت کننده و پرپشت کننده مژه به کار می رود
 • سایه ابرو که متناسب با سلیقه خود مشکی یا قهوه ای می تواند انتخاب بشود
 • مخزن که شما مواد ریمل ابرو را داخل آن بریزید (می توانید از ریمل های خالی شده یا بلا استفاده کمک بگیرید)
دستور تهیه ریمل ابروی خانگی :

ژل آلوورا را با سایه ابرو که داشتید خوب مخلوط کنید . سپس با سرنگ آن را داخل مخزن مورد نظرتان بریزید و برای ابروهایتان استفاده نمایید . به همین راحتی.

 


 

سخن پایانی :

مادر این مقاله سعی کردیم تا لستی از انواع ریمل ها و وسایل جانبی آن را معرفی کنیم . همچنین به وسایل ارایشی مرتبط با زیبایی ابرو پرداختیم تا اگر شما هم قصد خرید هر یک از این محصولات را داشتید بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و  بهترین آن ها را انتخاب نمایید . اگر این مطالب مفید بود خوشحال می شویم که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با ارزوی موفقیت برای شما

به اشتراک بگذارید
جدیدترین نوشته‌ها
مطالب پیشنهادی
راهنمای خرید بهترین ، ارزانترین و جدیدترین انواع پاور بانک (شارژر همراه) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید بهترین ، جدید ترین و ارزان ترین انواع مارک های پاور بانک (شارژر همراه) گوشی ، لب تاب ، تبلت ، استارتر خودرو ، چراغ قوه ، مقاوم نسبت به ضربه و آب و غیره / ویژگی و انواع پاور بانک خورشیدی  + مشخصات و قیمت   حتما تا حالا برای شما پیش آمده است که در سفر و یا جایی بودید و یک دفعه باتری گوشی شما تمام شده است و حتی در آن لحظه دسترسی به برق شهری هم نداشته اید و نمی دانستید باید چکار کنید و شاید این اتفاق بارها و بارها برای شما پیش آمده باشد . در آن لحظه شما

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۵ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد استرس (ضد اضطراب) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که برای چیزی نگران هستید یا مرتب استرس دارید و در اینگونه موارد هر یک از دوستان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا استرس ما را کاهش بدهند یا به طور کامل استرس ما را از بین ببرند ؟ ما در این مقاله تعدادی از وسایلی را انتخاب کرده ایم

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۰ مارک برتر عطر مردانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

          راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک برتر عطر مردانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار / ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس و اکسسوری ها در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد فردی ، جایی یا چیزی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس و دوست داشتنی یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر آقایان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه

ادامه مطلب »
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز زن چی بخریم؟

هدیه و کادو روز زن شیک و جذاب و ویژه چی بخریم تا چشمگیر باشد ؟ معمولا بیشتر افراد این دغدغه و نگرانی را دارند که برای مناسبت این روز خاص چه کادویی را بگیرند که در شان و منزلت یک بانوی ایرانی باشد . از این رو تصمیم گرفتیم تا در این مقاله به شما کمک کنیم تا بتوانید هدایایی ارزنده ویژه همسر ، مادر ، مادر بزرگ ، نوعروس  و غیره را انتخاب کنید . ما در این مقاله تلاش می کنیم تا بهترین هدایایی که می توانید برای روز زن هدیه بدهید را به شما معرفی نماییم تا انتخابی بهتر و دقیقتر با توجه به سلایق و

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان بهترین انواع چمدان و ساک شیک ، جدید و با کیفیت + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید و ویژگی بهترین و با کیفیت ترین انواع ساک دستی و چمدان ارزان قیمت + مشخصات     ساک ها و چمدان ها یکی از اصلی ترین لوازم و وسایلی هستند که هنگام سفر مورد استفاده قرار میگیرند . برای بردن بعضی وسایل به داخل هواپیما یک ساک دستی ساده و برای قرار دادن وسایل در قسمت بار هم ، چمدان مورد نیاز است . در کنار جادار بودن این لوازم ، جنس چمدان ها ، محکم بودن چمدان و امنیت چمدان ها نیز از اهمیت بالایی برخوردار است . برای خرید یک ساک یا چمدان هر قدر هم که ساده باشند باید به چند نکته

ادامه مطلب »
راهنمای خرید انواع لوازم پیشگیری از کرونا + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید انواع وسایل پیشگیری از کرونا ویروس + کاربرد آن ها ، مشخصات و قیمت   این روزها کلمه کرونا ، کووید_۱۹ و بعبارتی ویروس کرونا را زیاد شنیده اید و گفته شده است که عامل کرونا همان ویروس کرونا می باشد . اما ما قصد داریم تا در این مقاله جدا از اینکه به راه های پیشگیری از ویروس کرونا می پردازیم ، وسایل و تجهیزاتی را معرفی کنیم که شما بتوانید با اطلاعات کافی و با خیال راحت بهترین آن ها را انتخاب کنید و برای پیشگیری از کرونا به کار ببندید.   توجه : پاسخ سوالات کاربران ، علائم ویروس کرونا ، راه های

ادامه مطلب »
کادو و هدیه خاص و جذاب برای روز مرد چی بخریم؟

کادو و هدیه خاص و جذاب مناسب روز مرد چی بخریم ؟ اگر شما هم به دنبال پیدا کردن ایده های جدید برای هدیه روز مرد برای فرزند ، شوهر ، برادر ، همسر ، نامزد ، پدربزرگ یا حتی دوست پسر خود هستید جای درستی آمدید . ما در این مقاله سعی داریم تا ایده هایی را برای خرید یک هدیه جالب و متناسب با سلیقه مرد مورد نظرتان به شما معرفی کنیم تا بتوانید برای او یک کادوی رویایی و به یاد ماندنی تهیه نمایید . در ادامه مطلب یک لیست کامل از بهترین هدایایی را که می توانید به مرد خود هدیه دهید معرفی کرده ایم و

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + قیمت

لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین و کاربردی ترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + مشخصات و قیمت   امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که یک گوشی موبایل نداشته باشد و نخواهد از لوازم جانبی گوشی موبایل استفاده کند . ما می توانیم از یک هندزفری استفاده کنیم و بلندترین صداها را در یک مکان بسته و ساکت گوش بدهیم ، بی آنکه کسی برنجد ، می توانیم از گوشی خود با یک کاور یا قاب حفاظت کنیم و مطمئن باشیم که هیچ خط و خشی روی آن نمی افند ، می توانیم با یک پایه مونوپاد بهترین سلفی ها رو بگیریم ،

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان انواع تیشرت ، بلوز ، تاپ و پلوشرت زنانه و دخترانه جدید ، شیک و جذاب (فانتزی ، اسپرت و مجلسی) + قیمت

    لیست معرفی بهترین و ارزانترین انواع پلوشرت ، بلوز ، سرهمی ، تاپ و تیشرت زنانه و دخترانه شیک و جدید ، فانتزی ، اسپرت و مجلسی / ایرانی و خارجی + مشخصات و قیمت   تیشرت ها ، انواع تاپ ها و پلوشرت ها ، بلوز ها و سرهمی ها همگی جزو آن دسته از کالاهایی هستند که به دلیل تنوع بالایی که دارند همیشه مورد توجه سلبریتی ها و استایلیست ها بوده و هستند و امروزه حتی خانم های خوش سلیقه زیادی را هم می بینیم که همیشه با مد پیش بروند و دوست دارند روزشان را با خرید یکی از این کالا ها تغییر بدهند

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تنقلات خوشمزه و سالم ، مقوی و مغذی + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع تنقلات خوشمزه و سالم ، مقوی و مغذی ، تنقلات تولد ، تنقلات کم کالری ، تنقلات پیک نیک ، تنقلات رژیمی ، تنقلات لاغر کننده و تنقلات ضد استرس + مشخصات و قیمت   تنقلات و هله هوله ها یکی از خوشمزه ترین و دوست داشتنی ترین خوردنی ها در بین افراد شناخته شده اند و تقریبا پای ثابت تمام پیک نیک ها ، سفر ها ، پذیرایی ها و میان وعده ها و حتی مهم تر از همه درون کیف بچه ها جای گرفتند . اما اگر همین تنقلات بسیار خوشمزه و دوست داشتنی از مراکز و فروشگاه های معتبر تهیه نشوند برای

ادامه مطلب »
کادو و هدیه شیک و جذاب ویژه روز دختر چی بخریم؟

هدیه و کادو شیک و جذاب برای روز دختر چی بخریم که خاص و منحصر به فرد باشد ؟ روز دختر جزو آن دسته از روز های مهمی است که تمام دختران بدون استثنا منتظرند تا کادوی محبوبشان را در این روز خاص از دست عزیزانشان بگیرند و همیشه کسانی هم هستند که وقتی می خواهند در این روز هدیه ای دخترانه و شیک بخرند بسیار نگرانند که آیا انتخاب آنان درست بوده یا چگونه گزینه بهتری را پیدا کنند . ما در این مقاله سعی داریم تا به شما کادو و هدایایی را معرفی نماییم که بتوانید با توجه به سن و سلیقه آنان برای دختر خانم های گل

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین و ارزان ترین انواع لوازم کوهنوردی ، کمپینگ و سفر + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین و جدید ترین انواع تجهیزات کوهنوردی ، کمپینگ ، سفر و پیک نیک + مشخصات و قیمت     آن دسته از کسانی که اهل گشت و گذار و سفرند یا خیلی به طبیعت و کوهنوردی علاقمندند ، هیچ چیزی برای آنان لذتبخش تر از این نیست که با تجهیزات کامل به همراه دوستان خود به دل کوه یا طبیعت بزنند و لحظه های خوش و ماندگاری را در کنار هم خلق کنند . هر قدر داشتن این لوازم و تجهیزات کامل تر باشند باعث میشوند تا برای سفر یا کوهنوردی دلگرم تر باشیم و کارها راحتتر پیش برود و دلمان بخواهد که مجددا به کوه

ادامه مطلب »