به وبسایت می‌پُرسی خوش آمدید
برای بهترین خرید از ما بپرسید
۲۰:۱۴ --- ۱۴۰۱/۰۴/۰۸

راهنمای خرید بهترین انواع ریمل چشم ، ریمل ابرو ، فرمژه ، ریمل چشم رنگی و حساس

 

 

 

خرید بهترین نوع ریمل حجم دهنده ، حالت دهنده و بلند کننده مژه ، ریمل چشم رنگی و حساس ، ساخت ریمل ابروی خانگی ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، پرایمر مژه ، انواع فرمژه و پد یدک فرمژه ، موچین ، قیچی ابرو  ، ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت

 

یادتان باشد هر چیزی که مربوط به چشم شما میشود را همیشه از بهترین مارک ها بخرید چرا که نه تنها باید برای سلامت چشم های خود ارزش قائل باشید بلکه باید محصولی که می خواهید برای زیباتر شدن چشم های خود استفاده کنید نیز باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد . چشم ها به عنوان یکی از مهمترین اعضا صورت اند که می توانند احساسات ما را بیان کنند . همیشه چشم های زیبا نافذتر و گیراتر هستند . امروزه می توان به کمک بعضی از لوازم آرایشی ، چشم ها را دو چندان زیبا کرد . مثلا می توان به کمک ریمل های حجم دهنده ، مژه ها را پر تر و زیباتر نشان داد و یا به کمک فر مژه به مژه ها حالت زیباتری داد . هر خانمی باید بداند که از ریمل چه توقعی دارد . مثلا شما می خواهید ریمل حجم دهنده مژه داشته باشید یا ریمل بلند کننده مژه؟ یا مثلا یک ریمل ضد اب لازم دارید که برای استخر مناسب است یا یک ریمل رنگی و فانتزی می خواهید که برای بعضی شب ها کمی متفاوت باشید ؟

ما در این مقاله به معرفی انواع ریمل ها ، فرمژه ها ، ریمل ابرو و پرایمر مژه می پردازیم تا با این لوازم و نحوه کارایی شان بیشتر آشنا بشوید و برای شما در هنگام خرید مشکلی پیش نیاد.

 

توجه : در انتهای مقاله در بخش سوالات کاربران دستور تهیه ریمل ابروی خانگی را قرار داده ایم.

 

معرفی انواع ریمل چشم :
 • ریمل های حجم دهنده مژه
 • ریمل حالت دهنده مزه
 • ریمل های بلند کننده
 • ریمل های رنگی و فانتزی که برای تنوع در ارایش و یا برای برخی مهمانی ها و جشن ها استفاده میشوند
 • ریمل های ضد آب برای مواقعی مناسب هستند که چشم در محیطی مرطوب مانند استخر قرار بگیرد و نگران ریزش مایه ریمل باشیم
 • ریمل های چند کاره ( ریمل دو کاره یا ریمل سه کاره) که می توان به کمک یک ریمل ، مژه ها را هم حالت داد و هم حجیم و بلندتر نشان داد

 

 

باید ها و نباید های استفاده از ریمل :
 • قبل از ریمل زدن از فرمژه و پرایمر مژه استفاده نمایید تا نتیجه بهتری بگیرید
 • برای پاک کردن ریمل ها فقط از پاک کننده های مخصوص ارایش (شیر پاک کن)استفاده نمایید
 • ریمل ها را نباید بیشتر از شش ماه نگه داشت ، زیرا باعث می شود تا سلامتی چشم شما به خطر بیافتد
 • از حرکت دادن برس ریمل (براش ریمل) بصورت بالا و پایین خودداری کنید و فقط براش ریمل را بصورت چرخشی در داخل مخزن حرکت دهید

 

 

ریمل چشم حساس چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هر کسی برای اینکه سلامتی اش به خطر نیافتد باید برای آن هزینه ای بپردازد . حال آنکه این سلامتی برای چشم که یکی از مهمترین اعضا صورت باشد که دیگر جای خود دارد . قرار است شما از ریملی استفاده کنید که مواد آن با مژه های شما کاملا در تماس است ، بنابر این باید مواد پرشده داخل ریمل از مواد با کیفیت باشند . و کیفیت بالای ریمل شما به این معنی است که ریمل انتخابی شما علاوه بر داشتن رنگ قوی ، دارای ویتامین های مفید و مواد آبرسان و فاقد مواد شیمیایی است . تمام ریمل های با کیفیت و استاندارد ، برس یا براش مویی یک دست و صاف دارند و مجموع این موارد در کنار هم به این معناست که چشم شما دچار حساسیت نگردد.

 

 

چه ریملی برای چشم های رنگی توصیه می کنید؟

گرچه تمام ریمل ها به عنوان کمک کننده در زیباتر شدن چشم های ما به کار می آیند اما برای کسانی که چشم رنگی دارند ریمل های فانتزی و رنگی از قبیل : رنگ آبی و سبز و قهوه ای و غیره گزینه مناسبی نیستند و بهتر است که از ریمل های مشکی استفاده بشود ، زیرا رنگ مشکی چشمان شما را نافذتر و تاثیر گذارتر و چهره شما را جذابتر میکنند.

 

 

پرایمر مژه یا ریمل پرایمر چه کاری انجام می دهد؟

پرایمر ها نقش زیر سازی ارایش را دارند . پرایمر ها کمک می کنند تا منافذ پوست بصورت کنترل شده برای مدتی بسته بماند تا شما بتوانید موادی مانند کرم پودر و غیره را روی پوست بزنید تا ارایش صورت شما ثابت بماند . مثلا وقتی شما از پرایمر مژه استفاده می کنید در واقع شما قبل از ریمل زدن ، مراحل زیر سازی ریمل را انجام می دهید که این کار باعث می شود تا ریمل بهتر روی چشم شما بماند . پرایمر مژه باعث می شود تا علاوه بر حجم دادن و تقویت مژه ، مژه ها مرتب تر بشوند . استفاده از پرایمر مژه نه تنها مژه ها را سنگین نمی کنند بلکه باعث ماندگاری و دوام ریمل هم می شوند.

 

 

مشاهده لیست انواع ریمل های حجم دهنده ، حالت دهنده ، بلند کننده مژه ، برس ریمل ، ریمل ضد آب ، انواع فرمژه ها و پد یدک فرمژه ، پرایمر مژه ، ژل حالت دهنده ابرو ، قیچی ابرو + مشخصات و قیمت

 

 

مشاهده انواع ریمل حجم دهنده + مشخصات و قیمت

ریمل های حجم دهنده به گونه ای هستند که پس از مصرف مژه ها بسیار پر پشت تر از قبل به نظر می رسند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل حالت دهنده + مشخصات و قیمت

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع ریمل بلند کننده + مشخصات و قیمت

به دلیل خورده مژه داخل مخزن ریمل ، با هر بار استفاده از ریمل ، مژه ها بلندتر میشوند

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل سه کاره + مشخصات و قیمت

سه کار هم زمان را با یک ریمل تجربه نمایید : حالت دادن ، حجم دادن و بلند کردن مژه

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع ریمل ضد آب + مشخصات و قیمت

ریمل های ضد آب برای زمانی است که شما می خواهید به استخر بروید و یا مواردی مشابه و نگران هستید تا مایه ریمل شما زیر چشم تان چکه نکند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع پرایمر مژه + مشخصات و قیمت

با توجه به توضیحاتی که در بالا داده شد ، پرایمر های مژه قبل از ریمل زدن و برای تثبیت ریمل و ماندگاری بیشتر ریمل استفاده می شوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع برس ریمل + مشخصات و قیمت

شاید شما هم پس از استفاده از ریمل مژه هایتان دچار چسبندگی بشوند . از این رو می توانید به جای استفاده از وسایل نوک تیز و پر خطر ، از برس ریمل کمک بگیرید و مژه هایتان را به راحتی از هم جدا کنید . حتی می توانید از این برس برای مرتب کردن ابروهایتان نیز استفاده کنید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع فرمژه و لوازم جانبی آن+ مشخصات و قیمت

فرمژه ها برای حالت دادن و فر دادن به مژه ها به کار می روند و قبل از  ریمل زدن بیشتر استفاده می شوند . زمانی می توان از فرمژه به تنهایی استفاده کرد که مژه ها را حتما کمی چرب کرده باشید.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع پد یدک فرمژه + مشخصات و قیمت

پد های فرمژه ها پس از مدت زمانی که شما استفاده می کنید فرسوده می شوند و کارایی اولیه خود را از دست می دهند و حتی باعث آسیب رساندن به مژهها میشوند. به همین منظور پدهای یدک فرمژه بهترین گزینه برای تازه و نو شدن فرمژه های قدیمی شما هستند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع موچین ابرو + مشخصات و قیمت

موچین ابرو در کنار قیچی و برس ابرو در مدل های متنوع وجود دارند و برای مرتب کردن و اصلاح ابرو به کار می روند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

مشاهده انواع قیچی ابرو + مشخصات و قیمت

قیچی ابرو به عنوان یکی ازملزومات کیف های ارایشی خانم ها هستند و به همراه برس ابرو برای مرتب کردن و اصلاح ابرو به کار می روند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

ژل حالت دهنده ابرو + مشخصات و قیمت

بافتی ژله ای و بی رنگ دارند و به خاطر فرمول خاص شان ، شما می توانید به راحتی ابروها را با آن حالت دهید . به دلیل بی رنگ بودن آن آرایش شما طبیعی تر جلوه می کند و در هنگام شستشو به راحتی با اب و صابون و مایع های پاک کننده آرایش (شیر پاک کن) پاک می شوند.

توضیحات بیشتر و خرید

 

مشاهده انواع برس و شانه ابرو + مشخصات و قیمت

برس و شانه ابرو ، هم برای حالت دادن و صاف کردن ابرو به کار میروند و هم مرتب کردن برای اصلاح ابرو

توضیحات بیشتر و خرید

 

 

برای مشاهده لیست انواع ریمل های حجم دهنده ، حالت دهنده ، بلند کننده مژه ، ریمل ضد آب ، برس ریمل ، برس ابرو ، قیچی ابرو ، ژل حالت دهنده ابرو ، پرایمر مژه و انواع فرمزه ها + مشخصات و قیمت اینجا کلیک نمایید.

 

سوالات کاربران

 


 

ریمل ابرو چیست و نحوه ساخت ریمل ابروی خانگی چگونه است؟

ریمل ابرو در واقع یک روش ساده و سریع برای حالت دادن ، پر پشت کردن و زیبا کردن ابرو هاست که بیشتر برای ابروهای نازک و کم حجم مناسب است . همیشه در مرحله اخر میکاپ باید از ریمل ابرو استفاده کرد.

شما هم می توانید برای خودتان یک ریمل ابرو خیلی عالی درست کنید و خیلی راحت است ، فقط یادتان باشد که از مواد درجه یک در ساخت آن استفاده نمایید.

 

مواد لازم برای ساخت ریمل ابرو :
 • سرنگ تمیز
 • ژل آلوورا ۲ قاشق مرباخوری که به عنوان تقویت کننده و پرپشت کننده مژه به کار می رود
 • سایه ابرو که متناسب با سلیقه خود مشکی یا قهوه ای می تواند انتخاب بشود
 • مخزن که شما مواد ریمل ابرو را داخل آن بریزید (می توانید از ریمل های خالی شده یا بلا استفاده کمک بگیرید)
دستور تهیه ریمل ابروی خانگی :

ژل آلوورا را با سایه ابرو که داشتید خوب مخلوط کنید . سپس با سرنگ آن را داخل مخزن مورد نظرتان بریزید و برای ابروهایتان استفاده نمایید . به همین راحتی.

 


 

سخن پایانی :

مادر این مقاله سعی کردیم تا لستی از انواع ریمل ها و وسایل جانبی آن را معرفی کنیم . همچنین به وسایل ارایشی مرتبط با زیبایی ابرو پرداختیم تا اگر شما هم قصد خرید هر یک از این محصولات را داشتید بتوانید آنها را با هم مقایسه کنید و  بهترین آن ها را انتخاب نمایید . اگر این مطالب مفید بود خوشحال می شویم که آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

با ارزوی موفقیت برای شما

به اشتراک بگذارید
اشتراک گذاری در telegram
Telegram
اشتراک گذاری در facebook
Facebook
اشتراک گذاری در twitter
Twitter
اشتراک گذاری در email
Email
https://www.miporsi.ir/?p=1992
جدیدترین نوشته‌ها
نوشته‌های تصادفی
مطالب پیشنهادی
لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + قیمت

لیست معرفی ۳۰ مورد از بهترین و کاربردی ترین لوازم جانبی گوشی موبایل که هر کسی باید داشته باشد + مشخصات و قیمت   امروزه کمتر کسی را پیدا می کنید که یک گوشی موبایل نداشته باشد و نخواهد از لوازم جانبی گوشی موبایل استفاده کند . ما می توانیم از یک هندزفری استفاده کنیم و بلندترین صداها را در یک مکان بسته و ساکت گوش بدهیم ، بی آنکه کسی برنجد ، می توانیم از گوشی خود با یک کاور یا قاب حفاظت کنیم و مطمئن باشیم که هیچ خط و خشی روی آن نمی افند ، می توانیم با یک پایه مونوپاد بهترین سلفی ها رو بگیریم ،

ادامه مطلب »
راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر های اصیل و شیک + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید جدیدترین و با کیفیت ترین انواع چادر اصیل و شیک + مشخصات و قیمت   وقتی تنوع چادر ها زیاد باشد شکی نیست که خریداران این کالا هم با مشکل روبرو بشوند . اما داشتن اطلاعات کافی به شما کمک میکند تا یک خرید موفق داشته باشید . اگر شما هم قصد خرید یک چادر باکیفیت و مقرون به صرفه را دارید ، اول از همه باید بدانید کدامیک از انواع چادرها به درد کار شما می خورند . مثلا مشخص کنید چادری را که می خواهید بخرید برای محیط دانشگاه لازم دارید ، یا برای یک مجلس و مهمانی می خواهید ، یا مثلا دلتان

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (اصل و برند) + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید ۱۰ مورد از بهترین و کامل ترین انواع لوازم آرایشی ابرو (مارک میبلین ، دوسه ، فلورمار ، بل ، اتود ، ژانومه ، بورژوا ، گابرینی ، اسنس ، بنفیت ، سیگما ، فیشر ، رولینگ و غیره) + مشخصات و قیمت     یکی از مهمترین اعضا صورت که در زیبایی و جذابیت چهره شما نقش به سزایی دارد ابروهای شماست . اما سوال بسیاری از کاربران این است که آیا وسیله ای هست تا با خرید و استفاده آن بتوان زیبایی ابروها را دو چندان کرد و آن ها را یک دست و قرینه در آورد و جلوه ای خاص به ابرو داد؟ امروزه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + قیمت

  راهنمای خرید انواع اسباب بازی دخترانه و پسرانه مناسب کودکان ، نوجوانان و بزرگسالان + مشخصات و قیمت   اسباب بازی ها یکی از رایج ترین و بهترین وسایلی هستند که هوش و حافظه کودکان و نوجوانان را تقویت میکنند . همچنین کمک میکنند تا کودکان و نوجوانان برقراری ارتباط با دیگران را یاد بگیرند . اساب بازی ها می توانند در رشد و شکوفایی استعداد های این عزیزان کمک بسیار بزرگی کنند به شرط اینکه با ظرافت و هوشمندی انتخاب بشوند . امروزه یکی از دغدغه های بیشتر والدین این است که نمیدانند برای پیدا کردن یک اسباب بازی خوب دقیقا باید به چه نکاتی توجه کنند .

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی

  راهنمای خرید بهترین زعفران و معرفی ویژگی زعفران خوب ، تشخیص زعفران اصل از تقلبی تیم می پرسی در این مقاله قصد دارد تا به شما ویژگی زعفران خوب را معرفی نماید تا شما بتوانید زعفران خوب و مرغوبی را تهیه و خریداری کنید و همچنین راه و روش تشخیص زعفران اصل از تقلبی را توضیح داده ایم تا بتوانید انتخاب هوشمندانه ای داشته باشید . برای ادامه مطالب با ما همراه باشید. توجه : پاسخ سوالات کاربران درباره نحوه تهیه زعفران دم کرده ، ماندگاری زعفران ، تهیه دمنوش زعفران ، توضیح دو روش دم کردن زعفران ، خواص زعفران ، روش نگهداری زعفران در انتهای مقاله درج

ادامه مطلب »
راهنمای خرید و بررسی مشخصات انواع فندک + معرفی مدل های خاص و پرکاربرد

راهنمای خرید و بررسی مشخصات انواع فندک اتمی ، کبریتی ، آشپزخانه ، بنزینی و غیره به همراه معرفی مدل های خاص و پرکاربرد فندک ها یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین وسایلی هستند که معمولا زیاد به چشم نمی آیند ولی در زندگی همه ما نقش بسیار مهمی دارند . ما در این مقاله قصد داریم درباره انواع فندک ها صحبت کنیم و به ویژگی های یک فندک مناسب و خوب بپردازیم و ببینیم که یک فندک خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند تمام انتظارات ما را برآورده کنند . در نهایت لیستی از ده ها مدل مختلف فندک را برای شما قرار دادیم تا

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع وسایل ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت

    راهنمای خرید ۲۰ مورد از بهترین و موثرترین انواع لوازم ضد افسردگی (Anti-depressant) + مشخصات و قیمت   شاید بارها و بارها برای شما ، فرزند شما و یا یکی از نزدیکان شما پیش آمده باشد که حوصله هیچ چیزی یا کسی را نداشته باشید که اصطلاحا به آن افسردگی می گویند و در اینگونه موارد هر یک از دوستان و آشنایان به شما یک پیشنهاد و یک راهکار ارائه میدهند . یکی از بهترین راهها این است که خود را با کار یا وسیله ای سرگرم کنیم . اما سوال اینجاست که به راستی آیا وسیله یا وسایلی هستند که به ما کمک کنند تا افسردگی ما

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری ، مایع ، مدادی و کرمی

      راهنمای خرید بهترین انواع سایه چشم ساده و اکلیلی جدید و ارگانیک ، پودری و مایع ، سایه چشم عروس و سایه چشم دخترانه ، شاین ، لایت ، سایه چشم قرمز ، نئونی ، فوری و برس سایه چشم + مشخصات و قیمت   شاید برای شما هم پیش آمده باشد که وقتی سایه چشمتان تمام میشود و از دیگران میشنوید که سایه چشم های جدید در بازار آمده است وسوسه بشوید که یکی از این ها را بخرید . اما وقتی تصمیم به خرید میگیرید به قدری گیج میشوید که دقیقا نمیدانید کدام یک بهتر از دیگری است . مثلا نمی دانید سایه چشم پودری

ادامه مطلب »
راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید + مشخصات و قیمت

  راهنمای خرید بهترین انواع شلوار زنانه شیک و جدید ، مجلسی ، لگینگ ، راحتی ، بادی ، جین (لی) ، کرپ مازراتی ، پارچه ای ، سرهمی ، ساپورت ، برمودا ، ورزشی (اسپرت) ، اسکی ، بارداری و غیره + مشخصات و قیمت   شلوار یکی از مهمترین و چشمگیر ترین کالاها در دنیای مد و پوشاک است و کوچکترین بی دقتی در خرید و استفاده از آن استایل هر خانمی را به هم می ریزد . فاکتور های متعددی وجود دارند که در هنگام خرید باید به آن ها توجه داشته باشید ، مثلا باید بدانید که شلوار شما برای چه محیطی مطلوب است چون ممکن

ادامه مطلب »
لیست معرفی ۲۰ مارک برتر عطر مردانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار + مشخصات و قیمت

          راهنمای خرید ارزان ۲۰ مارک برتر عطر مردانه معروف ، خوشبو ، اصل و ماندگار / ترش ، شیرین ، تلخ ، تند ، خنک ، گرم ، رایحه شرقی ، گل و خوراکی + مشخصات و قیمت   یکی از بهترین و خاطره انگیز ترین کالاهای لوکس و اکسسوری ها در دنیای مد عطر ها هستند که ما را یا به یاد فردی ، جایی یا چیزی می اندازند . اما خرید همین کالای لوکس و دوست داشتنی یکی از بزرگ ترین دغدغه هایی است که برای اکثر آقایان وجود دارد و همیشه این سوال برایشان مطرح است که چه عطری بخرند که علاوه

ادامه مطلب »
راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب + معرفی بهترین مدل ها (آپدیت‌شد)

راهنمای خرید یخچال و فریزر خوب و بررسی انواع آن ها از نظر نوع ، ویژگی ، مارک (برند) و مدل و مقایسه آن ها با یکدیگر به همراه معرفی بهترین مدل ها با توجه به سوالات پرسیده شده متوجه شدیم که خرید انواع یخچال و فریزر برای بسیاری از اشخاص سخت و کمی پیچیده است و به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا مقاله ای در این باره منتشر کنیم و به زبان ساده و به طور کامل و دقیق مشخصات و ویژگی های یک یخچال و فریزر مناسب را بیان کنیم و بگوییم که بهتر است تا چه یخچال و فریزری را بگیریم که تمام نیاز ها و توقعات

ادامه مطلب »
راهنمای خرید ارزان جدیدترین انواع شال و روسری و دستمال گردن مجلسی زنانه و دخترانه + قیمت

    راهنمای خرید جدیدترین انواع شال و روسری مجلسی شیک ، انواع دستمال گردن های اسپرت دخترانه و زنانه مارکدار + مشخصات و قیمت   درست است که شال و روسری ها علاوه بر اینکه به عنوان حجاب به کار می روند اما می توان از آنها به عنوان مکمل استایل نیز استفاده کرد . اما همین کالای به ظاهر در دسترس ، دغدغه های بسیاری را برای بعضی افراد ایجاد کرده است ، به نحوی که در خرید و تهیه آن دچار مشکل می شوند . همین مسئله ما را بر آن داشت تا در این مقاله به عوامل مهمی بپردازیم تا شما بتوانید در کوتاهترین زمان ممکن

ادامه مطلب »